Şimdi Ara

》HTC ONE [ M8 ] ☆Kullanıcılar Kulübü☆ Rom|Root|Kernel ve Teknik Destek << ANA KONU >> (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
814
Cevap
26
Favori
79.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    M8 telefonuma room yüklemek için
    Bootloader kilidi açtım
    Custom Recovery kurdum
    SuperSU kurdum
    ondan sonra telefon açılıştaki htc yazısında kaldı ne kapanıyor ne açılıyor öylece bekliyor
    power + ses kısma ile bootloadere giriş yapamıyorum yarım saattir htc yazısında takılı kaldı.
    yerleşik şarj olduğu için bataryayıda çıkaramıyorum. neyappmam lazım.telefon açılmıyor
  • TWRP Recovery'yİ dahili karta yüklüyor.bunu harici sd karta yüklemenin bir yolu varmı.birde telefon hala s-on da s-off olması gerekmiyormu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

arkadaşlar elim bir kaza sonucu m8 i kaybettim. ne yapcam bilmiyorum. acayip alışmıştım. başka telefonu kullanmak istemiyorum ki satın alayım. daha alalı bir yıl olmuştu.

m9 alın hocam
  • cevabı görünce hafif bir tebessüm oluştu. htc 10 aldık dayanamadık yine htc aldık.
  • Selamlar

Arkadaşlar bu saatlerin alınması kaldırılınca saat ve tarih ayar kısmınd gerekli ayarları yaptım ve telefon saati normal. Ama widget saati ekleyince güncel konumu kullandırtıyorum ve 1 saat geri gösteriyor. Var mı çözümi yoksa güncelleme getirtip mi halletcekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat5555

cevabı görünce hafif bir tebessüm oluştu. htc 10 aldık dayanamadık yine htc aldık.

Bagimlilik yapiyor

• Selamun aleykum arkadaslar , Ben HTC one e8 kullaniyorum m8'in neredeyse aynisi . M8 e yapilan roomlar E8 uyarmidir ?
  • tabiki hayır romu yüklemeye çalıştığın an telefon brick olur. tekrar çalışır duruma gelmeme riski bile yaşayabilirsin. telefonun modeline ve android sürümüne göre romları incelemelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 24 Kasım 2016; 13:0:18 >
  • İyi günler arkadaşlar telefon şu hataları veriyor:
    Maalesef exchange hizmetleri durdu.Maalesef Gmail hizmetleri durdu.Maalese sense giriş durdu gibi ve tamam'a basıyorum ardışık şekilde tekrarlanıyor menüye giremiyorum ne yapmam gerekir?
  • eüzerix kullanıcısına yanıt
    sistem dosyalarından gerekli olanları devredışı bıraktın veya kaldırdın. eğer telefonu kullanmana ve gerekli ayarlara ulaşmana izin vermiyor ise backup var ise geri yükleyeceksin yok ise recovery üzerinden telefonu sıfırlayacaksın.
  • Konu ölmüş galiba neyse kendim hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 16 Ocak 2017; 14:36:3 >
  • arkadaşlar unlock yaptım daha sonra recoverye geçip backup yaptım sonra telofonu açtım ama supersu yuklemem gerekiyor sanırım şimdi onu beceremedım işte. yardımcı olursanız çok sevinirim.supersu ya girdiğimde soyle yazıyor.

no root detected
    tip!!! Supersu requires a rooted device!!!
    check out the root tutorial.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efes3535 -- 21 Ocak 2017; 12:14:39 >
  • https://drive.google.com/file/d/0B2zfN6ldDrGnNU1hMEVOdkNOeFk/view?usp=drivesdk

Root için üstteki bağlantıyı kullanabilirsin

Recovery istersen de twrp bu sürümü kullanabilirsin

https://drive.google.com/file/d/0B2zfN6ldDrGnREVyeG5yZEpZU3M/view?usp=drivesdk

• Merhaba arkadaşlar bugun htc m8 aldim dogubanktan 400 tlye sifir suanlik hic bir problem yok sadece adam guncelleme dedi suan 4.4.4 yukseltmek istesem sorun olur mu ve bu isler nasil oluyor

• SevtapBaydemir S kullanıcısına yanıt
    htc lerde samsung ve lg gibi imei atıldığında güncelleme problemi olmuyor. rahatlıkla güncelleme işlemi yapılabilir. siz bi telefondan güncellemeleri denetle deyin bakalım ota olarak bir şey buluyor mu.
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ilgin icin tesekkur ederim bulmuyor birsey denedim ama kimi diyor verizon sprint felan diyorlar bu telefonlar

"fastboot getvar all"

komutu ile çıkan bilgileri yazarmısın. imei kısmını gizlemeyi unutma. bakalım hangi sürüm yüklüymüş.
  • murat5555 kullanıcısına yanıt
    C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot getvar all

(bootloader) version: 0.5

(bootloader) version-bootloader: 3.19.0.0000

(bootloader) version-baseband: 1.22.21331147A1.29G

(bootloader) version-cpld: None

(bootloader) version-microp: None

(bootloader) version-main: 3.28.401.9

(bootloader) version-misc: PVT SHIP S-OFF

(bootloader) serialno: HC44HWM03945

(bootloader) imei: 3xxxxxxxxxxxxxxxxxx

(bootloader) imei2: Not Support

(bootloader) meid: 00000000000000

(bootloader) product: m8_ul

(bootloader) platform: hTCBmsm8974

(bootloader) modelid: 0P6B62000

(bootloader) cidnum: 11111111

(bootloader) battery-status: good

(bootloader) battery-voltage: 0mV

(bootloader) partition-layout: Generic

(bootloader) security: off

(bootloader) build-mode: SHIP

(bootloader) boot-mode: FASTBOOT

(bootloader) commitno-bootloader: df77f8b7

(bootloader) hbootpreupdate: 11

(bootloader) gencheckpt: 0

all: Done!

finished. total time: 0.031s

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>

bu geldi ama cihazın arkasında OP6B100 YAZIYOR

cihazın sıfır hiç kullanılmamış ve kasa değişikliği vs. olmadığını var sayarak yazıyorum.

telefonunuz avrupa romuna sahip olması gerekirken us yani bölge olarak amerika version yazılımı yüklü. eğer avrupa romu yüklemek isterseniz "0P6B100" mid olarak mid değişimini yapın. ve avrupa romuna ait en son güncel rom dosyası ile 6.0 yüklü olarak kullanabilirsiniz. şanslısınız ki telefon s-off bırakılarak size verilmiş. siz biraz araştırın yapamazsanız ben size yardımcı olurum. tabiki yarın artık ge oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 25 Ocak 2017; 1:12:6 >
  • Stock veya costum fark etmez ama 4g yok ve 4.4.4 cihaz zaten dogubankta 400 tlye satiliyor suanlik 4g ve 4.4 harcinde bir sorun yok cok hosuma gitti ama cogu yerde bu cihazlarin sprint felan oldugu yaziyor oynanmis yani cihazla diyorlar ama bilemedim

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.