Şimdi Ara

HTC One S için Android Jelly Bean güncellemesi yıl sonuna kadar yayınlanacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FERFEROS

quote:

Orijinalden alıntı: relais

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onbeskarakterli

quote:

Orijinalden alıntı: dephyr
    quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam Adamlar amiral gemi dediği cihazlara güncelleme vermiyor. Samsung bu konuda örnek alınmalı.
    samsungda basit touch wiz arayüzüyle tabii ki güncelleme alır maksat farklı olmak değil mi?
    Şimdi siz HTC entegrasyonu zor bir arayüz yazdı ve güncelleme veremiyor diye gurur mu duyuyorsunuz yani? Ben de Galaxy S2mle gurur duyuyorum. Sensation ile aynı zamanda satışta olan bu telefon bir ay içinde 4.1.2 alacak. Sensation nerede? Ayrıca Sense 4 arayüzü eski Sense arayüzünü aratıyor bana göre. Sense 4 ile kıyaslıyorsanız Touchwiz UX hiç de kötü bir arayüz değil.

Sonuna kadar katılıyorum. Sensation alırken S2 ile Sensation arasında kalmıştım.Gittim Sense var diye Sensation'ı seçtim. Şimdi pişmanım.Daha önce de Desire HD kullanmıştım.Onda da durum aynı. HTC'den bir daha telefon almayı düşünmüyorum.

Güncellemenin hızlı yayınlanması sizin için bu kadar önemliyse ne HTC ne Samsung ne de Nexus alın. Gidin tek çekirdekli 512 mb ramli cihaza android 4.2 yayınlanan ZTE N880E alın.

512 Ram ile Andoid 2.3.5 bile zor çalışırken siz 4.2 çalıştırın mutlu olun.

(Windown 98'li bilgisayara Windows 8 kurmak gibi olur, kasar masar ama arkadaşlarınıza 4.2 kullanıyorum dersiniz)
    Kafan güzelmiş. Güle güle kullan.

Güncellemeyi takıntı yapan insanlara seçenek sunuyorum. Amma velakin başka telefon istemem, günlük hayattaki stresimi HTC üzerinden yalan yanlış sallamakla atmak istiyorum diyorsan kimin kafasının "güzel" olduğu açığa çıkar

''Güncellemenin hızlı yayınlanması sizin için bu kadar önemliyse ne HTC ne Samsung ne de Nexus alın. Gidin tek çekirdekli 512 mb ramli cihaza android 4.2 yayınlanan [ZTE N880E alın.''

Bu cümleyi kuran sen değil misin?

Aklınca dalga geçiyorsun ama komik duruma düşüyorsun.2 adet HTC telefon kullandım.Ne hakkında konuştuğumu biliyorum. Sen direk fanlık yapıyorsun. HTC'nin amiral gemilerini çok kolay unuttuğu apaçık ortada.Bunu bilmeyen yok. Adam geçen seneki amiral gemisine JB vermeye başladı.HTC daha yeni bu seneki amiral gemisine verecek.

Bu arada Sensation JB'i veya Sense 4.1'i rahatlıkla kaldırıyor.

Dalga geçtiğimi düşünüyorsan o senin kendi iç sorunun. Lafımın arkasındayım. Geç güncellemelerden strese girmeyin neredeyse 1 ay gibi kısa sürede 4.2 yi veren ZTE N880E alın demenin neresi dalga geçmek. Ama hızlı olan şeyinde problemli, kağnı hzında olacağını söyleyende benim.

Herşeyden önce insan ne dediğini bilmeli. Kendiyle aynı fikirde olmalı. Hem HTC den geç güncellemeden rahatsız olacak çemkirecek sonrada niye satıp başka bir şey alayım diyecek. Mazoşist falan değilsen kendinle aynı fikirde değilsin demektir.

• One V yede güncelleme verseler fena olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 25 Kasım 2012; 13:36:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

One V yede güncelleme verseler fena olmaz.

htc one v için asla güncelleme gelmeyecek boşuna beklemeyin teli alırken düşünecektiniz 512 mb ramle ne olur ki?
    bu telefon için düşük model olması ve donanım için jb yetersiz
    http://shiftdelete.net/htc-hangi-modellere-jelly-bean-verecek-39418.html
  • JB ta ne zaman çıktı hala daha bekliyor. Gerçekten Nexus'tan başkası yalan Android'de.

• quote:

quote:

htc one v için asla güncelleme gelmeyecek boşuna beklemeyin teli alırken düşünecektiniz 512 mb ramle ne olur ki?

Verseydin 500 tl daha alırdım 1gb ramlı telefon.HTC çalışanı mısın ? Donanım yetersizmiş güldürme beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 25 Kasım 2012; 21:00:03 >

• htc one v yi neden çıkardı biliyoruz wildfire s in devam niteliğindeki ürününün arttırılmış hafıza kağasitesi android 4.0 ve sense 4 ile fiyatı düşük tutmak istediği bir cihazdı. güncelleme alma ihtimali düşük olan bir kategoriye sahipti bunu tartışmaya gerek yok.

bir cihazın aldığı güncelleme onun stabilitesini bozacaksa kasılmadan çalışan sistem o performansını yitirecekse almasın daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 25 Kasım 2012; 15:09:56 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onbeskarakterli

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam Adamlar amiral gemi dediği cihazlara güncelleme vermiyor. Samsung bu konuda örnek alınmalı.
    samsungda basit touch wiz arayüzüyle tabii ki güncelleme alır maksat farklı olmak değil mi?
    Şimdi siz HTC entegrasyonu zor bir arayüz yazdı ve güncelleme veremiyor diye gurur mu duyuyorsunuz yani? Ben de Galaxy S2mle gurur duyuyorum. Sensation ile aynı zamanda satışta olan bu telefon bir ay içinde 4.1.2 alacak. Sensation nerede? Ayrıca Sense 4 arayüzü eski Sense arayüzünü aratıyor bana göre. Sense 4 ile kıyaslıyorsanız Touchwiz UX hiç de kötü bir arayüz değil.

Sonuna kadar katılıyorum. Sensation alırken S2 ile Sensation arasında kalmıştım.Gittim Sense var diye Sensation'ı seçtim. Şimdi pişmanım.Daha önce de Desire HD kullanmıştım.Onda da durum aynı. HTC'den bir daha telefon almayı düşünmüyorum.

Güncellemenin hızlı yayınlanması sizin için bu kadar önemliyse ne HTC ne Samsung ne de Nexus alın. Gidin tek çekirdekli 512 mb ramli cihaza android 4.2 yayınlanan ZTE N880E alın.

512 Ram ile Andoid 2.3.5 bile zor çalışırken siz 4.2 çalıştırın mutlu olun.

(Windown 98'li bilgisayara Windows 8 kurmak gibi olur, kasar masar ama arkadaşlarınıza 4.2 kullanıyorum dersiniz)
    Kafan güzelmiş. Güle güle kullan.

Güncellemeyi takıntı yapan insanlara seçenek sunuyorum. Amma velakin başka telefon istemem, günlük hayattaki stresimi HTC üzerinden yalan yanlış sallamakla atmak istiyorum diyorsan kimin kafasının "güzel" olduğu açığa çıkar

''Güncellemenin hızlı yayınlanması sizin için bu kadar önemliyse ne HTC ne Samsung ne de Nexus alın. Gidin tek çekirdekli 512 mb ramli cihaza android 4.2 yayınlanan [ZTE N880E alın.''

Bu cümleyi kuran sen değil misin?

Aklınca dalga geçiyorsun ama komik duruma düşüyorsun.2 adet HTC telefon kullandım.Ne hakkında konuştuğumu biliyorum. Sen direk fanlık yapıyorsun. HTC'nin amiral gemilerini çok kolay unuttuğu apaçık ortada.Bunu bilmeyen yok. Adam geçen seneki amiral gemisine JB vermeye başladı.HTC daha yeni bu seneki amiral gemisine verecek.

Bu arada Sensation JB'i veya Sense 4.1'i rahatlıkla kaldırıyor.

Dalga geçtiğimi düşünüyorsan o senin kendi iç sorunun. Lafımın arkasındayım. Geç güncellemelerden strese girmeyin neredeyse 1 ay gibi kısa sürede 4.2 yi veren ZTE N880E alın demenin neresi dalga geçmek. Ama hızlı olan şeyinde problemli, kağnı hzında olacağını söyleyende benim.

Herşeyden önce insan ne dediğini bilmeli. Kendiyle aynı fikirde olmalı. Hem HTC den geç güncellemeden rahatsız olacak çemkirecek sonrada niye satıp başka bir şey alayım diyecek. Mazoşist falan değilsen kendinle aynı fikirde değilsin demektir.

Başka bir şey almam demedim ben.Nereden çıkardın? Zaten Nexus 4'ün gelmesini bekliyorum.

Daha fazla tartışmaya gerek yok; belli ki siz HTC ile mutlusunuz, bense değilim ve Nexus 4 gelince değiştireceğim. Hadi kolay gelsin.

• Tek istediğim google nexus telefonunu htc ye yaptırsın
  • Google dışındaki telefonlar güncellemeri çok geç alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

htc one v yi neden çıkardı biliyoruz wildfire s in devam niteliğindeki ürününün arttırılmış hafıza kağasitesi android 4.0 ve sense 4 ile fiyatı düşük tutmak istediği bir cihazdı. güncelleme alma ihtimali düşük olan bir kategoriye sahipti bunu tartışmaya gerek yok.

bir cihazın aldığı güncelleme onun stabilitesini bozacaksa kasılmadan çalışan sistem o performansını yitirecekse almasın daha iyi.

Android 4.0 ve Sense 4 ü çalıştıran cihaz daha hızlı olan Android 4.1 ve optimize edilmiş Sense 4+ daha rahat çalıştırır.Neyse costum romlar var da kullanabiliyoruz.Güncel ve One serisi bir cihaz.Eski 2011 modellerine vermemeside adilik.

• quote:

quote:

htc one v yi neden çıkardı biliyoruz wildfire s in devam niteliğindeki ürününün arttırılmış hafıza kağasitesi android 4.0 ve sense 4 ile fiyatı düşük tutmak istediği bir cihazdı. güncelleme alma ihtimali düşük olan bir kategoriye sahipti bunu tartışmaya gerek yok.

Android 4.0 ve Sense 4 ü çalıştıran cihaz daha hızlı olan Android 4.1 ve optimize edilmiş Sense 4+ daha rahat çalıştırır.Neyse costum romlar var da kullanabiliyoruz.Güncel ve One serisi bir cihaz.Eski 2011 modellerine vermemeside adilik.

aynen bende alamaz demiyorum alma ihtimali düşük diyorum, bence ilerleyen zamanda daha var tabiiki bir güncelleme alacaktır one v serisi şimdilik önceliği abilerine verecek HTC eli ağır olunca da böyle oluyor olan kullanıcılara oluyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Verseydin 500 tl daha alırdım 1gb ramlı telefon.HTC çalışanı mısın ?Donanım yetersizmiş güldürme beni.

güncelleme için donanım yetersiz dedim sen htc calısanı olmakla itham ediyorsun o zaman ne işin var forumda ?paran kadar konuş

Kafa açma.Paranı sok bir tarafına.

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

Bu mesajın devamındaki url'yi kullanarak şikayetinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca her zaman yukardaki şikayet kısmından son durumu görebilirsiniz.
    ticket.asp?rid=865265

Pencereyi kapa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 25 Kasım 2012; 22:39:19 >

• quote:

quote:

quote:

aynen bende alamaz demiyorum alma ihtimali düşük diyorum, bence ilerleyen zamanda daha var tabiiki bir güncelleme alacaktır one v serisi şimdilik önceliği abilerine verecek HTC eli ağır olunca da böyle oluyor olan kullanıcılara oluyor.

Dediğim gibi 512 algısı yaratmaya çalışıyorlar ama yemezler.dephry de kapılmış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá One V yede güncelleme verseler fena olmaz.
    htc one v için asla güncelleme gelmeyecek boşuna beklemeyin teli alırken düşünecektiniz 512 mb ramle ne olur ki? bu telefon için düşük model olması ve donanım için jb yetersizhttp://shiftdelete.net/htc-hangi-modellere-jelly-bean-verecek-39418.html
    Verseydin 500 tl daha alırdım 1gb ramlı telefon.HTC çalışanı mısın ?Donanım yetersizmiş güldürme beni.
    güncelleme için donanım yetersiz dedim sen htc calısanı olmakla itham ediyorsun o zaman ne işin var forumda ?paran kadar konuş

Bu söylediğine katılmıyorum adamım. Bendede htc one x var Jelly bean bekliyorum bende hala. Şimdi ben sana paran kadar konuş desem hoş bir davranış olurmu ? Tabikide olmaz. Karşındakini kırmıyacak şekilde cevap verirsen daha iyi olur. Çok bilmişliğin alemi yok.

İyi forumlar ..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğim gibi 512 algısı yaratmaya çalışıyorlar ama yemezler.dephry de kapılmış.

Benim 512 mb ile işim yok fakat orta segment altı ucuz telefonlara JB verilmemesi kadar mantıklı bir şey olamaz. Zaten bunu alanlarda bunu bilipte almalılar bilmiyorlarsa bunda HTC'nin bir suçu yok.
    Daha Andoid 2.35 bile 512 ramla ağır aksak çalışırken bir de 4.1 istemek akıllıca bir şey değil. Ben isterim menü geçişleri ve uygulama tepkimesi ağır çekim şeklinde bile olsa kullanırım diyorsan başka

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Deniz*

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá One V yede güncelleme verseler fena olmaz.
    htc one v için asla güncelleme gelmeyecek boşuna beklemeyin teli alırken düşünecektiniz 512 mb ramle ne olur ki? bu telefon için düşük model olması ve donanım için jb yetersizhttp://shiftdelete.net/htc-hangi-modellere-jelly-bean-verecek-39418.html

Bu söylediğine katılmıyorum adamım. Bendede htc one x var Jelly bean bekliyorum bende hala. Şimdi ben sana paran kadar konuş desem hoş bir davranış olurmu ? Tabikide olmaz. Karşındakini kırmıyacak şekilde cevap verirsen daha iyi olur. Çok bilmişliğin alemi yok.

İyi forumlar ..

senin kulakların duyuyor mu?gözlerin okuyup da anlıyormusun?ben ne demişim iyi oku eğer anlayamadıysan sesli oku !!!!!...
    512 mb ramle calışan telefonlara destek verilmeyeceğini açıklamış güncelleme için donanımın yetersiz oldugunu bunu bizzat htc diyor bunun altına linkini de koydum ama kendini çok bilmiş bildiğini zannedip bana ukala bir şekilde yorum yapıp kedi uzanamadığı yere mundar dercesine eziklik duygusuyla ötmeye çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 26 Kasım 2012; 10:31:31 >

• 512 mb ram JB için yeterli; ama işin içine Sense de girince cihaz sıkıntıya sebep olabilir. Tabi HTC bunu iddia ederek güncelleme vermek istemiyor da olabilir.
  • 7 aydır kullanıyorum jelibon ile dahada iyide olucak
  • Allah aşkına sense diyip duruyosunuz. yok touchwiz kotuymus yok şöyle yok böyle. adamlar daha kendi arayuzunu kendi telefonlarına ayarlayamiyolar. one x e bile agir geliyo. sense diyenler. sense in ne artısı var? touchwiz gayet akıcı. gördük one x i de sense i de. bişeyi secip kaydet diyince telefon sapitiyo. alttan siyah bi bölüm çıkıp 3-4 sn gitmiyo. ayrıca menude o alttaki yeşil kaydirmali bölüm ne ya. android 1 gibi.. insanlar neden farketmiyo ki. mesela note 2. sadece yazılımları için bile ezer diğer tüm telefonları. artık donanımı herkes yapıyo. önemli olan yazilim. akıcılık. gidin bi araştırın one s in işlemci tabanını da.

• Htc One S güncellemesi hala niye gelmedi :(

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.