Şimdi Ara

HTC One M8 EN İYİ Custom ROM'lar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
13.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamitgurun

ustam dediğin romu indiriryorum bendeki sürüm 8u senin verdiğin 8 2u bir üst sürüm galiba evet twrp yüklü indirdiğim dosyayı direk hafıza kartına atıp ne yapmam gerekiyor ayrıntılı yazarsan sevinirim yedek nasıl almak gerekir sıkıntı olursa dönülmesi içinmiş

Cozuldu mu hocam merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam müsait zamanda halletmeye çalışacağım inşaallah şu an kamera uygulamasını açmadan denemek istedim şimdilik kapanmadı %35 bakalım ne yapacak

• HTC One M8 EN İYİ Custom ROM'lar

Şu dertten de kurtulursam sorunum kalmayacak. Ikide bir ustte bu uyari beliriyor ve bu programlarin yuklenmesini oneriyor. Nerden kapaniyor bulamadim.

Bunun disinda suan memnunum

• Asilzade37 A kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hocam bunun neden çıktığını. öylesine bir tanesini yükleyip, geçip, sonra silemiyor musunuz ?

bu uyarıyı çıkaran programı tespit edip silip kökten de çözebilirsiniz.
  • Hocam o ronda çözüm olmadı diğer Roma göre çok daha iyi ama %50 lerde birden kapandı internette gezinirken sanırım batarya sorunu başka bişey kalmadı geriye kalibrasyonuda yapamamış olabilirim.

• hamitgurun H kullanıcısına yanıt
    Hocam kalibrasyonda bir yere kadar bence donanimsal sorun olabilir, onu arastirmaya baslamalisiniz.

• Uyariyi veren uygulamayi buldum.

Silmeye calisiyorum ama silinmiyor

System App Remover yukleyip istediginiz her seyi silebilirsiniz. Facebook, twitter, news republic...

• Donanimsal bir sorun olsa batarya yüzdesi cokkkende yapması lazım hocam şarj ederken normal doluyor tam dolum yapınca 50 nin altına düşünce yapıyor bence batarya yüzdesi yanlış gösteriyor aynı cihazdan başkada vardı bende %20 nin altında kamerayı açınca oda şaşırıyordu.. Şu an ise % 1 den 35 kadar şarj ettim deniyorum bakalım ne sonuç verecek..

• S.Team-S5.2-X10.0.8u yüklü. Facebook da canlı yayın da kamera sorunu yaşıyorum. Sizde de var mı aynı sorun. nasıl çözeceğiöi bulamadım
    Ben de S.Team-S5.2-X10.5.8.2u yuklu. Facebook kullanmiyorum sorunu deneyemem. Belki guncel surume cikarsaniz sorununuz cozulur.

Kucuk bi not: guncelleme yaptiktan sonra System App Remover programi ile gereksiz veya isinize yaramayan seyleri kaldirabilirsiniz. Touchpall, twitter vs..

• benim pc bağlanıp yüklemiştik. bu söylediğin yeni versiyonu mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asilzade37 -- 13 Nisan 2017; 17:58:56 >
    Evet, bazen guncelleme geliyor boyle :)

• bunu yükledim. kimseyi arayamıyorum. beni arayanların da telefonlarına cevap veremiyorum :( mıçtık

mashmallow ayarlarında da
    superCID setting: M8 ul
    Radio CarrierOperator: M8 us (soluk) bunlar da ayarlı
    https://www.androidfilehost.com/?fid=23501681358556713&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asilzade37 -- 13 Nisan 2017; 19:10:34 >
    Cok ilginc, sim karti sokup bastan takin. Boyle bir sorunu ilk defa goruyorum.

• Valla kafayı yemek üzereyim konum da bulmuyor.

• kardeş telin orjinal yedeğini almıştıkya mecbur geri yükledim. şuan room yüklemek için o pc ye takıp cms de yaptığımız işlemleri tekrar mı yapmamız gerek
    Yok hocam, twrpden install yapsaniz yeterli.

Twrp duruyor degil mi?

• bunu indirip direk yüklesem oluyor mu
    https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767126409

birde bu var bu nedir çözemedim
    https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224394099
    Ustekini yukleseniz direk oluyor. Alttaki ozellestirilmis.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.