Şimdi Ara

Htc One X Ana Başlık resimler videolar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam hayırlı olsun bu arada, güle güle kullanın bize de nasip olur en yakın zamanda umarım :)

Şöyle bir iki fotoğrafını daha koyda keratayı görelim yahu :D
  • Usb otg nedir hic anlayamadim bu yuzden yardimci olamiyorum aciklarsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanında gelen kulaklık nasıl oyun performansını ayrıntılı olarak resimlerle falan anlat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verhuda1

Usb otg nedir hic anlayamadim bu yuzden yardimci olamiyorum aciklarsaniz sevinirim

Usb otg: bir aparatla telefona klavye mouse ve vb bağlama.
    Birde beyaz kasa kir tutuyormu ?
  • cevaplar için teşekkürler yalnız cihazın ekranın sol tarafında ortaya doğru ekranla kasa arasında boşluk varmı yokmu buna cevap vermemişsisniz, sol tarafa eliyle hafif bastırdığında bile o taraf nerdeyse bir milim oynuyor mobil reviewin incelemesinde, o açıdan soruyorum...
    birde beyaz renk konusunda size katılmıyorum sanki siyah daha güzel gibi ayrıca tel zaten epey büyük beyaz renkte bence iyice büyük gösteriyor,
    artı yapılan incelemelerde en çok bahsi geçen konulardan biride kilit tuşuna ulaşma sıkıntısı sizde belirtmişsiniz zaten ama istisnalar hariç sanırım bu telde kilit tuşu kolay kolay tek elle açılmaz gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 5 Nisan 2012; 0:01:26 >
  • Öncelikle hayırlı olsun..
    Ben de 1.5 aydır One X i bekliyorum..Biraz önce bir alışveriş sitesi aracılığıyla One X'i sordum.
    1800 TL. Hemen almak içi sabırsızlanıyorum ama pokerde tek per'e bütün parayı yatırmak gibi riskli geliyor..
    Garantisi yokmuş..Aldık diyelim yarın bir sıkıntısı çıktı, kime gönderebiliriz? Bir diğer sorum yurtdışından gelen bu telefonları kullanırken bir sorun yaşar mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgywer

Öncelikle hayırlı olsun..
    Ben de 1.5 aydır One X i bekliyorum..Biraz önce bir alışveriş sitesi aracılığıyla One X'i sordum.
    1800 TL. Hemen almak içi sabırsızlanıyorum ama pokerde tek per'e bütün parayı yatırmak gibi riskli geliyor..
    Garantisi yokmuş..Aldık diyelim yarın bir sıkıntısı çıktı, kime gönderebiliriz? Bir diğer sorum yurtdışından gelen bu telefonları kullanırken bir sorun yaşar mıyız?

Bugune kadar pek cok yurtdisi cihaz kullandim hic birinde sorun yasamadim ama bu isler nasip kismet meselesi tabi hic belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

cevaplar için teşekkürler yalnız cihazın ekranın sol tarafında ortaya doğru ekranla kasa arasında boşluk varmı yokmu buna cevap vermemişsisniz, sol tarafa eliyle hafif bastırdığında bile o taraf nerdeyse bir milim oynuyor mobil reviewin incelemesinde, o açıdan soruyorum...
    birde beyaz renk konusunda size katılmıyorum sanki siyah daha güzel gibi ayrıca tel zaten epey büyük beyaz renkte bence iyice büyük gösteriyor,
    artı yapılan incelemelerde en çok bahsi geçen konulardan biride kilit tuşuna ulaşma sıkıntısı sizde belirtmişsiniz zaten ama istisnalar hariç sanırım bu telde kilit tuşu kolay kolay tek elle açılmaz gibi...

Ekran ile kasa arasinda kesinlikle bir bosluk vs yok ekran hic oynamiyor ben bu konuda cok takintiliyim 4 sene iphone kullanan biri olarak ozellikle bir yerlerinden ses geliyormu kasada oynama varmi ekranda oynama varmi diye bakarim ufacik birsey olsa cihazdan sogurum bu konuda kesin olarak rahat olun cihazda hicbir problem yok beyaz ve siyah renk olayini daha ince dedigim gibi kisiye gore deisir ama bana siyah cok kotu gibi geldi sanki beyaz daha sık ama siyahinda kendine gore guzellikleri var arka taraftaki yazilar kirmizi kamera etrafi kirmizi kilit tusu ulasimi kesinlikle ilk kullanimlarda buyuk problem ama cihazi kullanmaya devam ettikce elde insanda alisiyor simdi cok alistim cihazi avu icinde ufaktan kaydirim ust tusa rahat basabiliyorum bu bir zaman sonra aliskanlik oluyor ve bu hareketi yaptiginizin farkinda bile ilmuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: musti545

yanında gelen kulaklık nasıl oyun performansını ayrıntılı olarak resimlerle falan anlat

Kulaklik cok iyi ama kiyaslama yapmam yanlis olur gibi cunku pek ilgi alanima girmiyor yani iphone veya samsung kulaklik ile kiyaslama yazacak kadar tecrubem yok ben muzik icinde konusmak icinde jawbone era bluetooth kulaklik kullaniyorum ama yaninda verilen kulakliktan canavar gibi ses geliyor muziktede konusmadada sesler gayet net ve yuksek resim eklemek istiyorum bir suru resimler cektim kullandigim diger cihazlarla beraber olsun oyunlarda olsun programlarda olsun ama malesef cok denedim ekleyemedim yarin tekrar ugrasicam bu islerde biraz acemiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Verhuda1 -- 5 Nisan 2012; 0:57:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Usb otg nedir hic anlayamadim bu yuzden yardimci olamiyorum aciklarsaniz sevinirim

Klavye veya mause hic denemedim malesef bu kOnuda size bilgi veremicem kusura bakmayin beyaz kasabin kir tutmasina gelince suana kadar boyle br sey olmadi olacaginida sanmiyorum kasa kaliteli gibi gozukuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

quote:

Klavye veya mause hic denemedim malesef bu kOnuda size bilgi veremicem kusura bakmayin beyaz kasabin kir tutmasina gelince suana kadar boyle br sey olmadi olacaginida sanmiyorum kasa kaliteli gibi gozukuyor
  • kardeşim resimleri en kısa zamanda bekliyoruz...
    Bu arada ilgine ve cevaplarına tesekkür ederim.
  • Slm benim mrk ettigim arka kapak aciliyomu yada pil cikartilabiliyormu tesekkurler
  • pil yogun kullanimda ne kadar gidiyor, hic denediniz mi?
  • bu gidişle htc nin one serisinden bir telefon almak isteyenler epey bir x ve s arasında gidip gelecek,
    sanrım iki cihazın pil kapasitesi, ergonomisi, ekran kalitesi ve farkları, gelecek fiyatlandırmalar ve tabi son noktada kişisel zevkler alıcıların tercihlerini belirleyecek bence ilk defa bir marka birbirine çok yakın özellik ve kalitede iki cihazı aynı anda piyasaya sürerek bir değişiklik yaptı ve esasen iyide oldu...
  • Pil hakkında daha fazla bilgi verirmisiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.