Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında kavga değil de güzelce konuşuluyordu. Dedikleri çürütülünce hakaretler etmeye başlıyor arkadaş. Neyse.

Bu arada bugün arkadaşa Turkcell'den aldık telefonu ve kasa açıklığı çıkınca anında değiştirdiler. Neden aynı mağazanın farklı şubelerinde farklı yaklaşımlar gerçekleşiyor bunu anlamıyorum. Başka Turkcell'den alınsaydı değiştirmeyebilirlerdi mesela. Aldığımız mağazada ilk defa bu sorun yaşanmış. Benim gördüklerimin ise çoğunda kasa açıklığı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Yaklaşık 1800 mp3' tag bilgilerini girdim . Ardından albüm kapaklarını attım.

Şimdi şarkı sözlerini atmaya başladım .

Hepsi için ayrı program kullandım . Samsung'da bunlar gerekmiyordu. Ama Htc One'da müzik playerın görselliği çok iyi . Güzel olacak .

MP3 tag bılgılerını nereye gırıyoorsun ve neden gırıyorsun ?

Htc One mp3 oynatıcısında , tag bilgileri gözüküyor. Dosya isimleri gözükmüyor. Bu nedenle tag bilgileri artist ve title doğru olması şart .

Tagları doğru girdikten sonra başka programla otomatik olarak albüm kapağı bulup ekleyebiliyorsun.

Taglar doğru olduktan sonra gene Htc One'ın animasyonlu olarak şarkı sözlerini ekrana getirmesini istiyorsanız. Gene ayrı program var. Oda kendi buluyor ve içerisine gömüyor .

Tabi biraz zaman ayıracaksınız bu işler için. Ben 1800 kadar şarkının hepsine albüm kapağı koydum. Tag bilgileri(artist ve title) doğru şekilde düzelttim . Şimdi Şarkı sözü eklemeye başladım animasyonlu şekilde ekliyor . 150 ' deyim daha . Ama 150 taneden 90 tanesinin şarkı sözlerini buldu şu ana kadar .

Bunlarla uğraştığınıza fazlasıla değiyor . Mükemmel bir arşiv olarak gözüküyor telefonunuzda . Çalan şarkılarda doğru bilgiler , şarkı sözleri ve sanatçı resimleri önünüze geliyor.

Program ismi ve nasıl yapıldığı hakkında bilgi isteyen varsa , PM atsın . Buradan bilgi paylaşımı yapmayacağım bundan sonra . Htc One konusu olmaktan çıkmış burası ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Mayıs 2013; 23:08:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yclycl

quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: serocan39

quote:

quote:

Arkadaslar kumanda tanitmayi bir arkadas tarif etmisti ama bulamadim bilen varsa birdaha tarif ederse sevinirim. Birde sarki sozlerini cihaz kendi buluyor deniyordu ama bende bulmuyor nasil olacak?

??

Bulamazsın tabi arkadaşım millet birbiriyle veya S4 çüler ile kavga etmekten dogru düzgün cevap bile yazmıyor ki. Bakalım bu konu ne zaman toparlanacak.

Aynen hocam katılıyorum illallah ettik ya

okuyorsanız farkındasınızdır, tartışmaların kaynağı emrefb, çocuk zarardan başka bişey değil, kaç gündür kimse bişey demedi velet geldi herkese beni S4 fanı gibi tarif edip tartışmaların çıkmasına sebep oldu, dicek bişey yok, burda da onun yardakçıları var, rütbelerinden utansınlar.

Şu kuşbeyinsize bak yaw. Burda bile değildim maç izliyordum. Kavga etmediği kimse , saçmalamadığı konu kalmamış . Şikayetten onay bekliyora düşmüş tüm mesajları . Hala bana atmış suçu

Dusebilir, 1 kisi bile tiklasa oyle der zaten, olum sen hastasin lan git bi doktora, sen bu konuda olmasaydin bu tartismalar olmicakti, geldin tartismayi yarattin, ben gunlerdir yaziyorum burda ve 1 tane bile muhalefet cikmadi, sen geldin beni samsung fanboyu gibi gosterdin millete, allah sana akil fikir versin, bide yuzsuz yuzsuz sikayetten bahsediyosun, senin hakkinda forumda sikayet konusu acildi, bu forumda kendi konusundan atilmaya calisilan tek kisi sensin, cok guzel bi üne sahipsin helal olsun sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 22 Mayıs 2013; 23:08:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• One için şu anda rom atmaya gerek yok , bu şekilde çok iyi bence. Tabi romlar güzeldir ve zamanla yapılır ama telefon yeni çıkmışken şu anda oralara gitmemek lazım. Hem destek tam oluşmadı hem de herhangi bir sorun olursa çözmek zor olur. One'ın tek problemi pil olabilir ama onda da problem yok gibi gözüküyor şu anda.
  • Sen yürü git birader .

S4'te donanım iyi , Htc One'ın yarısı kadar stabilite yok dedim.

Buna sen muhalefet oldun . Yediremeyip millete sallamaya başladın . Ben 1 sene s2 , bir senede s3 kullandım . s4'üde denedim . Senin gibi oturduğum yerden malımı övmüyorum . Herkesin apaçık kabul ettiğini kendine hakaret olarak algılama.

Ayrıca s4'ün piyasası düşmesin satacam , onun için laf ettirmiyorum diyorsan . s4'ün ikinci eli 1000 liraya geriledi.

Htc One'ı ise , yukarda bir arkadaş 2000' e alıp 2200 ' e sattı.

İşin zor . Kolay gelsin .

Bu arada 1 şikayete tıklamakla onay bekliyora düşmez. 4-5 kere tıklanınca düşüyor . Bunuda öğren . İstenmediğinide anla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 22 Mayıs 2013; 23:12:17 >
  • arkadaslar cıhazım turkcell 128 k sımkartı goruyor ve acıyor ancak baska sımkart takıyorum onu gormuyor....
    bu sım kart yenı aldım bugun ve bu sımkart da note 2 de calısıyor ...neden olabılır.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: adela

yokmu yeni bir SAYFA açan;
    htc one bilinçlendirme,bilgi paylaşımı.vs.vs.
    ben gibi ONE için htc geçen çok..
    yok s3 onu döver yok s4 resmi şöyle..gidin ozaman o sayfalara fikriniz paylaşın..buradakiler demekki ONE almışlar onun için buradalar...
    çare bulun şu olaya..gına geldi.....

Aynen üstad. Yeni katıldım ama başından beri takip ediyorum. S3 yukarı,
    S4 aşağı. Ee bi yeter dostlar. Ayıp oluyor. İşimizin gücümüzün arasında takip
    ediyoruz zaten forumu. Bir de ayıklıyoruz sürekli alakasız mesajları. Yeter da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RascalFalcon

quote:

quote:

Hepsi için ayrı program kullandım . Samsung'da bunlar gerekmiyordu. Ama Htc One'da müzik playerın görselliği çok iyi . Güzel olacak .

Lütfen Tıklayın

Dostum bunlara hıc gerek yok o yuzden sordum,

Itunes ındırın

ardından tuneup programını ındırın

Sonra duzensız olan albumunuzu tune up'ın ıcıne atın

program 10 sanıyede tum album bılgırını tanıyıp cover da dahıl olmak uzere ıcıne atıyor ve bır anda tum taglerınız duzenlenıyor.

• quote:

Sen yürü git birader .

S4'te donanım iyi , Htc One'ın yarısı kadar stabilite yok dedim.

Buna sen muhalefet oldun . Yediremeyip millete sallamaya başladın . Ben 1 sene s2 , bir senede s3 kullandım . s4'üde denedim . Senin gibi oturduğum yerden malımı övmüyorum . Herkesin apaçık kabul ettiğini kendine hakaret olarak algılama.

Ayrıca s4'ün piyasası düşmesin satacam , onun için laf ettirmiyorum diyorsan . s4'ün ikinci eli 1000 liraya geriledi.

Htc One'ı ise , yukarda bir arkadaş 2000' e alıp 2200 ' e sattı.

İşin zor . Kolay gelsin .

1200 nerde la. alayım evlatlık bulunsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RascalFalcon

quote:

quote:

Lütfen Tıklayın

Dostum bunlara hıc gerek yok o yuzden sordum,

Itunes ındırın

ardından tuneup programını ındırın

Sonra duzensız olan albumunuzu tune up'ın ıcıne atın

program 10 sanıyede tum album bılgırını tanıyıp cover da dahıl olmak uzere ıcıne atıyor ve bır anda tum taglerınız duzenlenıyor.

Neden bildiginiz bir seyi soruyorsunuz ki o zaman direk bilgisini verin ki konu kirlenmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

Arkadaşlar One arayan varmı 2 gün içinde satmayı düşünüyorum .varsa pm atsın cihaz 3. gününü doldurdu.(izmir elden daha rahat olur bu arada)

kardeşim en çok sen hevesliydin şimdi ne oldu da satmaya karar verdin?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaslar kumanda tanitmayi bir arkadas tarif etmisti ama bulamadim bilen varsa birdaha tarif ederse sevinirim. Birde sarki sozlerini cihaz kendi buluyor deniyordu ama bende bulmuyor nasil olacak?

??

Bulamazsın tabi arkadaşım millet birbiriyle veya S4 çüler ile kavga etmekten dogru düzgün cevap bile yazmıyor ki. Bakalım bu konu ne zaman toparlanacak.

Dostum kımse kımse ıle kavga etmıyor, herkes fıkrını bır sekılde paylasıyor, yeterkı hakaret edılmesın.

Custom rom olayını konusuyoruz sonucta bu HTC'de de var. Avantajları dezavantajları anlatılıyor.

Berkans hocam benim kavgadan kastım buradaki bazı arkadaşların abuk sabuk tartışmaları. Yoksa custom rommuş filan sorun değil aksine sizin tartışmalarınızdan çok güzel bilgiler ediniyoruz.

• Velet hala ticaret derdinde. Yok ben boyle demisimde dememisimde falan filan, ac bi eski mesajlari oku kardes ya, ben "one her konuda cok iyi ama donanim konusunda s4 daha iyi" dedim sen durduk yere "hala ayni lafi ediyolar ya, yazik" gibi piskopat bi mesaj attin, hey allahim, neyse daha senle ve diger fanboyla muhatap olmam, bu forumu takip edenler kimin ne oldugunu biliyo zaten, mesajimi alintilama, muhatap olmicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 22 Mayıs 2013; 23:15:31 >
  • Tuneup tag düzenlemesi yapıyormu bilgim yok.

Zamanında albüm kapakları için yüklemiştim . Hepsini bulmamıştı . 300 tanemi ne indirip para istemişti . Direk sildim .

Mp3tag ile tag işi çok sorunsuz ve garanti olarak yapılıyor. Doğru yolu girip dosya isminin - den önceki kısmını artist , - den sonraki kısmını şarkı adı olarak atabiliyorsun . Yolu girdikten sonra hepsini seç gerisini kendi yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak erdogdu

arkadaslar cıhazım turkcell 128 k sımkartı goruyor ve acıyor ancak baska sımkart takıyorum onu gormuyor....
    bu sım kart yenı aldım bugun ve bu sımkart da note 2 de calısıyor ...neden olabılır.....

Hocam sim karti temiz bir silgi ile silip deneyebilir misiniz tekrar? Yalniz silgi tozu kalmasin. Mesaj ciddidir 3 sene once boyle bir problem yasamistim kesilme de vardi. Telefoncu boyle cozmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

One için şu anda rom atmaya gerek yok , bu şekilde çok iyi bence. Tabi romlar güzeldir ve zamanla yapılır ama telefon yeni çıkmışken şu anda oralara gitmemek lazım. Hem destek tam oluşmadı hem de herhangi bir sorun olursa çözmek zor olur. One'ın tek problemi pil olabilir ama onda da problem yok gibi gözüküyor şu anda.

stabıl calısıyorsa bence kesınlıkle gerek yok

ancak sanırım su asagıdakı vıdeodakı gıbı bır sey yapmak ıcın root yapmak gerekıyor ve bence kesınlıkle deger

http://www.youtube.com/watch?v=fhIgmmafYCE

Keske S4'tede olsa bu dıcegım seylerden bırı

• quote:

Tuneup tag düzenlemesi yapıyormu bilgim yok.

Zamanında albüm kapakları için yüklemiştim . Hepsini bulmamıştı . 300 tanemi ne indirip para istemişti . Direk sildim .

Mp3tag ile tag işi çok sorunsuz ve garanti olarak yapılıyor. Doğru yolu girip dosya isminin - den önceki kısmını artist , - den sonraki kısmını şarkı adı olarak atabiliyorsun . Yolu girdikten sonra hepsini seç gerisini kendi yapıyor

Yapıyor, Tum albumlerımı o sekılde duzenledım ve sırf o yuzden programı satın almıstım.

Daha kolay olur artı kendı bulur bılgılerı tavsıye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erddeu

quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

Arkadaşlar One arayan varmı 2 gün içinde satmayı düşünüyorum .varsa pm atsın cihaz 3. gününü doldurdu.(izmir elden daha rahat olur bu arada)

kardeşim en çok sen hevesliydin şimdi ne oldu da satmaya karar verdin?

hocam elimden kayıyodu öglen 2. vaka olarak son vakada düşecek dagılacak diye korkuyorum. s2 varken ben 5 -10 kere düşürdüm yüz ustu sakarım bu konuda yanlarını çarpıp yamultacam die korkuyorum koruyamıcam acıkcası ilerki dönemlerde mahfolacak. parçalamadan isteyen birine satayım dedim bzim burdan biri 1800 dedide kafama yatmadı. belki burdan düşünen biri olur dedim

• Popüler konular listesine bakarken şu konuya denk geldim, eleman HTC One'ı suya düşürmüş, hemde kendisinin değil. Gerçekse kim bilir neler olacaktır vallahi benim içim gitti bir an.
    http://forum.donanimhaber.com/m_75470102/tm.htm
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

??

Dostum kımse kımse ıle kavga etmıyor, herkes fıkrını bır sekılde paylasıyor, yeterkı hakaret edılmesın.

Custom rom olayını konusuyoruz sonucta bu HTC'de de var. Avantajları dezavantajları anlatılıyor.

Berkans hocam benim kavgadan kastım buradaki bazı arkadaşların abuk sabuk tartışmaları. Yoksa custom rommuş filan sorun değil aksine sizin tartışmalarınızdan çok güzel bilgiler ediniyoruz.

Pardon o zaman.

• 
Sayfa: önceki 726727728729730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.