Şimdi Ara

HTC One X+ detaylandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
11.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sendomi

htc alırken zarar satarken zarar,adamlar gün aşırı model çıkarıyor fiyatları hiç öyle ucuz değil,iphone alan adamlara hak vermemek elde değil adam 3gs kullansa dahi rahatlıkla telefonu satıp yenisini alabiliyor

Milletin cahilliginden dolayi o. Iphone en iyi telefon diye söylenti yayılıyor hurraaa millet bilip bilmeden en iyi telefon diye alıyor. Logo sevdası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay sonra 2GBlık modelini çıkarırlar gündemi yine sıcak tutarlar... full HD ekran ve 1GB ram bana mantıksız geldi.. sanki ileriye dönük yeni bir model ile gündemde yer almak için bilinçli yapılıyor gibi...

• Benim hala gözüme 1800 amper pil takılıyor, bir çok kişi bu pil yüzünden muhabbetini etti sorup soruşturdu hatta kimi iyi kimi kötü dedi ama en önemli soruna az da olsa el atmamışlar ona şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Benim hala gözüme 1800 amper pil takılıyor, bir çok kişi bu pil yüzünden muhabbetini etti sorup soruşturdu hatta kimi iyi kimi kötü dedi ama en önemli soruna az da olsa el atmamışlar ona şaşırdım.

Bence cok büyük bir sorun değil. One x gunluk 4-5 saat kullanımı çıkarabiliyorsa bu gayet iyi bir performanstır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Benim hala gözüme 1800 amper pil takılıyor, bir çok kişi bu pil yüzünden muhabbetini etti sorup soruşturdu hatta kimi iyi kimi kötü dedi ama en önemli soruna az da olsa el atmamışlar ona şaşırdım.

Bence cok büyük bir sorun değil. One x gunluk 4-5 saat kullanımı çıkarabiliyorsa bu gayet iyi bir performanstır.

Benim günde 12 saat civarı götürüyor bu bazen daha da fazla uzayabiliyor ama ben ne film izliyorum ne de oyun oynuyorum, bu nedenle pilde sorun yaşamıyorum ama one x ana konusunda zamanında bayağı tartışma çıkmıştı bu konuda bu yüzden bunu yazdım. Şahsen memnun değilim demiyorum ama bu konuda bayağı ses çıktığı için el atsaydılar daha iyi olurdu insan bazen düşünmüyor değil bilmeyen kişi yorumlara aldanıp 2100 amper bataryalı olan telefonu bile seçebiliyor, biraz bu konuda insanlar çetrefilli durumda kalıyor işte. Bekliyoruz bakalım ne zaman gelecek..

• Müşteriye her yeni modelde daha fazla donanım adına HTC'den pintisi yok kim ne derse desin,sonu Nokia gibi olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Müşteriye her yeni modelde daha fazla donanım adına HTC'den pintisi yok kim ne derse desin,sonu Nokia gibi olacak...

Hiç sanmıyorum.

• ıphone 4 ve 4s
    htc one x ve x+

• adam her çeyrekte yeni bir amiral gemisi çıkarıyor böylece amiral gemisi diye one X alan kullanıcıları kaybediyor.

Ayrıca şöyle de bir saçmalık var 1800 mAh nedir arkadaş..

Dipnot: HTC beni kendinden soğuttu yeni favori firmam donanım+tasarım olarak SONY.

• quote:

Müşteriye her yeni modelde daha fazla donanım adına HTC'den pintisi yok kim ne derse desin,sonu Nokia gibi olacak...

Yanlış düşünüyorsunuz. Noki ile karıştırmayın, Nokia ayağını bilerek çukura soktu.
  • quote:

quote:

Yanlış düşünüyorsunuz. Noki ile karıştırmayın, Nokia ayağını bilerek çukura soktu.

Yani Samsung da aynısını yapmıyor değil tabiki, Desire , Desire S ...... kasa değiştir sat. Hangi firma yaparsa yapsın kızıyorum.
  • Fanlar bir birine girmiş yine... Galaxy SL-S Plus gibi bu da... O kadar yüksek saat hızında, o üretim tekniğiyle üretilen yonga çözümüne hiç sıcak bakmıyorum. 1800mAh pili sömürmekten beter eder, cayır cayır ısınır. Harici kart vs desteğini geçtim de bu kadar laf edilen pili en azından göstermelik de olsa arttırmaları bence iyi olurdu.

HTC en tepe modelini çok çabuk değiştiriyor ve destek kısa sürede kesiliyor. Fanlar çıkıp tersini söylese de durum ortada... Samsung-Apple senede 1 model çıkarıyor ve destek konusunda kullanıcıyı doyuruyor... Sony geç de olsa cihazları güncelliyor ama HTC tez zamanda desteği kesme peşinde... Plus, Advance modellerinden uzak durmak lazım bence...

• Bu telefonda appleın müşterilere attığı kazık gibi.
    4 le 4 s arasında sadece 1 2 sn fark ediyor ve donanımsal anlamda pek yeniliği yok. Siri vs ile kapamaya çalıştılar.

Bundada işlemci değişmiş güya geri kalan herşey aynı.

Mühendisler ama kafaları çalışmıyor.

Alt seviye
    Orta seviye
    Yüksek seviye diye teknolojiyi sınıflandırıyorlar ama hepsi aynı!

Kafaları çalışşa yüksek seviye telefondan bir yada iki model aynı anda farklı kasa tasarımı ile üretirler ve teknolojiyi gerçektenten zorlarlar. 1 Yıl yüksek seviye modelde hiçbir cihaz çıkarmassın. Buda seni yüceltir.
    Orta ve alt seviyede nekadar isterlerlerse çıksın.

• HTC favori telimdir

• en azından bataryasını değiştirilebilir yapın ya da arttırılabilir bir hafıza dahil edin bir fark olsun, bu x+ çıktıktan 4 ay sonra x2 modeli çıkarsa hiç şaşırmam söylemedi demeyin

• HTC gözümden iyice düşmeye başladı.
  • Sony ve HTC canı sıkıldıkça "amiral gemi" tanıtıyor. Sensation ve Xperia S'ten sonra bir daha bulaşmam. 2 ay kullan ve elindeki amiral gemi 2.liğe düşsün ve fiyat olarak ölsün. Şahsi düşüncem büyük konuşmayayım ama bu bir daha almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

Orijinalden alıntı: PsychicPower

Ya sizin gibi fanboyları hiç anlamıyorum. One X tanıtılalı 7-8 ay olmuş. Htc nin tabii ki piyasaya göre telefonuna eklemeler yapmaya hakkı var. Üstelik zaten apayrı bir cihaz sayılmaz. Ama pili keşke büyütselermiş, grafik iyileşmiş, yenilenmiş işlemci daha yüksek saat hızında çalışacak, bunlara 1800 mah pil dayanmaz. Ama Htc sürekli yeni telefon çıkarıyor diyenler Samsungu yere göğe sığdıramıyor. Fakat neden bu tepkileri Note 2 ye vermediniz? Ekran dışında S3 ve Note 2, aslında One X ve One X+ ilişkisine benzetilebilir. Ama neymiş, ismi ve konsepti farklı. Aslında ekran boyunda da aşırı bir fark yok, 4.7''-5.5''. Tamam ilk Note da kasa tasarımlarından vs. çok büyük bir boyut farkı vardı S2 ile. Ve zaten Note 2 çıktığında S3 ün ne esprisi kaldı sorarım? Bence S3 mağdurları ne dese haklı. O kadar dandik malzeme ve dayanıksızlık, sonra Note 2. Ben de bir One x kullanıcısıyım ama Htc nin yaptığı gayet mantıklı ve kabul edilebilir geliyor. Zamanında Samsung da Nokia da Apple İphone da Htc de çok kullanan birisi olarak, One X i seçmemin, o zamanda en iyi tercih olduğu kanaatine vardım

Arkadaşım.Note 2 ile S3 arasında büyük bir segment farkı var.Bir kere ekranlar arasında (0,7 inc),ağırlıkta 45 gram fark var.Yani S3'ü kullanabilen hiç kimse,ben rahatlıkla Note 2'yi de kullanırım diyemez.Aynı kasaya daha iyi bir donanım koysaydı haklıydınız.HTC'ye bakıyorsun,kasa aynı ama donanım yükseltilmiş.Bu kullanıcıya resmen büyük bir çalımdır.

Kardeşim gir o zaman Note 2 nin incelemesini izle. Orada da söyleniyor boyutta fazla farkın olmadığı. Ve lütfen ekran boyutu ile kasa boyutunu bir tutma, kağıt üstünü kenara bırak, görünce o kadar da büyük boyut farkı olmadığı anlaşılıyor değil mi? Ve sizin mantığınıza göre S3 de S2 nin devamı olmamalıydı. Ve One X çıkalı 7-8 ay olmuş zaten. Htc nin yaptığı hamle kendisi için ne kadar mantıklı tartışılır, zira One X+ pil konusunda sıkıntı çekecektir. Fakat kullanıcıyı kötü etkileyecek bir hamle de değil

• Anlasildi htc onumuzdeki ceyreklerdede zarar aciklayacak 1-2 seneyede kepenkleri kapatir

Boyle bir firma yoktur heralde musteri ne istiyor diye bi dusunse

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Fanlar bir birine girmiş yine... Galaxy SL-S Plus gibi bu da... O kadar yüksek saat hızında, o üretim tekniğiyle üretilen yonga çözümüne hiç sıcak bakmıyorum. 1800mAh pili sömürmekten beter eder, cayır cayır ısınır. Harici kart vs desteğini geçtim de bu kadar laf edilen pili en azından göstermelik de olsa arttırmaları bence iyi olurdu.HTC en tepe modelini çok çabuk değiştiriyor ve destek kısa sürede kesiliyor. Fanlar çıkıp tersini söylese de durum ortada... Samsung-Apple senede 1 model çıkarıyor ve destek konusunda kullanıcıyı doyuruyor... Sony geç de olsa cihazları güncelliyor ama HTC tez zamanda desteği kesme peşinde... Plus, Advance modellerinden uzak durmak lazım bence...

Sony geçte olsa mı çıkarıyor şuanda 2. ics güncellemesiyle kullanıyorum xperia neo mu samsung un ozamanlardaki amiral gemisine ne oldu aldımı ics i hani apple gibiydi apple gibi olsa şuanda o telefon ics sürümde olmalıydı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.