Şimdi Ara

HTC ONE (M7) Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
15.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: luvthisONE

quote:

Orijinalden alıntı: i.Macit

quote:

Orijinalden alıntı: luvthisONE

quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

Sense 6 ile Htc One'a ekrana dokunarak açma gibi özelliklerde geliyor mu ?

Orjinal güncelleştirme diil de rom olaram yüklersen telefona dokunarak açma özelliği için kernel kurman gerekir. Orjinal güncelleştirmede o özelliği getirmeleri de kesin değil

Bu Kernel nasıl kuruluyor. Bu açma kapama düğmesinden bende cok şikayetçiyim. Android den cok anlamıyorum ama teli aldıgım arkadas supersu ve blackmart diye programları yüklemiş. Herhalde tel. Root olmuş. Yardımcı olursanız sevinirim.

Supersu varsa rootludur,kernel kurabilirsin, farklı kerneller mevcut, her kernelin farklı android ve sense sürümü için farklı sürümleri de.

Kernellere aşağıdaki linkten ulaşabilirsin

http://forum.xda-developers.com/htc-one#kernels

Elementalx kernel yükledim şimdi telefon lg g2 gibi ekrana çift tiklayinca açılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sarj aleti cok kotu

• Biraz önce telefon elimizden düştü ön dokunmatik paneli çatladı.
    Ekran presli diye lcd ile birlikte takıyorlar genelde değişim yapabilcegimiz bir yer bilen var mı acaba??
  • set metadata recursive some changes failed hatası alıyorum ve rom yükleyemiyorum sorun nedir
  • arkadaşlar benim telefonda hala yazılım bilgisi 4.3 android ve sense 5.5 nedenini bilen var mı?
  • Merhaba arkadaşlar yeni htc one aldım tek sorunum şu smslerim uzun olunca mms e çeviriyor nasıl üstesinden gelebilirim bunun yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen ilgilensinler teşekkür ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wifi den güncelemeyi dene..hakkındaya gir uygulamalardan..
  • Batarya cikmamasi gercekten sikinti

• gencler bir halt yedik suya dusurduk ne yapacagız bilmiyorum.pirince yatırdık tlf kapatamadım sonra kapattık ta ekran gidiyor sanırım kısa devre yaptı ne yapabiliriz
  • arkadaşlar bir tek benim telefonun kenarlarımı soyuluyor anlamadım ses açma butonu soyuldu biraz keskin kenarlarda soyuluyor????
  • 1 sene oldu nerdeyse hiç bir sorun yok htc one mavi.. 1 tane çizik bile ..
  • arakdaşlar telefona kernel yükledim fakat şimdi stock kernel ve stock recovery yüklemek istiyorum fakat bulamadım yardımcı olur musunuz?
  • HTC One M7'de mesaja rehberimde ki bir kişinin numarasını eklemek istiyorum kolay bir yolu var mı?

Araştırmalarımda;

1) Kişiyi düzenle bölümünden girip numarayı kopyalayıp, mesaj bölümüne gelip yapıştırıyorum ama bu çok uzun yol...
    2) Kişiler bölümünü açtığımda Kişileri Gönder bölümünden gönderim yolu açılıyor. Fakat bu da VCard olarak ekliyor. Gönderdiğimde bazen gönderim yapmıyor yada karşı telefon tarafından algılanmıyor.

Bunun kısa bir yolu olmalı
    HTC gibi bir marka şaşırttı beni

Diğer android telefonlara çok basit bir şekilde eklenebiliyor.

HTC'nin web sitesinden Canlı Sohbettten yardım istedim 1 numaralı yolu söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım 2.yolu söylediler. Bir türlü beceremedim.

Bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

• Htc sense tv yani kumanda kuramiyorum. Sunucuya erisilemedi hatasi aliyorum. Ayni sorunu yasayan varmi

• arkadaşlar telefonun üs hoparlöründen ses çok az geliyor bu normalmi ve hoparlörün deliklerinin bazıları kapalı bazıları açık gozukuyor bunlar toz falanmı yoksa normal birşeymidir
  • herkese merhaba,

Ben amerikadan alınma bir one m7 kullanıyorum . suanda kitkat yüklü ama android lollipop 5.0 veya 5.1 yükleyemiyorum sistemizin güncel diyor . Bunu nasıl çözebilirim Teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhn34 -- 31 Temmuz 2015; 15:02:32 >
  • Arkadaşlar orjinal kulaklık nereden buluruz bozuldu yerine aynı sesi alabilecgim bir kulaklık var mi

• Ulan eski meski canavar gibi telefon teknosada 700 liraya gitti

• Merhaba,
    Bir arkadaşım m7 aldı ve bir sorunu var. Telefonda 2 tane hafıza var.
    Telefon normalde 32 GB ve hafızanın birisi 1-2 GB gibi bişey bu yüzden sürekli uygulama yüklenmiyor yeterli hafıza yok diyor. Aslında daha 25 GB hafıza var.
    Büyük olan hafızayı nasıl on tanımlı hale getiririz.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

Merhaba,
    Bir arkadaşım m7 aldı ve bir sorunu var. Telefonda 2 tane hafıza var.
    Telefon normalde 32 GB ve hafızanın birisi 1-2 GB gibi bişey bu yüzden sürekli uygulama yüklenmiyor yeterli hafıza yok diyor. Aslında daha 25 GB hafıza var.
    Büyük olan hafızayı nasıl on tanımlı hale getiririz.

Gerek kalmadı 😁 telefon çakma çıktı 😂 yalnız çok iyi bir çakma anlayamadım.
    Imei kontrolü sonrasında ogrendim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.