Şimdi Ara

HTC ONE S (S4)- Unlock,Root,S-off,Custom Rom Yükleme (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.486
Cevap
21
Favori
159.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler murat hocam senin sayende bende telefonu büyük bi zevkle kullanıyorum
  • Merhaba Arkadaslar,

Bu basligi kapatmayan arkadaslarimiza sonsuz sukranlarimi sunuyorum.

Size birkac sorum olacakti. one x bataryalari bize uyuyor demissiniz,
    Bu bataryalar orjinal mi, yan sanayi mi?
    Performansi cok cok iyi mi?

Bu arada HTC One S bozulana veya kirilana kadar devam

Bu arada Murat Hocam,

Rom dan HTC Car ve Finance uygulamalarini da kaldirabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa2375 -- 11 Mart 2015; 23:01:29 >
  • mustafa2375 M kullanıcısına yanıt
    uyuyor hocam evet yan sanayi
  • mustafa2375 M kullanıcısına yanıt
    biliyorum kardeşim şu anda kendime özelleştirilmiş bir rom dosyası hazırlıyorum. gereksiz uygulamaları kaldırıyorum.
  • murat hocam merhaba ben ebaydan batarya sipariş etmiştim geldi. 2680 mah sipariş etmiştim elime 2880 geldi aldığım sayfaya baktım batarya ya ömür boyu garanti diyor ayrıca memnun kalmazsanız iade alırız diyor vs işte neyse benim derdim ben bu bataryayı nasıl takacam telefonun ekranından ayrılan kısımda takıldıktan sonra bi açıklık kalıyormu ? açıklarsan sevinirim hocam ...
  • isaakcu İ kullanıcısına yanıt
    merhaba kardeşim bataryan hayırlı olsun, ben ebay dan aşağıdaki linkteki ürünü almıştım.

ürün kodu:311013082321

http://www.ebay.com/itm/311013082321?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26ghostText%3D%26_sacat%3D0%26_nkw%3D311013082321%26_rdc%3D1

aslında bir tane daha almıştım ama onun satışı sonra ermiş. htc one s /x aynı bataryayı kullanıyor ama sen gene de alırken ilanda özellikle ones/onex olanları tercih et malum siparişin gelmesi 20 günü buluyor.

batarya takabilmek için youtube gir ve arama satırına "htc one s battery replacement" yaz.

https://www.youtube.com/watch?v=zsnL7BTUH1o bu video sana yardımcı olur.

bataryayı taktıntan ve kasayı kapattıktan sonra açıklık yoktu. geçen gün düşürdüm şimdi sol tarafı yarım milim açıldı ama umursamıyorum. canım açmak istemiyor.

• ben olsam dayanamam açardım. verdiğin bilgiler için sağol murat hocam batarya biraz daha ölsün diye bekliyimmi karar veremedim :D
    ben yeni batarya ile eskisine göre daha rahatım. eskisi neydi %20 den sonra direk kapanıyordu. sürekli internet açık 3-4 saat içinde bitiyordu. şimdi sürekli internet açık yoğun kullanım yapmaz isem akşam eve götürüyor.

şimdi maximus romunu baya bi temizledim. bittiğinde burada paylaşırım. yüklemek isteyen yükler.
  • Tamam hocam sen paylaş biz yükleriz keşke rom port edebilsen hocam ya Lollipop sense7

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    eğer lise zamanlarımda olsam kesin vakit ayırır uğraşırdım ama zaman o kadar önemli ki, artık bana yapacaklarıma yetmiyor kardeşim. çoğunlukla işin içine girince arkanı unutmak zorunda kalıyorsun mevcut durumda bu da sıkıntı. her şeyin bir zamanı var işte.
  • haklısın hocam zaman çok kıymetli gerçekten
  • arkadaşlar ben bu maximus romuna bir şeyler yaptım biraz ayıkladım ve kesinlikle rom hafifledi, telefonun bataryadaki kullanım sürelerinde artış hissediyorum. özellikle 3g internet sürekli açık modda. yakında romun son halini paylaşırım.
  • bekliyoruz hocam
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    beklemedeyim hocam
  • upload yapacam kota dolmuş internet hızım düştü ne sinir bir şey şu TTNET .. biraz yavaş da olsa başlatıyorum şimdi arkadaşlar.

edit:arkadaşlar başka uploadlarım daha vardı yarın akşam için size söz vereyim. çünkü yavaş upload yapıyor. siz hazırlıklarınızı backuplarınızı alın. Allah izin verirse yarın romu upload etmiş olurum, herkese iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 20 Mart 2015; 0:09:32 >
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0B2zfN6ldDrGnRFVlYS1mU1Z6WHc/view?usp=sharing

arkadaşlar rom hazır dosyada sıkıntı olursa söyleyin tekrar upload ederim. upload elektrik yüzünden 2-3 kez kesildi. bence sıkıntı olmaz ama genede söyleyin.

rom kurulumundan sonra bir çok uygulama ile tüm google uygulamaları neredeyse eski sürüm olduğu için romdan çıkarıldı, tekrar kurulması gerekiyor. maps,hangouts,google+ vs....

kurun bakalım ondan sonra görüşelim.
  • ne yaptınız arkadaşlar bakabildiniz mi ?
  • Hocam daha denemedim yarın denerim inş emeğine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat hocam kurulum aşamaları yine aynımı kuracam şimdide
  • aynı rom kurulumuna geçene kadar varsayılan ayarlamaları ben belirledim sen sadece ileri diyerek geç kardeşim. yarın bir video daha paylaşacağım xposed üzerinde sense5 toolbox olmadan olmaz çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.