Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
24
Favori
172.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coolriver34

quote:

Orijinalden alıntı: altern54

arkadaşlar merhaba,
    ilk önce HTC ONE S snapdragon 3 kullanıcısı çok az sanırım, ben telefonumu 4 gun once teknosa indiriminden 1500tl ye aldımkı s3 ile s4 işlemci farkı için bu kadar sorun olcağını bilseydim almazdım :) herneyse asıl sormak istediklerim,

bu telefon için root yapmakla ilgili bilgi bulmak çok zor ve sonunda s-off yapıp root edebildim ama bi türlü cmw çalıştıramadım. uyarı ekranında kitlenip kalıyor.
    telefon için birkaç tema ve statusbar ı güncelleyen apk lar buldum ama bi türlü onlarıda çalıştıramıyorum apk yuklenıyor ama goruntulenmıyor. çok acemiyim farkındayım.
    dışardan tema,rom gibi eklentileri cmw olmadan yükleme yolu varmı?? yada snapdragon 3 için çalışan bir cmw varmı ben bulamadım birtürlü ingilizcem yok :(
    şimdiden teşekkurler.

Neden S4 konusuna bu kadar takıldınız bilmiyorum ama ben telefonun s3 olduğunu bilerek Vatan'dan aldım ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.

Kullanmaya başladıktan sonra aslında forumlarda herkesin biraz da öznel yorumlarını katarak bazı ürünleri eleştirdiğine bir kez daha tanık oldum.

Nedenine gelirsek s3 işlemci ile ilgili forumda okuduğum
    -Bu işlemci ile 3 saat ancak gider şarjı.
    -10 dakika oyun oynasan sıcaklıktan elini süremezsin.
    -Bu işlemciyle bu telefon alınmaya değmez gibi söylemlerin boş olduğunu tecrübe ettim.

Ben iş sebebiyle yoğun telefonla konuştuğumu ve internet kullandığımı ve bu aşrtlarda 1 günü çok rahat çıkardığımı göz önünde bulundurursak
    şarj sorunu olduğunu düşünmüyorum. Normal kullanımla 2 günü çok rahat görecektir.

Isınma sorunu ablamın İphone 4s'inden daha fazla değil.

Siyah renk kullanıyorum forumda bahsedilen boya verme sorunu ile karşılaşmadım.

Telefonun oldukça iyi bir malzeme kalitesi olduğunu düşünüyorum.Cebimden çıkarırken bir defa elimden fırladı sadece bir köşesinde nokta kadar boyası kalktı o da görünmüyor bile. Bunun dışında ekrana ya da telefona bir zarar gelmedi.

Ekranın çözünürlüğünü ve parlaklığı test ettiğimtelefonlar içerisinden en iyilerden birisiydi.

Bugün iphone 5 bile 2.8 diyafram açıklıklı kamera ile çıkarken ve bu öne çıkarılan özelliklerden birisi olarak sunulurken bu telefonun kamerası
    2.0 diyafram açıklığına sahip.Piyasada sanırım Htc dışında bu kadar açık diyaframlı modeli olan bir marka yok. Fotoğrafçılıkla yakından ilgilenen birisi olarak bir telefondan beklenilecek kamera performansını rahatlıkla karşıladığını düşünüyorum.

Tasarım olaraksa oldukça başarılı.

Tüm bu özellikler için bile almaya kesinlikle değecek bir telefon hiç pişman olmayın... S4 ve S3 arsındaki farkı test edemediğim için birşey diyemeyeceğim ancak yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla abartıldığı kadar olmadığını söyleyebilirim...

SADECE S3 PLATFORMLU OLMASI SORUN DEĞİL. SORUN OLAN s3 İŞLEMCİLİ OLANI HALEN NERDEYSE SAMSUNG s3 FİYATINA SATILMAYA ÇALIŞILMASINDA YATIYOR. .EVET s3 İŞLEMCİLİ ONE S ÜLKEMİZDE 1200 TL GİBİ BİR FİYATTAN SATILSA EYVALLAH.. AMA 1699 HADİ İNSİN İNSİN 1600 OLSUN GİBİ FİYATLARDAN SATILMASI HTC AÇISINDAN BİR HANDİKAP.. FARKI HİSSETMEMEYE GELİNCE BELKİDE DESİRE s KULLANSAN YİNE FARKI HİSSETMEYEBİLİRSİN.. ANCAK NEDEN BİR TON PARAYA İKİNCİ NESİL İŞLEMCİLİ BİR CİHAZ ALALIM Kİ.. SENSATİNO XE İLE AYNI .. FARKI FİYATI OLUYOR.. BİZİM TAKILDIĞIMI NOKAT BU BİRAZDA

• Hemen benchmark listeleri..
    Zaten htc nin durum o yuzden kötu fiyat politikasından dolayı.
    Fiyatları cok ucuk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hızlıalda 1200 tl ye düşmüş. s3 mü s4 mü nereden bileceğiz?
  • Merhaba arkadaşlar snapdragon 4 ingiltere vodafone çıkışlı telefonum için güncelleme nihayet geldi. şu an yükleniyor. bakalım :)
  • Merhaba,

hızlıal'da 1200 TL fiyat gözüküyor. S3 işlemcili one s kullananlar, performans ve batarya ömrünü göz önüne alırsak bu fiyatlarda alınması mantıklı mıdır?

Tabiki s3 işlemcili telefona göre s4 işlemcili telefon daha iyi fakat bu fiyata görede s3 uygun değil midir? S3 ve S4 işlemcili telefonu inceleme fırsatı bulan, kullanan arkadaşlar sizce durum nedir?
  • Beyler ben uzun süredir htc one s almayı düşünüyordum hatta 1500 tlye s4 işlemcilisini buldum fakat bugün vatanbilgisayarda samsung galaxy s3ün 1588 tl olduğunu gördüm ve kafam baya karıştı.Sürekli telefon değiştiren birisi değilim,bu yüzden almışken iyisini alayım diyorum.Sizce nasıl bir karar vermeliyim?
  • Vodafone romlu cihazlar . Guncellemeler gelmistir

• quote:

Orijinalden alıntı: mavkan

Bugun itibari ile htc one s gri rengini 1200 liraya siparis verdim.
    Bence telefonun gercek fiyati bu olmali.
    Hizli al kapida odeme ile beraber telefon bu hafta elime gecer.
    Uzun zamandir takipimdeydi. İphone 4 kullanan biri olarak cok git gel yasadim.android dunyasina htc one S ile giris yapacagiz.
    Baktim ki olmadi iphone 5 ile yola devam ederim.yani anlayacaginiz bu bir nevi deneme gibi birsey olacak.
    Neden one s
    Tasarim muhtesem
    Hafiflik ve incelik
    Sense ara yuzu
    Herkesde olmamasi
    Buyuk ekran

Ozgurluk falan bana gore degil. Vakit ve bilgi yok. Oldugu gibi kullanicam.

Memnun kalacagndan hic şüphem yok. Iphone dan sonra artılarını hissedebilecegin bir telefon

• KIYMETLİ FORUM KULLANICILARI

BUGÜN TAM SAAT 14:00 DA ÇEKİLİŞİ YAPTIK.SAMSUNG GALAXY S III ALAN MEHMET KILIÇ İSİMLİ ARKADAŞIMIZA ÇIKTI.KENDİSİ ÇEKİLİŞE FİİLİ OLARAK KATILMAMIŞTI.KENDİSİNİ 0 541 905 78 65 NUMARALI TELEFONUNDAN ARAYARAK DAVET ETTİK.1 SAAT KADAR SONRA GELDİ VE HEDİYESİNİ TESLİM ETTİK.KENDİSİ İŞ KULELERİNDE GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞAN BİR ARKADAŞIMIZ.KENDİSİNDEN İZİN ALARAK KENDİSİNİ TEBRİK ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN CEP TELEFON NUMARASINI DA BURADAN İLAN EDİYORUZ.KAZANAMAYAN ARKADAŞLARIMIZIN BİR SONRAKİ ÇEKİLİŞ İÇİN HAKLARI DEVAM ETMEKTEDİR.HEPİNİZE BOL ŞANSLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: mavkan

quote:

Orijinalden alıntı: ozkaracalar

KIYMETLİ FORUM KULLANICILARI

BUGÜN TAM SAAT 14:00 DA ÇEKİLİŞİ YAPTIK.SAMSUNG GALAXY S III ALAN MEHMET KILIÇ İSİMLİ ARKADAŞIMIZA ÇIKTI.KENDİSİ ÇEKİLİŞE FİİLİ OLARAK KATILMAMIŞTI.KENDİSİNİ 0 541 905 78 65 NUMARALI TELEFONUNDAN ARAYARAK DAVET ETTİK.1 SAAT KADAR SONRA GELDİ VE HEDİYESİNİ TESLİM ETTİK.KENDİSİ İŞ KULELERİNDE GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞAN BİR ARKADAŞIMIZ.KENDİSİNDEN İZİN ALARAK KENDİSİNİ TEBRİK ETMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN CEP TELEFON NUMARASINI DA BURADAN İLAN EDİYORUZ.KAZANAMAYAN ARKADAŞLARIMIZIN BİR SONRAKİ ÇEKİLİŞ İÇİN HAKLARI DEVAM ETMEKTEDİR.HEPİNİZE BOL ŞANSLAR

Boyle guzel bir etkinlik icin tesekkurler Hasan bey

Ben teşekkür ederim

• hayırlısı olsun
  • Herkese iyi akşamlar , öncelikle bundan bir buçuk yıl önce htc sensation aldım toz sorunu ve pil ömrü nedeniyle htc evo3d aldım her seyinden memnunum. antalyada bağlantılı olduğumuz dagitici bir firma var vodafone bayiliği ve dağıtımı yapıyor bu nedenle cihazlara ulaşmam kolay oluyor. Iphone 3GS ve n958gb kullanırken bana israr edip torch ve htc sensation önerdikleri icin bir buçuk yil önce htc Ye geçtim ve resmen bağımlısı oldum. Htc tüm özelliklerini kullanmaya izin veren bir marka , android ve sense sayesinde tabi. 9 aydır kullandigim EVO cihazım kirildigindan dolayı geçen ay yeni bir EVO3d gönderildi. Çok kullanmadan bir aile dostumuza telefonu verip kendime yeni one s almak istiyorum. One s siyah düşünüyorum. kullananlarin sikintilari var mi ? Herhangi bir soyulma var mi ? Isınma var mi ? Ve asıl soru. EVO nin aydınlatma ayarları vs duzenliyken sarjim aktif bir kullanım yapmama rağmen birgun dayanıyor. Yine ayni aktiflikle one s kullanabilir miyim bir gunluk ? Bana tam gün Twitter facebook ve maillerimi kontrol etmemi sağlar mi ? ok önemli. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cos65

Herkese iyi akşamlar , öncelikle bundan bir buçuk yıl önce htc sensation aldım toz sorunu ve pil ömrü nedeniyle htc evo3d aldım her seyinden memnunum. antalyada bağlantılı olduğumuz dagitici bir firma var vodafone bayiliği ve dağıtımı yapıyor bu nedenle cihazlara ulaşmam kolay oluyor. Iphone 3GS ve n958gb kullanırken bana israr edip torch ve htc sensation önerdikleri icin bir buçuk yil önce htc Ye geçtim ve resmen bağımlısı oldum. Htc tüm özelliklerini kullanmaya izin veren bir marka , android ve sense sayesinde tabi. 9 aydır kullandigim EVO cihazım kirildigindan dolayı geçen ay yeni bir EVO3d gönderildi. Çok kullanmadan bir aile dostumuza telefonu verip kendime yeni one s almak istiyorum. One s siyah düşünüyorum. kullananlarin sikintilari var mi ? Herhangi bir soyulma var mi ? Isınma var mi ? Ve asıl soru. EVO nin aydınlatma ayarları vs duzenliyken sarjim aktif bir kullanım yapmama rağmen birgun dayanıyor. Yine ayni aktiflikle one s kullanabilir miyim bir gunluk ? Bana tam gün Twitter facebook ve maillerimi kontrol etmemi sağlar mi ? ok önemli. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Iyi akşamlar

Hic bir sorunu yok. Sadece siyah alma

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Herkese iyi akşamlar , öncelikle bundan bir buçuk yıl önce htc sensation aldım toz sorunu ve pil ömrü nedeniyle htc evo3d aldım her seyinden memnunum. antalyada bağlantılı olduğumuz dagitici bir firma var vodafone bayiliği ve dağıtımı yapıyor bu nedenle cihazlara ulaşmam kolay oluyor. Iphone 3GS ve n958gb kullanırken bana israr edip torch ve htc sensation önerdikleri icin bir buçuk yil önce htc Ye geçtim ve resmen bağımlısı oldum. Htc tüm özelliklerini kullanmaya izin veren bir marka , android ve sense sayesinde tabi. 9 aydır kullandigim EVO cihazım kirildigindan dolayı geçen ay yeni bir EVO3d gönderildi. Çok kullanmadan bir aile dostumuza telefonu verip kendime yeni one s almak istiyorum. One s siyah düşünüyorum. kullananlarin sikintilari var mi ? Herhangi bir soyulma var mi ? Isınma var mi ? Ve asıl soru. EVO nin aydınlatma ayarları vs duzenliyken sarjim aktif bir kullanım yapmama rağmen birgun dayanıyor. Yine ayni aktiflikle one s kullanabilir miyim bir gunluk ? Bana tam gün Twitter facebook ve maillerimi kontrol etmemi sağlar mi ? ok önemli. Cevaplarsaniz cok sevinirim. Iyi akşamlar

siyah siparişi vermiştim neden siyah almamamı önerdiniz ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

siyah siparişi vermiştim neden siyah almamamı önerdiniz ...

Siyahın hic bir zaman soyulma problemi kalkmadı. Soyulmaz dense de zamanla soyuluyor.
    Yani siyah sorunu hala var
    Ama kılıfla kullanabilirsin

• ozaman mavi almak daha mantıklı görüşüp değiştireyim . teşekkürler
  • Selamlar, yaklaşık 3 aydır kullandığım one s'imde sorun çıktı. Dün akşam gayet normal çalışırken bu sabah baktığımda hiç çekmiyordu. Telefonu kapatıp açtım, sim kartı çıkarıp taktım ama fayda etmedi. Aynı sim kart başka bir telefonda çalışıyor yani sağlam. Ayrıca one s'de de sim kartı görüyor, açılırken pin soruyor ya da sim mesajlarına bakılabiliyor hala. Telefonun diğer özelliklerinde bir problem yok, wifi, bluetooth sorunsuz. Telefonu hiç de düşürmedim yani bu sabah böyle bir şeyle karşılaşmama sebep olacak bi değişiklik olmadı. Ne yapmam gerekir yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virsung

Selamlar, yaklaşık 3 aydır kullandığım one s'imde sorun çıktı. Dün akşam gayet normal çalışırken bu sabah baktığımda hiç çekmiyordu. Telefonu kapatıp açtım, sim kartı çıkarıp taktım ama fayda etmedi. Aynı sim kart başka bir telefonda çalışıyor yani sağlam. Ayrıca one s'de de sim kartı görüyor, açılırken pin soruyor ya da sim mesajlarına bakılabiliyor hala. Telefonun diğer özelliklerinde bir problem yok, wifi, bluetooth sorunsuz. Telefonu hiç de düşürmedim yani bu sabah böyle bir şeyle karşılaşmama sebep olacak bi değişiklik olmadı. Ne yapmam gerekir yardımlarınızı bekliyorum.

Büyük ihtimal IMEI sorunu gibi duruyor yurtdışı cihaz miydi

• Merhaba, eşimin iphone 4s ime göz koymasından dolayı birkaç gündür telefon bakıyordum. Ya ona da 4s alacaktım ya da
    daha önce desire s modelini kullanıp gayet memnun kaldığım htc nin one x ile one s arasında karar vermeye çalışıyordum
    nihayetinde bugün mediamarkt tan one s almış bulunmaktayım, 4s i eşime verip htc kullanacağım, ayrıca arkadaşların çoğu siyahını
    beğenmiş ama ben gri rengini çok beğendim ve onu tercih ettim.
    yalnız burda yazan arkadaşlar kadar çok bilgi sahibi değilim o yüzden bana yardımcı olursanız sevinirim
    öncelikle cihazı 2 saat önce şarja taktım, henüz içine sim kartımı takmadım. ne kadar şarjda bırakmalıyım?
    İkinci olarakta iphone 4s teki rehberimi one s e nasıl aktarabilirim?
  • arkadaşlar telefonunuzun ekranında koruyucu bant var ise sakın sökmeyin yoksada takın. ekran çiziliyor. o kadar da dikkat ettiğim halde 1 adet çizik oluşmuş canım sıkıldı. hemen aceleyle elimdeki bantı taktım. çizilmiyor çizilmez demeyin oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.