Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.788
Cevap
105
Favori
476.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaki 2 kamera ne işe yarıyor. sadece 3d foto çekimi efekti içinmi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawyerzzz

quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

Herkese merhaba

Abim samsung s5 almıştı şebeke full çektiği halde biri aradı mi kapalı gözüküyordu telefon.Geri iade etti ve m8 aldı ayni sorun onda da var acaba telefonlar mi sorunlu yoksa hat mi.Bu arada hattı yeni nano çıkardık 3-4 gündür hat çıkmış.sorun ne olabilir garantiye mi yollayalim arkadaşlar bir yol gosterirseniz sevinirim garantiden değişim istersek yaparlar mi.brigshtar garantili

Aynı sorun bende de telefonu ilk aldığımda vardı. Hattım Turkcell. Hatta yeni sim kart bile aldım ama sorun devam etti. Bunun üzerine Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve telefona çıkan hanımabla bana şu kodu verdi ''#330*000#
    Bu kodu telefona yazıp arama tuşuna basmamı istedi. Bana pek mantıklı gelmese de dediğini yaptım ve o günden bu yana sorunu bir daha yaşamadım.
    Siz de bu kodu deneyin bence.

Bende denedim olmadi hatta başka kod verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önceden de yazmıştım ama pek ilgilenen ve fikir belirten olmamıştı,o yüzden tekrar sizlere bir şey sorayım:)

Telefonun kendi GALERİ programında ''facebook'' adıyla bir bölüm açabilir miyiz? Yani facebook'tan kaydettiğimiz fotoları direk olarak bu oluşturacağımız facebook klasörüne atabilir mi telefon?

Mevcut haliyle facebook'tan kaydedilen fotolar kamera ile çekilen fotoların olduğu klasöre kaydediliyor.

Play Store'dan Quick Picture diye bir galery programı indirdim,bu programda bahsettiğim özellik var ama bu programda da SD karta atılan çekilmiş fotolar silinemiyor. Bu fotoları silmek istediğimde Android 4.4'te Sd karta kaydedilmiş olan fotoların silinmesinin mümkün olmadığı,bu konuda yapacakları bir şey olmadığı yönünde uyarı çıkıyor:)
  • eralp08 kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende de var.hattım türkcell

• Telefona hala güncelleme gelmedi. Htc desteğe mail attım beklemedeyim. Benden başka gelmeyen arkadaş varsa bilgilendiririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Arkadaşlar bende de güncelleme sonrası mobil veriye çok geç bağlanıyor bazen de uzun bir süre bağlanmıyor. Hattım Avea acaba hatta mı bir sorun var yoksa güncellemede mi çözemedim aynı sorunu yaşayan varsa yazarsa sevinirim

Beyler telefonunuzda bir problem yok. Ben güncelleme yapmadım ve aynı problem 3-4 gündür bende de var. Muhtemelen de bir tatil yöresindesiniz. Sebebi normalde düşük nüfusa gore yapılmış baz istasyonları bayram kalabalığında iş göremez hale geldi. Bu kadar basit bir problem. Bir kaç güne kadar düzelir merak etmeyin. Ben İstanbul Trakya ve egenin tamamını gezdim bu süreçte ve bir çok noktada aynı problemi yaşadım. Eşimin telefonu da aynı şekilde. Dikkat ettiğim zaman hep kalabalık bölgelerde bu problemin yaşandığını gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

Bu sorun bende de var.hattım türkcell

Sizdeki sorun nasıl ,internet e bağlı olduğunuz halde sayfa mı açamıyor?
  • Arkadaslar herkese selam ıkı gun once cıhazı guncelledım fakat guncellemeden sonra resımler bariz bulanık çıkıyor acaba yazılımdan mı donanımdan mı daha önce fark etmedim servise yollamayı düşünüyorum aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • yazılımdan büyük ihtimal bende de aynı sorun var şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: UgrSlr

yazılımdan büyük ihtimal bende de aynı sorun var şuan

Böyle bi anda vallaha kameraya giresim gelmiyor inşallah yazılımdır bir an önce düzelir. Gerçi servise yollıcam yan tuşlar da oynuyor 1 ay geçti değişim de olmaz bakalım hayırlısı.
  • Benim mobil veri donması foçada oldu kampta yazlık yer olayını ddoğruluyor

• Örnek otomatik de fabrika ayarlarına döndüm odağı da tamam ama sonuç bu.
     HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChenFs

Örnek otomatik de fabrika ayarlarına döndüm odağı da tamam ama sonuç bu.

Kesinlikle yazilimsal değil hocam. Ben de guncelledim ama böyle birsey yok. Lensin üzerinde ince bi tabaka var o bazen soyulma yapabiliyor. Kontrol eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ayemhepi

quote:

Kesinlikle yazilimsal değil hocam. Ben de guncelledim ama böyle birsey yok. Lensin üzerinde ince bi tabaka var o bazen soyulma yapabiliyor. Kontrol eder misiniz?

kılıfla kullanmama rağmen lens gitmiş leke var çıkmıyor servis yolu gözüktü inşallah hiç etmezler telefonu korkuyorum da kuzen yolladı kasa geldiğinde çizilmişti ama bakalım

• quote:

ilk aldığınızda lensin üzerinde folya gibi bir koruma var . Yeni aldıysanız farketmiyorsunuz bile . Ondan dolayı olabilir isterseniz bir kontrol edin eger uzerinde mevcutsa cıkartın onu. eger öyle birseyde yok ise tamamen sıkıntılı ve yazılımsal değil donanımsal. Garantiye gönderiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

quote:

ilk aldığınızda lensin üzerinde folya gibi bir koruma var . Yeni aldıysanız farketmiyorsunuz bile . Ondan dolayı olabilir isterseniz bir kontrol edin eger uzerinde mevcutsa cıkartın onu. eger öyle birseyde yok ise tamamen sıkıntılı ve yazılımsal değil donanımsal. Garantiye gönderiniz.

folyo felan yok ya jelatin vardı söktüm şimdi bişey yok servıse yollayalım o zaman

• Nasılsa garantiye gidecek diye sert sert sildim ve sonuç..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

quote:

folyo felan yok ya jelatin vardı söktüm şimdi bişey yok servıse yollayalım o zaman

aynen dostum garantiye yolla, cunku m8 lerde kronik problem kamera lensi , malesef kötü malzame kullanılmıs safir cam yerine.

•  HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR]

Alin size pil durumu
    Bitmeyen pil yapmislar oyna oyna bitmedi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enevre -- 31 Temmuz 2014; 15:46:46 >

• bende hala sorun devam ediyor çekme hızı düştü netliyor çok güzel ama bulanıklaşıyor çektikten sonra
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.