Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar htc double tip kılıf var elimde orjinal 6 adet almak isteyen varsa tane fiyatı 65 tlden veririm.bugün yurtdışından geldi bende taktım hoparlör deliklerine kadar hepsi tık oturuyor.orjinal üründür.
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: CooLasFcuK

One'ın içini merak edenler bakabilir. Zarar vermeden açıp,kapamak neredeyse imkansız demişler. Ses çipine dair bilgi aradım ama çıkmadı buradan.

http://www.ifixit.com/Teardown/HTC+One+Teardown/13494/1

Ses chipi siradan quallcomun chipstindeki dac

Bu ses kalitesini verebiliyorsa wolfson'a falan gerek yok o zaman :) Ben ayrıyeten wolfson olabilir demiştim.

Htc One'ın amfi ile destekleniyor olması başlı başına fark yaratıyor.

Bir Samsung'la kıyaslanmayacak derecede yüksek ses veriyor. Ve yüksek seslerde sesi bozmuyor .

S4'e göre az farkla daha iyi ses kalitesi var deniyor zaten. Qualcomm WCD9310 Audio Codec varmış One'da. S4, Nexus 4, One S, Z10 ve bir kısım telefonda da var.

• http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00BCX2F5M/ref=redir_mdp_mobile

Bu ürünmü sattigin fotoları varmı

• quote:

Daha komik olanı . Diğer firmaların hatalarını görmeyip , tek firmaya yüklenen senin gibi işe yaramaz fanlar ...

Belli s4 aldığın .

Bende zamanında s3 aldım. Artık tiksindim yağlı plastik tutmaktan. 100 kişiden 90 'ında gördükçede midem bulandı. Sana plastik kralınla mutluluklar.

s4 aldığını yazmak içinmi geldin buraya .

sen git ölü piksellerinle oyna, ahahahahaah Allahın kerizi
  •  HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

Bu kılıfımda geldii.. dört gözle cihazı bekliyorum artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 20 Mayıs 2013; 19:41:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

quote:

Orijinalden alıntı: dovakin1907

quote:

Bu arada bazı şeyler ne çabuk unutulur olmuş . Htc yılın faili seçildi . BU konu bana çok komik gelmeye başladı. Buradakiler sanırım piyasaya yeni dahil olmuş .

Galaxy s2 çıktığında aşağıdaki şekilde ekranda yanıklar oluyordu. Forumdada vardı buna benzer karanlıkta ekran yanık gibi gözüken ve gördüğüm kadarıyla s3'lerdede mevcutmuş

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

s3 çıktığında bu şekilde arka kapağı 3-5 kullanımdan sonra renk atıyordu. Bu sebeple mavisinin çıkışı ertelenmiş . Alanlara yeni kapak verilmişti .

Iphone'da çekmeme sorununu bilmeyende yoktur. Ele alınca hat gidiyordu. Çözüm olarak Bumper kullanın denilerek resmen dalga geçilmişti .

htc yi haklı çıkaracam diye diğer firmalara b.k atman çok komik gerçekten. kabullenin işte htc sorunlu bir firma, zaten iflas etmek üzereler, çıkalı kaç ay olmuş bir telefon Türkiye de daha bulunamıyor bile, bulunsa bile alayıda sorunlu. Hadi sorunsuzunu buldun kullandın diyelm, sana gelecek güncellemeler,, diğer rakiplerine geleceklerden en az 4-5 ay sonra gelir. bu kadar ilgililer yani S4 aldım kafam rahat, zaten piyasada ya apple alacaksın ya da samsung. Bu kadar net.

Cok komiksin. S4 sahibi olunca google sana ozel guncellemeler gonderecek. Bekle sen..

s3 e bile 4.2.2 geldi ahahahahahaahaahaahahaah , siz daha 8 ay bekleyin kerizler.

• quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

http://www.amazon.com/gp/aw/d/B00BCX2F5M/ref=redir_mdp_mobile

Bu ürünmü sattigin fotoları varmı

Orjinal ürün

• Ist. Z.burnu avcilar b.evler civarinda 10 yere baktım cihaz yok maalesef

• quote:

Daha komik olanı . Diğer firmaların hatalarını görmeyip , tek firmaya yüklenen senin gibi işe yaramaz fanlar ...

Belli s4 aldığın .

Bende zamanında s3 aldım. Artık tiksindim yağlı plastik tutmaktan. 100 kişiden 90 'ında gördükçede midem bulandı. Sana plastik kralınla mutluluklar.

s4 aldığını yazmak içinmi geldin buraya .

sen ne b.k yiyon s4 forumunda sorabilirmiym hazımsız keriz, elindeki telefonun S4 karşısında ezildiğini bütün dünya söylüyor, sırf satış rakamlarına bak, senin ezik telefonun daha Türkiye de bulunamıyor, o kadar ilgili, htc sizinle ahahahahaha s3 bile 4.2.2 aldı bugün, hadi git kumda oyna malak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dovakin1907 -- 20 Mayıs 2013; 19:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ► v-s-l ◄

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ► v-s-l ◄

Kliksa'dan alınır mı? Sorunlu seri falan olma ihtimali var mıdır ?

Alınmasına alınırda, bonus kampanyalarına kanıp , internet üzerinden bu telefonu almak çok yanlış diye düşünüyorum . Çok zorlar sizi sorun çıkarsa.

Ben alırken Hepsiburadada 100 Tl bonus kampanyası vardı.

Gidip Turkcell'den 1999'a aldım . İlk cihazım aşırı derecede sorunluydu . İkincisinde sorunları sonradan farkedebildiğim için değişime verdim . Orda farketsem anında değiştirirdim . Kliksa'dan garanti mevzularında dert yanan çok kişi mevcut sikayetvar.com ' da . İnternet siteleri garanti konusunda pek iyi değil zaten genel olarak süreç sorunlu .

Sitede "Yetkili Distribütör Garantili" yazıyor. Bir sorun olursa, pixel ölüsü vs çıkarsa muhattabım kim olacak? Htc Destek'ten faydalanabilcek miyim? Sonuçta dist. garantili

Çoğu site yetkili distrübitör adı altında satış yapıyor fakat kendi firma garantilerini veriyorlar. Çünkü yurtdışı ithalat ürün oluyor bunlarada distrübitör bakıyor. Sen direk gidip elden garantiye veremiyorsun. Firma aracılığıyla vermek zorunda kalıyorsun.

Zaten buradaki asıl mesele. Dükkandan alıp orada annda kontrol edip , sıkıntı varsa hemen değiştirmek.

Ben ilk telefonumda bunu yaptım . Ama ikincisinde gözden kaçırdığım noktalar oldu . Pekte bakamadım . Aldım . Uğraşmamak için dükkanlardan gözle gördüğünüzü alın diyoruz .

Dükkandan elden alınca 1 uğraşırsan , şu sitelerden alınca 10 uğraşırsın . 100 lira pahalı olsaydıda bu kadar uğraşmasaydım durumuna gelebilirsiniz. Ama aldığınız cihaz sorunsuzda çıkabilir . Bunu kimse bilemez. Sadece ihtimalleri göz önünde bulundurun diyoruz

Yukarda bahsettiğim olay , sahibinden.com'da satış yapan çoğu kişi için geçerli 2 sene Kvk garantili diye ürün satıyorlar. Fakat yurtdışından alınma faturalı ürün oluyor . Bunun garantisini KVK sağlıyor . Bu yüzden 2 sene KVK garantili ürün diye satıyorlar. Fakat garantiye verdiğinizde yurtiçi girişli ürün kadar muamele görmüyor. Satın aldığınız yer aracılığıyla başvurmanız gerekebiliyor. Bu site için konuşmuyorum, genel olarak kelime oyunları yapılıyor. Bunu belirtiyorum sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 20 Mayıs 2013; 19:56:05 >

• Bununda ayarları bozuldu gençler. Kendi hazmedemediği şeyler yüzünden küfrediyor.

Abanın şikayete .

• quote:

Bununda ayarları bozuldu gençler. Kendi hazmedemediği şeyler yüzünden küfrediyor.

Abanın şikayete .

şikayet etmezsen adam değilsin ,ahahahahaha çok korktum Allahın malı

• Kavgadan dövüşten millet ise yararlı bilgi vermekten bile çekinir olmuş yeni güncelleme ne getirdi ne götürdü bilgi verecek varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

Kavgadan dövüşten millet ise yararlı bilgi vermekten bile çekinir olmuş yeni güncelleme ne getirdi ne götürdü bilgi verecek varmı?

Kamera biraz daha iyi baska fark gormedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ZIKKIM

Kavgadan dövüşten millet ise yararlı bilgi vermekten bile çekinir olmuş yeni güncelleme ne getirdi ne götürdü bilgi verecek varmı?

Bende şimdi baktım gelmiş güncelleme kurmadım daha ama şöyle bir bakın

• Ek olarak akıcılık daha iyi diyenler ve alttaki tuşların hassasiyeti daha düzgün diyenler mevcut.

Gözle görülmeyecek birçok değişiklikte gelmiştir.

Daha büyük değişikliklerin 4.2.2 'ye entegre edildiğini düşünmekteyim . O yüzden gecikiyor zaten . Samsung gibi stabilite sağlanmadan sunmuyor güncellemeyi Htc . Yoksa güncellemeyi daya gitsin , çok zor değil .
  • quote:

Ek olarak akıcılık daha iyi diyenler ve alttaki tuşların hassasiyeti daha düzgün diyenler mevcut.

Daha büyük değişikliklerin 4.2.2 'ye entegre edildiğini düşünmekteyim . O yüzden gecikiyor zaten . Samsung gibi stabilite sağlanmadan sunmuyor güncellemeyi Htc . Yoksa güncellemeyi daya gitsin , çok zor değil .

Ben nova ile kullandigim icin genel sense performansi nasil bilmiyorum ama tuslar halen algilamiyor bazen

• Sen yanlış hatırlamıyorsam , S4 almayı düşünüyordun . One alma sebebin nedir ?
  • Tuşlar da sorun kalmamış guncelleme sonrası arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ek olarak akıcılık daha iyi diyenler ve alttaki tuşların hassasiyeti daha düzgün diyenler mevcut.

ahahahahahahahahahaa çok zor değilmiş, la git millete kendini güldürme, htc ne zaman zamanında yanyınlamış güncellemeyi, samsung 5.0'ı yayınlar, htc daha 4.2.2 ye anca yetişir

• 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.