Şimdi Ara

HTC ONE M8S ROOT-S-OFF-UNLOCK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar M8s modelini m8 e göre unlock yaptım fakat s-off ve root işlemlerinde başarısız oldum.Recovery i haliyle tırt.

Bu cihaz hakkında bilgisi olan arakadaşımın bilgisine başvurmak istiyorum.Root suz çekilmiyor bu aletler :)

• aynı dertden bende çekiyorum yokmu ilgilenecek bi arkadaş güç menüsünde hızlı önyükleme yok bu telefonda
  • güncel bilen birileri yokmu
  • m8s kullanan yokki bizden başka bende merak ediyorm
  • s-off yok sadece custom rec. ve root yapabiliyoruz ne yazık ki.

root içinde bootloader unlock edildikten sonra xda dan custom recovery indirilip o flashlanacak ve supersu zip'i indirlip (chainfire'ın sitesinden) o custom recovery'den flashalancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: micropod

s-off yok sadece custom rec. ve root yapabiliyoruz ne yazık ki.

root içinde bootloader unlock edildikten sonra xda dan custom recovery indirilip o flashlanacak ve supersu zip'i indirlip (chainfire'ın sitesinden) o custom recovery'den flashalancak.

teşekkür ederim kardeşim...
    Peki geri dönmek istediğimde hangi adımları izleyeceğim?
  • mutlu80 kullanıcısına yanıt
    http://forum.xda-developers.com/htc-one-m8/help/help-thread-htc-one-m8s-to-stock-howto-t3190238

onun yoluda burada.

Biraz karışık o yüzden adımları dikkatli takip etmeni tavsiye ederim.
  • quote:

Başkan şu olayı detaylı bir anlatım yaparmısın yada varmı türkçe bi makale m8s root atmaya ilgili?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen detaylı anlatım lazım :(
  • arkadaşlar şu aralar çok yoğunum zamanım pek yok. Bulabilirsem birazcık yazarım ufak bir anlatım
  • quote:

arkadaşlar şu aralar çok yoğunum zamanım pek yok. Bulabilirsem birazcık yazarım ufak bir anlatım

Merakla bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: h2osunacl

quote:

Başkan şu olayı detaylı bir anlatım yaparmısın yada varmı türkçe bi makale m8s root atmaya ilgili?

usta ben olayı çözdüm m8s i root yapmaya çalışırken m8 dosyalarıyla denemiştim cihazı soft brick etmişim şimdi verdiğin linkdeki stock haline çeviriyorum olacak heralde bu sefer sağol yardımın için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h2osunacl -- 31 Ocak 2016; 4:44:30 >

• Marshmallow gelmiş. Bugün uyarı geldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.