Şimdi Ara

HTC ONE V -Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü- (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
14
Favori
54.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayarlar >mobil şebekesi>yalnızca GSM de çekim kalitesinin arttığını göreceksin
  • Beni aradıkları zaman cevapla tuşuna bastıgımda 3,4 sanıye ses alamıyorum alo alo alo alooooooooo demek zoruda kalıyorum 3,4 sanıye bunun nedeni nedir
  • arkadaşlar size bir sorum olacak,rehberi yedeklemek istiyorum nerelere ve nasıl yedekleyebilirim bilen varmı acaba?
  • Kullanıyorum
  • ARKADAŞLAR 1 YILLIK HTC ONE V KULLANICISIYIM VE BAŞKA BİR TELEFON ALMAK İÇİN SATIYORUM TELEFONUMU. CİDDİ DÜŞÜNEN VARSA MAİL ATSIN ÖZELDEN. 1 YILLIK GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR VE EKRANINDA 1 TANE BİLE ÇİZİK YOKTUR , HİÇ EKRAN FİLMSİZ KULLANMADIM.
  • htc one v root bing te yazınca bi blogspot adam göstermiş çaılşıyor
    yalnız cyangenmode 10 bulamıyorum yardımcı olun lütfen....
  • yeni güncellemeyi yükleyen var mı ? bende root olduğu için yükliyemedim . Root u geri alma olayı nasıl oluyor bilen var mı
  • Triangle away I yüklüyon sayacı sıfırlayıp supersu Dan unroot yapion

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım yeni güncelleme gelmiş one serisine fakat benim one v'de henüz bir şey yok. bilgisi olan var mı ?
  • Benim telefona da henüz güncelleme gelmedi.Bu hayatımda kullandığım son htc telefon olacak adamlar hiç umursamıyor telefonu ne güncelleme veriyorlar ne doğru düzgün ilgileniyorlar xperia sola yı bırakıp bunu kullandığım için bin pişmanım
  • Htc one V için

Ayarlar/Hakkında/Yazılım Güncellemeleri/ Programlı kontrol un işaretli olması lazım.
    Eğer işaretlemediyseniz burda şimdi kontrol et seçeneğine basarak şimdi kontrol edebilirsiniz.

Tabi güncellemeyi kontrol edebilmeniz için Wifi nin, Wifiniz yoksa mobil şebeke ağı nın açık olması gerekir.
    Bilmeyenler için mobil şebeke hesabınızda indirimli paket data hakkınız yoksa epey pahalıya gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fucar18 -- 1 Mayıs 2013; 14:54:34 >
  • Arkadaşlar ben HTC ONE V kullanıyorum fakat Hafıza kartının içine giremedim dosyalara bakmak için :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fucar18

Htc one V için

Ayarlar/Hakkında/Yazılım Güncellemeleri/ Programlı kontrol un işaretli olması lazım.
    Eğer işaretlemediyseniz burda şimdi kontrol et seçeneğine basarak şimdi kontrol edebilirsiniz.

Tabi güncellemeyi kontrol edebilmeniz için Wifi nin, Wifiniz yoksa mobil şebeke ağı nın açık olması gerekir.
    Bilmeyenler için mobil şebeke hesabınızda indirimli paket data hakkınız yoksa epey pahalıya gelebilir.

Kontrol ettik ama herhangi bir güncelleme yok telefona hiç destek vermiyorlar çok sinir bozucu bir durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRNorm

Arkadaşlar ben HTC ONE V kullanıyorum fakat Hafıza kartının içine giremedim dosyalara bakmak için :/

Google play den file manager indir .

• quote:

Orijinalden alıntı: fucar18

Htc one V için

One V'ye jelly bean gelmeyecek diye duyurdular. Fakat uzun zamandan beri güncelleme gelmemesi htc'nin bu modeli pek sallamadıgını gösteriyor.
  • Telefonunun manyetik sensörü çalışmayan var mı pusulası çalışmayan falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaxGame

Telefonunun manyetik sensörü çalışmayan var mı pusulası çalışmayan falan

Telefonda manyetik sensör yok maalesef .

• Uygulama satın almam için yardımcı olabilecek biri var mı bursada.

Bu arada bootloader ve root işlemi çok basit.Gereksiz uygulamaları kaldırınca telefon çok hızlandı.Setcpu ile 1.4 GHz olursa işlemci olduğunda daha iyi olacak.Ayrıca kernel değiştirmeye gerek var mı oc için.

• arkadaşlar htc one v aldım bende.bir kaç sorum var. yardımcı olursanız sevinirim

1-bellek kartıma şifre koyabiliyormuyuz? nasıl yapıyoruz?

2-hafıza kartımdaki bilgilere nreden ulaşabiliyorum.bulamadım. mesajlarım vardı hafıza kartına atmıştım eski telden. ama hafıza kartına ulaşamadım bu htc one v de.
  • bellek kartını usb kulamında bildğim bir şey yok ama telefon üstünden ks gold die bir program var onu kullana bilirsin
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.