Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daha bir kez olsun s4-s3 konusuna girmiş bakmış ne konuşuyorlar degilim ama bu nasıl bir hazımsızlık yada her nedeniirse işte.. bu konuda s3 ve s4 hakında bir çok şey okuduk okumayada devam edecegiz gibi duruyor. Yeter arkadaş ya yeter gidin kendi konunuzda HTC ONE'ı ne kadar geriyorsanız gerin begenmediginmiz ne kadar yönü varsa sayfa sayfa kıyaslıyıp cihazın üstüne zıçın ama bu konuyu BOK etmeyin ya.. Bir gidin bizde cihazımız hakında bir şeyler okuyup ögrenelim.

Her gün hergün 3 sayfa dolusu s4-s3-htc one tartışması okumaktan sıkıldık bıktık siz bıkmadınız...

YÖNETİCELER NEREDESİNİZ KONUYU SİLİN BİZDE KURTULALIM- DİGERLERİDE!!!!!
  • Keşke yeni konu açılsa tartışmaları görmekten bıktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brain Damaged

Sonunda kavuştum telefona,klavyeye alışmaya çalışıyorum

Hangi telefondan geçiş yaptın? Htc klavyeleri çok rahat kullanım sağlar. Harfler geniştir baya.
  • Hayırlı olsun. Bırakasın gelmiyor. Sınav haftası falansa biraz uzak kalman iyi olabilir
  • Merhabalar, bende telefonu almış bulunmaktayım. 32 gb olanından. Bir kaç sorum var yalnız kullanan arkadaşlara. İlki android özelliği olan yukarıdan aşağıya çektiğimizde açılan yerde kısayollar vardı wifi gps bluetooth gibi, bunda bulamadım nereden aktif oluyor? İkincisi depolama ayarında 7 gb küsürlük bir yer bloke. Diğer adı altında, içeriği de göremiyorum. Herkeste bu şekilde mi? Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeozbay

Merhabalar, bende telefonu almış bulunmaktayım. 32 gb olanından. Bir kaç sorum var yalnız kullanan arkadaşlara. İlki android özelliği olan yukarıdan aşağıya çektiğimizde açılan yerde kısayollar vardı wifi gps bluetooth gibi, bunda bulamadım nereden aktif oluyor? İkincisi depolama ayarında 7 gb küsürlük bir yer bloke. Diğer adı altında, içeriği de göremiyorum. Herkeste bu şekilde mi? Teşekkür ederim.

Markette Notification Toggle isminde bir program var. Adini yanlis yazmadiyasam direk bu sekilde aratabilirsiniz. Istediginiz kisayolu oraya ekleyebilirsiniz. Yanilmiyorsam bahsettiginiz alan isletim sisteminin yuklu oldugu yer yani normal.

Not: Yanlislik varsa bilgide duzeltebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 22 Mayıs 2013; 22:38:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aeozbay

Merhabalar, bende telefonu almış bulunmaktayım. 32 gb olanından. Bir kaç sorum var yalnız kullanan arkadaşlara. İlki android özelliği olan yukarıdan aşağıya çektiğimizde açılan yerde kısayollar vardı wifi gps bluetooth gibi, bunda bulamadım nereden aktif oluyor? İkincisi depolama ayarında 7 gb küsürlük bir yer bloke. Diğer adı altında, içeriği de göremiyorum. Herkeste bu şekilde mi? Teşekkür ederim.

Notification Toggle güzel. İstenilen kadar ayar eklenebiliyor. 32gb ise zaten 29.75 gb civarı bir kapasite yapar. Mesela 1TB hard disk alırsanız kapasitesi 930gb gibi gözükecektir. Sistem ise 4-5gb civarı kullanınca 25gb kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

Orijinalden alıntı: dgndgn2

Telefondan nasil ss aliyorduk one'da

Ekran açma tuşu ve ana ekran tuşuna aynı anda basarsanız alabilirsiniz.

Dostum ben alamadım..
  • Bilgi için teşekkür ederim. Yok herkeste böyleyse sorun yok. Yurtdışından aldım, kimsede de yok soramıyorum. Teşekkürler tekrar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

@yclycl Youtube'da 2 ay kullanım sonucunda yapılan bir inceleme var ve ilk günkü kadar stabil olduğu söyleniyor. S4 için bu olabilir mi? S3'ten gördüğümüz kadarıyla olamaz. Ayrıca telefonun çalışma hızı da çok büyük ihtimalle One kadar olamayacak hiç. Yine S3'ün gelişimine bakınca bunu da anlayabiliyoruz. Samsung S ve S2'de müthiş farklılık yaratmıştı ama S3 beklenen seviyeye gelemedi hiç. S3'ün işlemcisi de çok iyi ve günlük hayattaki basit şeylerde(menüler arası dolaşma veya basit programlar açma) One kadar hızlı olmalı o da ama olmuyor. S4 de olmayacak bence. GÜncelleme gelince görücez tabi şimdiden konuşmanın manası yok. Ben yine de eminim.

@berkans Panorama ile çekmek belli ölçüde düzeltebilir fakat her zaman için istenilen netlik ve kaliteli birleştirme garantisi yok. Ayrıca hız bakımından oldukça düşüş sağlayacak. Bunun yerine en azıından S3 kadar genişlikte olsaydı sorun çözülmüş olurdu.

Dostum panoroma sakaydı zaten, kım ugrasır sureklı panoromık resımlerle :) Cıhazın lens acısını dusurmelerı bence bır ayıptır. Benım en cok onem verdıgım sey ama yapacak bır sey yok.

Stabılıteye gelınce, S3 ve S4'te HTC One kadar stabılıte yok bu dogru. Ancak suda varkı bu duzelecektır. Ornek olarak S3'de Purelook hd adında bır custom rom yuklemıstım ve cıhaz bır anda sankı boyut atlamıstı. Inanılmaz stabıl ve hızlı calısıyordu ve vay be yazıklar olsun touchwıze demıstım. Aynısı S4'tede olacaktır muhtemelen. Tahmınımce hıc bır zaman ne update gelırse gelsın touchwız o kadar basarılı olmaz ama custom romlarla bu acık kapanarak ucan bır cıhaz yapacaklardır. Ancak tabıkı kac kısı rom veya root ıle ugrasır yada bılır orası ayrı.

• yokmu yeni bir SAYFA açan;
    htc one bilinçlendirme,bilgi paylaşımı.vs.vs.
    ben gibi ONE için htc geçen çok..
    yok s3 onu döver yok s4 resmi şöyle..gidin ozaman o sayfalara fikriniz paylaşın..buradakiler demekki ONE almışlar onun için buradalar...
    çare bulun şu olaya..gına geldi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrPN

Iyı de her telefon için cihazın yazılımıyla oynamak yani ROM değiştirmek herkesin yapabilceği bi şey değil.HTC Hero dan beri Android kullanıyorum ve daha hiç root bile yapmadım çünkü garantiden çıkıyor cihazlar.SGS2 Note 10.1 One X gibi cihazlarım servise gidip anakart değiştiği göz önünde bulundurursak ROM değiştirmek bence bu yüzden çok riskli iş.

Bugune kadarkı tum ıphonelarımda jaılbreak yapmısımdır ancak nedense ekranı kırılana kadar Galaxy S3'te hıc yapmamıstım. Ekrana ve garantıye elvada dedıgım andan ıtıbaren ıse rom ısıne gırdım ve cıhaz gercekten boyut atlamıstı. Aynı sey Onex ıcınde gecerlıydı, custom romlarla cıhaz orıjınal halıne gore ucuyordu resmen. Batarya omrunu soylemıyorum bıle, buyuk farklar olusuyordu.

Ancak tabı rısktır. Eger telefon acıılmayacak sekılde bır arıza cıkarsa garantınıze elveda dersınız. Kısıye kaalmıs bır sey.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Yaklaşık 1800 mp3' tag bilgilerini girdim . Ardından albüm kapaklarını attım.

Şimdi şarkı sözlerini atmaya başladım .

Hepsi için ayrı program kullandım . Samsung'da bunlar gerekmiyordu. Ama Htc One'da müzik playerın görselliği çok iyi . Güzel olacak .

MP3 tag bılgılerını nereye gırıyoorsun ve neden gırıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

quote:

quote:

Arkadaslar kumanda tanitmayi bir arkadas tarif etmisti ama bulamadim bilen varsa birdaha tarif ederse sevinirim. Birde sarki sozlerini cihaz kendi buluyor deniyordu ama bende bulmuyor nasil olacak?

??

Bulamazsın tabi arkadaşım millet birbiriyle veya S4 çüler ile kavga etmekten dogru düzgün cevap bile yazmıyor ki. Bakalım bu konu ne zaman toparlanacak.

Aynen hocam katılıyorum illallah ettik ya

okuyorsanız farkındasınızdır, tartışmaların kaynağı emrefb, çocuk zarardan başka bişey değil, kaç gündür kimse bişey demedi velet geldi herkese beni S4 fanı gibi tarif edip tartışmaların çıkmasına sebep oldu, dicek bişey yok, burda da onun yardakçıları var, rütbelerinden utansınlar.

Şu kuşbeyinsize bak yaw. Burda bile değildim maç izliyordum. Kavga etmediği kimse , saçmalamadığı konu kalmamış . Şikayetten onay bekliyora düşmüş tüm mesajları . Hala bana atmış suçu

• Arkadaşlar One arayan varmı 2 gün içinde satmayı düşünüyorum .varsa pm atsın cihaz 3. gününü doldurdu.(izmir elden daha rahat olur bu arada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColDasHeLL -- 22 Mayıs 2013; 23:03:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: OnrPN

Iyı de her telefon için cihazın yazılımıyla oynamak yani ROM değiştirmek herkesin yapabilceği bi şey değil.HTC Hero dan beri Android kullanıyorum ve daha hiç root bile yapmadım çünkü garantiden çıkıyor cihazlar.SGS2 Note 10.1 One X gibi cihazlarım servise gidip anakart değiştiği göz önünde bulundurursak ROM değiştirmek bence bu yüzden çok riskli iş.

O kisinin istegine kalmis bi durum, 1-2 islemle telefonu tekrar garantiye sokmak mumkun, ama htc de bu durum o kadar kolay degil ne yazikki. Ayrica olay sadece rom yuklemek degil, inanin samsungun okadar farkli olaylari var ki cihazi kökten değistirebiliyorsunuz

Peki stabillik veya perdormans sağlamak için böyle bir sürü takla atmak gerekli mi? Siz kendi dediğinizi çürütüyorsunuz. Samsung zamanla stabilite ve performansı sağlıyor dediniz ama şimdi de rom atmaktan bahsediyorsunuz. O romlar Samsung'un bizzat çıkardığı romlar mı?

purelook hd romu ıcın s3'te acıkcası cok sorun ysamadım ama ornek vereyım Note 3'te kullandıgım omega v15 ıcın ne kadar stabıl calıssa dahı bazı ufak sorunlar oluyordu. Ornegın bıtaksı uygulamasının hıc bır sekılde menusune gıremıyordum cunku program kapanıyordu. Stoock rom da ıse bu sorun olmuyordu.

Rom olay kısıden kısıye degısır, soyle bır gercek varkı HTC'de olsa Samsung'da olsa bır cok acıdan stock romdan cok daha avantajlı kullanırsınız. Ornegın pıl omru ıkı katına kadar cıkabılıyor.

• arkadaşlar bende hala alamadım bekliyorum valla avea dan kontratlı alıcam ama bu mobiltel ve teleservis canımı sıkıyor almak istemiyorum sırf bu yüzden ya tanıdık birini bulup Turkcellden kvk lı cihaz alıcam yada mecbur avedan alıcam bakalım bekliyorum avealara telefon gelmesini açtırıp kontrol edip alıcam o da izin verirlerse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Yaklaşık 1800 mp3' tag bilgilerini girdim . Ardından albüm kapaklarını attım.

Şimdi şarkı sözlerini atmaya başladım .

Hepsi için ayrı program kullandım . Samsung'da bunlar gerekmiyordu. Ama Htc One'da müzik playerın görselliği çok iyi . Güzel olacak .

MP3 tag bılgılerını nereye gırıyoorsun ve neden gırıyorsun ?

Lütfen Tıklayın

• quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

quote:

quote:

Arkadaslar kumanda tanitmayi bir arkadas tarif etmisti ama bulamadim bilen varsa birdaha tarif ederse sevinirim. Birde sarki sozlerini cihaz kendi buluyor deniyordu ama bende bulmuyor nasil olacak?

??

Bulamazsın tabi arkadaşım millet birbiriyle veya S4 çüler ile kavga etmekten dogru düzgün cevap bile yazmıyor ki. Bakalım bu konu ne zaman toparlanacak.

Dostum kımse kımse ıle kavga etmıyor, herkes fıkrını bır sekılde paylasıyor, yeterkı hakaret edılmesın.

Custom rom olayını konusuyoruz sonucta bu HTC'de de var. Avantajları dezavantajları anlatılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrad

arkadaşlar bende hala alamadım bekliyorum valla avea dan kontratlı alıcam ama bu mobiltel ve teleservis canımı sıkıyor almak istemiyorum sırf bu yüzden ya tanıdık birini bulup Turkcellden kvk lı cihaz alıcam yada mecbur avedan alıcam bakalım bekliyorum avealara telefon gelmesini açtırıp kontrol edip alıcam o da izin verirlerse.

teleservice iyi hocam benm işimi 1 haftada hallettiler. adamların bakmadıgı şey yokki öncelik isteyemiyosun malesef .binlerce var benm cihaza bakıp yenisini verdiler hemen vermeyede bilirlerdi
  • 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.