Şimdi Ara

HTC ONE (M7) Kullanıcıları Kulübü ve Destek Bölümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
15.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxride

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Arkadaşlar;

HTC one için diğer htc şarjları uyumlu mu?

Ekran koruyucu nerden bulabilirim uygun?

Gelen mesajları pop up şeklinde power tuşuna basmadan görmenin yolu var mı?

önereceğiniz programlar var mıdır mutlaka olsun dediğiniz?

daha önce başka htc cihaz kullanmadım fakat media link aletinden çıkan şarj cihazıyla uyumlu media linkin üstünde one x falanda yazıyor.Cevap Evet sanırım :)
    2)Ankaradaysan pm atarsan aldığım yeri söyleyebilirim.
    3) Ayarlar Kisiselleştir Kilit ekranı Oradan yapabilirsin

Çok tşkler.. kilit ekranında nereden olacak acaba?

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar;

daha önce başka htc cihaz kullanmadım fakat media link aletinden çıkan şarj cihazıyla uyumlu media linkin üstünde one x falanda yazıyor.Cevap Evet sanırım :)

Üretkenlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz bir türlü gelemedi bu kadar mı zor ? İnternetten almak istemedim diye bekliyorum yaklaşık 20 gündür. Dün itibariyle 2 hafta sonra vatana bilgisayara geleceği söylendi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar;

Üretkenlik

Üretkenlik kısmında böyle birşey yok bende ama?

• Evet 4.2.2 geldi indiriyorum bakalım nasıl olacak....Hayırlı olsun
  • Arkadaslar i5 kullaniyorum tasarimi hosuma gitti nasildir telefon tavsiye edermisiniz ? Sarji carti curtu nasil gider ? Kronik sorunu varmidir ? Fikri olan

• Beyler ana konu nereye uçtu bilen,duyan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Arkadaslar i5 kullaniyorum tasarimi hosuma gitti nasildir telefon tavsiye edermisiniz ? Sarji carti curtu nasil gider ? Kronik sorunu varmidir ? Fikri olan

Tavsiye ederim tasarım konusunda daha iyisi yok bence. Şarja gelirsek iphonedan eksiği yok ama fazlası da yok :) şarj istenilen seviyede değil maalesef. Donanımı iphonedan güçlü.Yazılımda ise androidi en stabil çalıştıran telefonlardan biri diyebilirim. Özetle alın, pişman olamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Iron Sky

quote:

Arkadaslar i5 kullaniyorum tasarimi hosuma gitti nasildir telefon tavsiye edermisiniz ? Sarji carti curtu nasil gider ? Kronik sorunu varmidir ? Fikri olan

Tavsiye ederim tasarım konusunda daha iyisi yok bence. Şarja gelirsek iphonedan eksiği yok ama fazlası da yok :) şarj istenilen seviyede değil maalesef. Donanımı iphonedan güçlü.Yazılımda ise androidi en stabil çalıştıran telefonlardan biri diyebilirim. Özetle alın, pişman olamazsınız.

Saol kardesim bu dh incelemesine baktimda cok hosuma gitti i5 tende sikildm artik yarin bi inceliyeyim benim icin en onemlisi akicilik olmasi hocam o konuda ne dersiniz ekran gecislerinde sapitmiyor degilmi kararli mi calisiyor acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Iron Sky

quote:

Saol kardesim bu dh incelemesine baktimda cok hosuma gitti i5 tende sikildm artik yarin bi inceliyeyim benim icin en onemlisi akicilik olmasi hocam o konuda ne dersiniz ekran gecislerinde sapitmiyor degilmi kararli mi calisiyor acaba ?

ios stabilitesine en yakın telefon deniyor ki her ikisini de denemiş biri olarak hak veriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdico

Beyler ana konu nereye uçtu bilen,duyan var mı?

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: darkside.tr

quote:

Orijinalden alıntı: erdico

Beyler ana konu nereye uçtu bilen,duyan var mı?

+1

Diger konu cevap kabul etmemekte, ayrica htc forumunda da gorunmuyor. Yine sikayet edildi galiba.

• Bende anlamadım yaklaşık olarak 450 sayfalık bi konuyu nasıl bi çırpı da silebiliyorlar yazık değilmi insanların emeğine sorunlu neyse o kişilere o yazılanları düzenle 450 sayfa olmuş bir konuyu silmek de neymiş

• Burasida s4 e çanak tutan bir forum olmuş media markete git htc one alicam de tüh kaka s4 al sen neden s4 ne üstünlüğü var htc one den kem kum şu forum sayfasini bile silebiliyolar ilginç başka forumlara doğru gitmenin zamanı gelmiş demekki

• Zaten 2-3 kişi vardı tartışan onları banlasalar olay çözülürdü.
  • daha dün aldım harika kamera sanki 8 mp gece çekimleri bi başka
  • bu konuya neden hiç yazan yok :(
  • arkadaşlar. temmuz 7 de aldığım gri HTC ONE telefonumu kullanımına alışamadığım için s4 le takas düşünüyorum. daha önce hep samsung kullandığım için kullanımda sorun yaşıyorum. telefon ilk alındığı gün ekran jelatini ve full kapaklı kılıfla kullanışmıştır. çizik bulana bedava vericem, o derece titizim bu konuda. telefon turkcell den alınma 2 yıl kvk garantilidir. ilk cihazımda kasa açıklığı yüzünden eski telefonum ht36 serisi tamemen sorunsuz mükemmel bir cihazla kutulu değişim olmuştur kutusu ve tüm aparatları faturası eksiksizdir. takasta beyaz renk hariç tüm s4 lerle takas olur. çizik, garantisiz sorunlu cihazla takas yapmam. kendi cihazım gibi temiz problemsiz bir cihaz arıyorum. benim gibi düşünen ve temiz cihaz arayanlar bana ulaşabilir.

tuna demir - 0532 603 92 38
  • Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım benim sorum telefonumun kutusundan htc yazılı yapışkanlar cıktı bunlar ne ise yarıyor bir bilginiz varmı?
  • bu konu neden bu kadar ölü ya gittik heyecanla one aldık önceki telefonum e66 nokia idi bilmediğim yığınla özellik var soru soracak insan bulamıyorum forumda üzüldüm bu telefonun bu kadar ilgisiz kaldığına gerçekten çok güzel bi cihaz ama gel gör ki şu nasıl oluyo diye pm atıyoruz millete samsung nokia forumları yıkılırken devrim niteliğindeki bi telefonun forumu daha 2. sayfaya ulaşamamış yazık ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.