Şimdi Ara

Htc One Mikrofon Kalitesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar . Sadece Kullanıcıların Yorumlarını Almak Istiyorum . Teknosada Incelemek Icin Gittim Bugun Xperia Z Var Ancak One Yoktu Bakamadım . Xperiadaki Ses Kayıt Sistemini Acıkcası Begenmedim . Htc One Mikrofon Kalitesini Ögrenmek Istiyorum . Iphone Serilerini Kullananlar Bilirler Cok Net Ses Kaydediyor Degistirmeden . Htc One Bununla Yarısabilir mi ? Örnek Videolarınız veya Yorumlarınız Cok Degerli Benim Icin . Bekliyorum Tesekkürler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xperiaların ses kayıt programı rezalet programla alakalı yoksa her telefonlarla aşağı yukarı aynı mikrofon kalitesini alırsınız

Androidde ses kaydı için önerdiğim program ASR , 320 kbps ses kaydı alabiliyor. Ve cidden çok iyi :)
  • Kastettigim Sey Kayıt Ayarı Degil Hocam . Buna Video Kayıt Sesleride Dahil . Kastettigim Sey Mikrofon . Galaxy Note 2 S3 Gibi Son Model Cihazlar Bile Sesi Cok Degistiriyor Mesela . Ancak Iphone 4 de Kendi Sesimi Birebir Duyabiliyorum Diyebilirim . Acıklayıcı Olabildim mi ? Bunu Soruyorum Ben . Tesekkurler .

• saMSUNG UN HERŞEYİ KÖTÜ AMA SES KİRİSTALI gerçekten çok güzel
  • Htc one hdr mic olduğu için herhalde piyasadaki en iyi mice sahip amiral gemilerinde.ama nokia ile patent davası oldu depodakilerini kullanma hakları var.ama depo baya büyük çıktı daha bendeki hdr mic değil diyen çıkmadı.

videoları hd izle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 13 Haziran 2013; 19:22:06 >

• Samsung Note 1 Note 2 S3 Kullandım . Hangisi Güzeldide Ben Yakalayamadım ?

Videolar Icin Tesekkür Ederim . Ses Gercekligini Bu Tip Videolardan Cözemiyorum . Yani Söylediklerine Göre Mikrofon Olarak Xperiadan Daha Kaliteli ? Amatör Kayıtlar Aldıgım Icin Bu Cok Önemli Benim Icin .

• quote:

Orijinalden alıntı: ogunzafer

Samsung Note 1 Note 2 S3 Kullandım . Hangisi Güzeldide Ben Yakalayamadım ?

Videolar Icin Tesekkür Ederim . Ses Gercekligini Bu Tip Videolardan Cözemiyorum . Yani Söylediklerine Göre Mikrofon Olarak Xperiadan Daha Kaliteli ? Amatör Kayıtlar Aldıgım Icin Bu Cok Önemli Benim Icin .

ben baya araştırdım yeni amiral gemilerini video ve seste bence htc one fotoğrafta s4(-kadrajı çok dar).

mesut çeviğinde bir videosuda var htc oneda

• gezı parkı ıcın yuruyenlerı cekmıstım oylesıne.
    bıraz tıtretmısım ama ıs gorur heralde
    http://www.youtube.com/watch?v=756luIjKAiY&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.