Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.788
Cevap
105
Favori
476.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncellemeden önce su tanecikleri belli oluyordu şimdi titriyo resim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR]

Alin size pil durumu
    Bitmeyen pil yapmislar oyna oyna bitmedi :)

Hocam nasıl aldınız bu süreyi?

Bu arada Htc'ye attığım güncelleme ne zaman gelecek mailine cevap

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    H simgesi tek taraflı çalışıyor bazen bağlantı zaman aşımına uğradı hatası veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

H simgesi tek taraflı çalışıyor bazen bağlantı zaman aşımına uğradı hatası veriyor

Şebekeyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Eski telefonumda da yapıyordu bunu bazen şimdi de oluyor. Ama çok çok nadiren. En son ne zaman olduğunu hatırlamıyorum bile.

• Blink feedi kapattim hocam parlakligi 1 seviyesinde kullandim geceleride sıfıra getirdim böyle bir ekran suresi aldim oyun felanda oynadim tabi biraz ama parlaktiktan felan kisarak böyle aldim. Ancak cok rahat 6 saati görüyor

• Ya htc m8 lerde sense var dendi ben bulamadm ):

• quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

Evet aynen benim de öyle oluyor (Turkcell), kız arkadaşımın hattında (Vodafone) sorun olmuyor ,10 güne kadar bende geçiyorum gelişmeleri yazarım.

Burada kız arkadaşımın telefonuda M8 hatta hatları değiştirip yine denedik sorun yine Turkcell de oldu, ayrıca daha ilginci Vodafone nun interneti hep daha hızlı çıktı ,değişik yerlerde yaptım hep testleri ve sadece test yapmadım sayfa açma ve uygulama açma yükleme hızlarınıda değerlendirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

Ya htc m8 lerde sense var dendi ben bulamadm ):

Sense dedikleri kullandığınız arayuz ışte

• Cihazın birçok şeyi m7yle aynı fazla donanım gerektirmeyecek işler yapanlar m7yi tercih edebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

Arkadaki 2 kamera ne işe yarıyor. sadece 3d foto çekimi efekti içinmi :)

''Dslr'' Profesyonel makinelerde kullanılan bir tür odaklama kamerası lens gibi bişey
  • Bu nedir abi 4 gün oldu hala güncelleme yok (İngiltere çıkışlı)
  • Sizinkide kötü oldu ya

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bende vodafone kullanıyorum interneti türkcell den çok hızlı işyerinde arkadaşlarımdan sony xperia x2 ve z1 var özellikle test ettim tarayıcı ve video performansında resmen fark attım m8 imle.

• Bugün g3 e baktım iyi ki m8 almışım o nasıl bir arayüzdür yahu zevk meselesi tabi ama g3 ve m8 arasında kalanlar kesinlikle m8 alsın

• Arkadaşlar merhaba. Bu teli alacak gibiyim. Bi kaç sorum var. TR de 32 gb lık versiyonu var mı? Yoksa 16 gb lık yeterli oluyor mu? Sense ara yüzü ne sıklıkla güncelleniyor? Yada ileride yeni modelle yeni bir sense ara yüzü geldi, o ara yüz m8 e gelme ihtimali var mı? Ayrıca androitin vermiş olduğu güncellemeler hemen veriliyor mu? L güncellemesi m8 e verilir mi? Sanal tuşları lg g3 de olduğu gibi farklı kombinasyonlar yapabiliyor musunuz? Bütün modellerinde fırçalanmış kasa mı mevcut? Isınma sorunu ne seviyededir? Yada var mı...
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar, gerisini tamamlamak isteyen meraklı ve yeni telefon alacak arkadaşlarım tamamlaya bilirler...
    Cevaplayan arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkürler.
    (açıkçası bu teli almak için kendimi ikna etme çabası içerisindeyim, aklımın %45 liği LG G3 e gidiyor. Ama geri kalanı bu m8 de. En büyük düşüncem 1,5 sene sonra htc yazılım desteğini keser mi? )
    Herkese saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Arkadaşlar merhaba. Bu teli alacak gibiyim. Bi kaç sorum var. TR de 32 gb lık versiyonu var mı? Yoksa 16 gb lık yeterli oluyor mu? Sense ara yüzü ne sıklıkla güncelleniyor? Yada ileride yeni modelle yeni bir sense ara yüzü geldi, o ara yüz m8 e gelme ihtimali var mı? Ayrıca androitin vermiş olduğu güncellemeler hemen veriliyor mu? L güncellemesi m8 e verilir mi? Sanal tuşları lg g3 de olduğu gibi farklı kombinasyonlar yapabiliyor musunuz? Bütün modellerinde fırçalanmış kasa mı mevcut? Isınma sorunu ne seviyededir? Yada var mı...
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar, gerisini tamamlamak isteyen meraklı ve yeni telefon alacak arkadaşlarım tamamlaya bilirler...
    (açıkçası bu teli almak için kendimi ikna etme çabası içerisindeyim, aklımın %45 liği LG G3 e gidiyor. Ama geri kalanı bu m8 de. En büyük düşüncem 1,5 sene sonra htc yazılım desteğini keser mi? )
    Herkese saygılar...

Kendim htc m8 kullanıyorum. Yakın bir arkadaşım bugün g3 almış. İnceledim, merak ettiğim bir modeldi çünkü. Fakat bence htc m8 performans ve kullanım kolaylığı olarak 2-3 adım önde lg g3'e göre. htc m8 resmen akıyor. Tercihinizi m8'den yana kullanmanızı öneririm.

• Son guncellemeden sonra m8 performans olarak tam oturdu sanki.. Sadece turkcell hattimdan kaynakli internet baglantisi problemi yasiyorum. Musteri hizmetlerini aradim soylediklerini harfiyen uyguladim ama malesef duzelmiyor hattimi vodafone a tasiyacagim sanirim

• 4.4.3 guncellemesinden sonra pilde artia hissettim bide üstün güç tasarruf moduyla güç tasarruf modu exc kaydedici ve kaydedici oldu isimleri

• quote:

Orijinalden alıntı: hederahelix

quote:

Orijinalden alıntı: Enıac

Arkadaşlar merhaba. Bu teli alacak gibiyim. Bi kaç sorum var. TR de 32 gb lık versiyonu var mı? Yoksa 16 gb lık yeterli oluyor mu? Sense ara yüzü ne sıklıkla güncelleniyor? Yada ileride yeni modelle yeni bir sense ara yüzü geldi, o ara yüz m8 e gelme ihtimali var mı? Ayrıca androitin vermiş olduğu güncellemeler hemen veriliyor mu? L güncellemesi m8 e verilir mi? Sanal tuşları lg g3 de olduğu gibi farklı kombinasyonlar yapabiliyor musunuz? Bütün modellerinde fırçalanmış kasa mı mevcut? Isınma sorunu ne seviyededir? Yada var mı...
    Herkese saygılar...

Kendim htc m8 kullanıyorum. Yakın bir arkadaşım bugün g3 almış. İnceledim, merak ettiğim bir modeldi çünkü. Fakat bence htc m8 performans ve kullanım kolaylığı olarak 2-3 adım önde lg g3'e göre. htc m8 resmen akıyor. Tercihinizi m8'den yana kullanmanızı öneririm.

Arkadaşım çok teşekkürler.
    Bide yazımdakileri madde, madde cevaplaya bilirseniz çok memnun olurum. ( tabi müsaitseniz) başka kullanıcılarda cevaplaya bilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: sfk.

Güncelledim arkadaşlar 4.4.3 hayırlı olsun %71 batarya hiçbir uygulama açık değil 17:44dk kullanım gösteriyor ayrıca güç tasarrufu ve üstün güç tasarrufu yazıları yerinekaydedici ve ext kaydedici yazıyor anlam veremedim :) rahatsız etmeyin kısmındada dnd yazıyor :) 2 yeni app geldi dosya yöneticisi vepover the give diye ayrıca parlaklığı ilk seviyede kullanırım öncekine göre arttı diyebilirim şimdilik gördüklerim bu kadar güncelleyen arkadaşlar tecrübelerini paylaşsınlar ..

Kaydedici olmasi tercume hatasi sanirim. Save korumak ve kaydetmek demek. Kullanilmasi gereken guc tasarrufu, yani koruyucu anlaminda. Power saver in tercumesi yani. Ama burada yanlis cevirmialer guc kaydedici gibi dusunmusler. Yani tamamen tercume hatasi bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.