Şimdi Ara

HTC ONE X Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü|4.2.2&Sense 5| (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.346
Cevap
120
Favori
736.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zaten pek bir fark yok arkadaşım. jeally bean bekliyoruz.onda çok fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Arkadaşlar benim telefonun on cami biraz çizildi, bu telefonun cami değiştiriliyormu? Öyle ise acaba ücreti ne kadardır?

...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SvSGEn

quote:

Orijinalden alıntı: emre5444

şuan Android Revolution HD 7.2.2 (Android 4.0.4) romunu kullanıyorum bu romdan daha iyisi çıktımı arkadaşlar ben pek takip edemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Buyrun burayı bir inceleyin:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1562603

teşekkür ederim ben baya bi geride kalmışım anlaşılan :)

• Android Revolution HD 9.3.1 kullananlar varsa memnunmusunuz ne gibi avantajlar sağlıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aemred

quote:

Orijinalden alıntı: SonpoL

Rica ederim. Siz telefonunuzun romları ile oynadınız mı? Veya her hangi başka bir değişiklik yaptınız mı orjinal ayarlar dışında?

ilk aldığımdan beri böyle, sonradan android sürümünü 4.0.4. yaptım ve fabrika ayarlarına geri çevirdim, bunlardan yana da sıkıntı olmaz ama neden olmuyo anlamadım

Anladım. Ben güncelleme sonrası fabrika ayarlarına dönüşün gerekli olup, olmadığını canlı destek ekibiyle görüştüm. Her güncelleme sonrası her hangi ekstra işlem yapmanıza gerek yok denildi. İşlemden kastım, fabrika ayarlarına dönüş :). Aklınız da bulunsun.

Size yardım etmek adına yabancı forumlar dahil biraz araştırma yaptım fakat bu sorununuzu çözecek her hangi bir bilgiye ulaşamadım maalesef. Benim size tavsiyem, HTC'nin resmi sitesinden, yetkililer ile canlı destek almanızdır. En kötü ihtimal ek uygulamalar (programlar) ile bu sorunu çözebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mericx

arkadaşlar şuan itibariyle tw-twm cihazıma sistem update geldi :)

telefon asya tayvan kökenli .:)

Cihazin nerede uretildigini nasil ogrenebilirz banada guncelleme falan gelmedide daha:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aemred

quote:

Rica ederim. Siz telefonunuzun romları ile oynadınız mı? Veya her hangi başka bir değişiklik yaptınız mı orjinal ayarlar dışında?

ilk aldığımdan beri böyle, sonradan android sürümünü 4.0.4. yaptım ve fabrika ayarlarına geri çevirdim, bunlardan yana da sıkıntı olmaz ama neden olmuyo anlamadım

Anladım. Ben güncelleme sonrası fabrika ayarlarına dönüşün gerekli olup, olmadığını canlı destek ekibiyle görüştüm. Her güncelleme sonrası her hangi ekstra işlem yapmanıza gerek yok denildi. İşlemden kastım, fabrika ayarlarına dönüş :). Aklınız da bulunsun.

Size yardım etmek adına yabancı forumlar dahil biraz araştırma yaptım fakat bu sorununuzu çözecek her hangi bir bilgiye ulaşamadım maalesef. Benim size tavsiyem, HTC'nin resmi sitesinden, yetkililer ile canlı destek almanızdır. En kötü ihtimal ek uygulamalar (programlar) ile bu sorunu çözebilirsiniz.

fabrika ayarlarına versiyon yükseltmeden önce çevirdim.telefonda pc ye bağlayamamak gibi problemler yaşıyordum, bu yüzden böyle yaptım.gene de saolun

• yav benimde güncelleme geldi yükledim hiç bişey değişmedi. yükleyenlerde ne gibi değişiklik oldu. söyleyebilirlermi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metin50_50

quote:

Orijinalden alıntı: SeNSiziiM

quote:

htc one x i güncelledim fakat hiç bir değişiklik olmadı ???

Değişiklikten kastınız ? Güncelleme ile birlikte 3 nokta olayı vs kontrol ettiniz mi ? 4.0.4 olarak mı güncellendi ?

3 nokta duruyor kayar menüye hızlı ayarlar gelmedi evet 4.0.4 olarak güncelledi sense 4.1
    yani hiç bir şey olmadı güncelledim ama yardımcı olursanız sevinirim

3 nokta otomatik olarak kalkmıyor zaten. Ayarlarda ekran ayarlarından ayarını yapıp değiştirmeniz gerekiyor. Bunun dışında kayar menüde hızlı ayarlar bende de yok ama bazı arkadaşlarda var. Bunun nedenini çözemedim ancak cihazın hızında (özellikle menü kayışlarında ve hareketli ekran resimlerinde) inanılmaz bir düzelme mevcut. Güncelleme öncesi quandrant ben de 5100 gibi skorlar alırken şuan 6100 civarlarında alıyorum.

peki htc bu kayar menüdeki hızlı ayarlar menüsünü düzeltecekmidir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeNSiziiM

quote:

htc one x i güncelledim fakat hiç bir değişiklik olmadı ???

Değişiklikten kastınız ? Güncelleme ile birlikte 3 nokta olayı vs kontrol ettiniz mi ? 4.0.4 olarak mı güncellendi ?

3 nokta duruyor kayar menüye hızlı ayarlar gelmedi evet 4.0.4 olarak güncelledi sense 4.1
    yani hiç bir şey olmadı güncelledim ama yardımcı olursanız sevinirim

3 nokta otomatik olarak kalkmıyor zaten. Ayarlarda ekran ayarlarından ayarını yapıp değiştirmeniz gerekiyor. Bunun dışında kayar menüde hızlı ayarlar bende de yok ama bazı arkadaşlarda var. Bunun nedenini çözemedim ancak cihazın hızında (özellikle menü kayışlarında ve hareketli ekran resimlerinde) inanılmaz bir düzelme mevcut. Güncelleme öncesi quandrant ben de 5100 gibi skorlar alırken şuan 6100 civarlarında alıyorum.

peki htc bu kayar menüdeki hızlı ayarlar menüsünü düzeltecekmidir

Bilemiyorum. Bu ayar bende de gelmedi, ancak bazı kullanıcılarda çıkıyor. Bu konuda herhangi net bilgim yok maalesef.

• Hızlı ayar bende de gelmedi. Benim cihaz Voda south. Firma cihazı olmayanlarda geliyor gibi birşey duymuştum. Quadrant testinde tüm uygulamaları kapatıp test yaptım 5986 çıktı. Normalde test 5100 gibi çıkıyor.

• Benim cihazın da firma bağımlılığı yok ama bana da gelmedi hızlı ayar muhabbeti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 22 Ağustos 2012; 22:07:16 >
  • Arkadaslar htc one x mi s mi isvicreden gelecek hangisini tercih edeyim. Ben one x siyah dusunuyorum ama aklim az da olsa s de kalacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkangms

Arkadaslar htc one x mi s mi isvicreden gelecek hangisini tercih edeyim. Ben one x siyah dusunuyorum ama aklim az da olsa s de kalacak.

Ben de one s alacaktım ama mağazada kalmayınca one x almak zorunda kaldım.one x her açıdan çok daha üstün bir telefon.tek kusuru şarjının daha az gitmesi.öncelik şarj süresi ise şarj süresi karşılaştırma sonucu çok farklı ise one s düşünüebilir.

• Benim dusuncem x ler s lere gore cok mu kaba duruyor. Kullanimi zor mu cebe falan sigmiyor mu. Sanki tab gibi olmasin da.

• 1 aydir kendimi one s e sartlandirdim 1 gun icinde x e donus yaptim insallah pisman olmam

• quote:

Benim dusuncem x ler s lere gore cok mu kaba duruyor. Kullanimi zor mu cebe falan sigmiyor mu. Sanki tab gibi olmasin da.

Yoo Cebime Çok Rahat Sığıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

quote:

Arkadaslar htc one x mi s mi isvicreden gelecek hangisini tercih edeyim. Ben one x siyah dusunuyorum ama aklim az da olsa s de kalacak.

Ben de one s alacaktım ama mağazada kalmayınca one x almak zorunda kaldım.one x her açıdan çok daha üstün bir telefon.tek kusuru şarjının daha az gitmesi.öncelik şarj süresi ise şarj süresi karşılaştırma sonucu çok farklı ise one s düşünüebilir.

http://m.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/htc-one-s-1075440/review

techradarda yapilan bu incelemede ones onex e gore batarya konusunda cok cok daha iyi bulunmus... onex incelemesinde batarya konusu elestirilirken burda ovulmus..

bu da onex incelemesi -->http://m.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/htc-one-x-1069319/review

• Venom ViperX 2.0.1 rom.. belirgin bir şarj tasarrufu,performansı ve tweaklariyle sizlere tavsiyemdir..İlk versiyondan bu yana kullanıyorum,tavsiye edeerim..

• quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

Hızlı ayar bende de gelmedi. Benim cihaz Voda south. Firma cihazı olmayanlarda geliyor gibi birşey duymuştum. Quadrant testinde tüm uygulamaları kapatıp test yaptım 5986 çıktı. Normalde test 5100 gibi çıkıyor.

bu hızlı ayar zamazingosu sadece AT&T cihazlara geldi diye okudum ben de. bu arada otomatik güncellemeyle mi geldi sana yoksa elle mi yükledin. benim cihaz da aynı halen gelmedi güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxy -- 23 Ağustos 2012; 10:49:00 >
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.