Şimdi Ara

HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.788
Cevap
105
Favori
476.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KiRVeee

quote:

Orijinalden alıntı: umutech

İnternet'dekilerin çoğu gerçek flac değil boşa yormayın kendinizi. Cd alıp kendiniz ripleyin.

Çok Pahalıya gelmez mi öylede.. ?

Yapacak bir şey Yok maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutech -- 9 Mayıs 2014; 22:28:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Youtubude turkce sarkilari full ses dinleyemiyorum hafif cizirti geliyor. En yuksekten 3 seviye aşagida dinliyorum.
    Batarya abartilan kadar iyi değil , normal diyelim.
    M7 den gecince pek fark goremedim.

• Evet,aynen dedigin gibi..

Ama pil fena değil,iyi bence..

Baksana 2 dk de %1 yiyor.
    Chrome wifi müzik... :(
     HTC One (M8) [5'FHD-SLCD3/s801/2GB/IPx3/16(128GB mSD)/UltraPixel/1080p@HDR]

• Chrome pil canavarı kullanma..
    Hem biraz batarya otursun,daha iyi verim alacaksın..çok erken daha.

Yuuh :)) chrome kaldiriyom hemen. Operami kullanayim sence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fascism -- 9 Mayıs 2014; 22:43:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaius Claudius Glaber

Teşekkürler hocam içimi rahatlattınız malesef bu konuda halkımız çok bilinçsiz ve firmalar çakallık peşinde geziyor umarım ilerde bu konuda bir kaç adım atılır.

Umarım düzelir ama biz ne durumda olursak olalım bu aletleri almaya devam ediyoruz. Cebimizde 1000 TL varsa 999TL sine telefon alabiliyoruz. Bu durumdan dolayı da firmalar çöp satsak alırlar gözüyle bakıyorlar diye düşünüyorum. Cebimizdeki son paraya kadar veriyorsak eğer haklarımızı da bilip sonuna kadar hakkımızı aramamız gerekir. Bu arada sözüm size değil ben dahil herkese

• quote:

Yuuh :)) chrome kaldiriyom hemen. Operami kullanayim sence

Boat browser pil dostudur. Cok islevsel olmasin sadece istedigim sayfalara gireyim ve pilimi en az seviyede kullansin diyorsan opera mini kullan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Galaxy s5 in ekranı en iyi ekran ödülü aldı ok bunu hepimiz biliyoruz. Htc one m8 in ekranıda dışarda fena değil. Ancak xperia z2 için kararsız kalanlar için şu videoyu izlemelerini tavsiye ederim

http://www.youtube.com/watch?v=7Mn1Vk73LF0&list=UUIn6s9uEUkhBVSk2ZOqjQJQ&noredirect=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vamp -- 9 Mayıs 2014; 22:52:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sedicovalvole

quote:

Teşekkürler hocam içimi rahatlattınız malesef bu konuda halkımız çok bilinçsiz ve firmalar çakallık peşinde geziyor umarım ilerde bu konuda bir kaç adım atılır.

Umarım düzelir ama biz ne durumda olursak olalım bu aletleri almaya devam ediyoruz. Cebimizde 1000 TL varsa 999TL sine telefon alabiliyoruz. Bu durumdan dolayı da firmalar çöp satsak alırlar gözüyle bakıyorlar diye düşünüyorum. Cebimizdeki son paraya kadar veriyorsak eğer haklarımızı da bilip sonuna kadar hakkımızı aramamız gerekir. Bu arada sözüm size değil ben dahil herkese

Kesinlikle haklısınız hocam telefona 1900 tl saydım ama söyledikleriniz hiçbirinden haberim yoktu mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

quote:

Arkadaşlar biraz önce viper rom yükledim ancak bence güzel olmamış pie özelliğini bir türlü çalıştıramadım ayrıca motion launch ta yukarı kaydırma hareketi çalışmıyor. Telefon titriyor ama ekran açılmıyor. Stock roma geri dönmek istiyorum ama internette bulamadım yüklemeden önce yedek almayıda unutmuştum sap gibi kaldım ortada. Stock rom nerden bulabilirim.

Buyurun Stock rom:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2694994

Android Revolution HD denemenizi de tavsiye ederim Kendi adıma fazla müdahale edilmiş romları sevmiyorum. ARHD bu anlamda gayet sade ve geliştirilebilir bir rom sunuyor.

Hocam tavsiyeniz üzerine Android Revolution HD yükledim viper rom dan daha güzel bence teşekkür ederim. Ama şu viper romdaki pie özelliğini bundada kullanmanın bir yolu var mı?

• vamp kullanıcısına yanıt
    bence güneş altında en iyi ekran m8 görünüyor.tabi benim görüşüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcix01

bence güneş altında en iyi ekran m8 görünüyor.tabi benim görüşüm

Videoda apaçık şekilde en iyi ekran s5 görünüyor. Tabi sizin görüşünüzdür saygı duyarım. Ancak burda asıl önemli olan konu xperia z2 nin çok kötü olmasıdır. Çok kişi bu telefonu bekliyor. Bu yüzden paylaştım bu videoyu. Bu konuda umut beslemesinler. hayal kırıklığı olmasın. Hani amoled ekran kullansa kapalı alanlarda kontrast oranıyla rakipsiz olur ama xperiz z2 de ips kullanıyor. Sonsuz kontrast oranına sahip değil. En azından güneş ışığı altında verimli olmalıydı. Bu da pek mümkün gözükmüyor.
  • Bu arada adam video nun sonunda en çok ısınan z2 oldu demiş..Alacaklara bir uyarıdırundefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LooF -- 9 Mayıs 2014; 23:14:31 >
  • Opera makuldur..
    Chrome'yi iptal et.

• quote:

Bu arada adam video nun sonunda en çok ısınan z2 oldu demiş..Alacaklara bir uyarıdırundefined

Zaten aynı videoyu xperi z2 sayfasınada attım. Kendileri baksınlar. Bu sayfayı takip eden z2 bekleyenler için attım buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Opera makuldur..
    Chrome'yi iptal et.

Opera androidi indirdim. Mini mi maximi bilemiyom. Diger arkadasin soledigi browser gittigidiyor mesajlarimi gostermedi. Opera iyi.

• quote:

quote:

Opera makuldur..
    Chrome'yi iptal et.

Opera androidi indirdim. Mini mi maximi bilemiyom. Diger arkadasin soledigi browser gittigidiyor mesajlarimi gostermedi. Opera iyi.

ya kirve kendi browser i yeterince iyi zaten, niye operayla felan ugrasiosun
  • quote:

quote:

quote:

Opera makuldur..
    Chrome'yi iptal et.

ya kirve kendi browser i yeterince iyi zaten, niye operayla felan ugrasiosun

O kadar capsten sonra. :)

• Stock da iyidir.başkasına lüzum yok.

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.