Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.665
Cevap
200
Favori
2.091.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25002501250225032504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha önce gönderdiysen servis sürecini anlatır mısın hocam, beats logosu da silindi kasa değişir mi bunun için
  • Ben telefonu 750 TL'ye 2.el olarak internetten almıştım hocam. Ama garantisi devam ediyordu tabi. Telefon geldiğinde bildirim ışığı yanmıyordu, hoparlörlerden çok az ses geliyordu, çizikler vardı kasada. Mail attım garantiye nasıl gönderecem diye. Bana bir adres verdiler.Yurtiçi kargoyla gönderdim bana verdikleri adrese.2 gün sonra teslim alındı ama teleservice'nin sitesinde 4 gün sonra falan yayınlandı. Toplam 11 günde geldi telefon. Geldiğinde sıfırlanmış gibi geldi. Bildirim ışığı yanıyor, hoparlörler orjinal gibi olmuş,kamera yenilenmiş, batarya değişmiş, arka kapak değişmiş ve çerçeveyi değiştirmişlerdi. Yani çok güzel geldi telefon. Aslında benim gönderme amacım belki E8 verirler diye göndermiştim :-) Ama şimdi bu geri tuşu olayı beni ayar etmeye başladı. Yarın canlı destekten bilgi alacam ona göre gönderebilirim tekrar telefonu. Yoksa memnundum yapılan işlemden.

@alikara80

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    o zaman bende aynen yarın htc türkiye ile görüşüp göndereyim lollipop gelmeden gitsin gelsin bide arka kapak derken kasa tamamen değişmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara80 -- 4 Ocak 2015; 20:47:09 >
  • Aynen, gönder gitsin bence. Çünkü sıkıntı var telefonda.
    @alikara80
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronic_music_16

Arkadaşlar merhaba telefonu pazartesi günü bursa vatandan 1369 liraya aldım daha önceden sorunlara baktığım için dikkat ederek aldım cihazı seri no su ht46hw telefonda genel olarak herhangi bir problem yok ancak gecen gece kullanırken ana ekran tuşunun hemen yanında ışık sızması olduğunu fark ettim ayrıca ekranın o kısmı içe doğru basık duruyor yani dengesizlik var ister istemez canım sıkıldı şimdi vatana gitsem cihazı degistirebilirmiyim

Şimdide ekranda 1 adet õlu piksel oluştu. Cidden uyuz oldum bursa vatan mağazasında stokta yok gözüküyor sizce ne yapmam gerekli arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasanın üst tarafında açıklık var. KVK cihazı garanti dışı diye geri gönderdi. Teleservice'ye göndersem tekrar garantiden bakarlar mı?
  • Bende yarin cihazi gonderiyorum. Teleservis insallah guzel bakar cihaza. Yine 3GS ye kaldik umarim gonderdigime deger.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kamera modelini kontrol ettim ov ov 4688 yazıyor buda m8 de kullanılan sensör ht46 serisi cihazım sanırım yeni üretim olanlardan şimdi göndersem yine aynı sensörü takacaklar aslında düz zemine koyup kamerayı açınca ve karanlık ortamlarda kameram hiç pembeleşmiyor simsiyah şimdilik bekleyecem artarsa gönderecegim :) yardımın için teşekkürler
  • electronic_music_16 kullanıcısına yanıt
    Dostum git geri ver vatan bilgisayara onlar servise göndersin veya servise gönder büyük ihtimal değişim gelir hiç uğraşma para iadesi al bana kalırsa telefon çıkalı iki yıl olacak güncelleme desteği lollipop sonrası muamma kronik sorunlar mevcut bunları goz önüne alındığında para na yazık ya z3 compact alırsın veya ikinci el m8
    Ben en son gönderdim ekran değişti eski ekranda tek birşey yokken bunda birsürü ölü pixsel var 4 kez gidecek

• Arkadaşlar kızanlar olacaktır belki ama omeglede takılırken bu görüntüyü görünce dayanamadım bu berbat espriyi yaptım
     HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]
  • hocam kamera modelini kontrol ettim ov ov 4688 yazıyor buda m8 de kullanılan sensör ht46 serisi cihazım sanırım yeni üretim olanlardan şimdi göndersem yine aynı sensörü takacaklar aslında düz zemine koyup kamerayı açınca ve karanlık ortamlarda kameram hiç pembeleşmiyor simsiyah şimdilik bekleyecem artarsa gönderecegim :) yardımın için teşekkürler
  • Arkadaşlar içinizden M7 yi hiç Dalvik ten art a geçirebilen oldumu? Zannedersem bizde o bölüm kapalı. Geliştirici seçeneklerine girince değiştirme bölümü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metbes

Arkadaşlar içinizden M7 yi hiç Dalvik ten art a geçirebilen oldumu? Zannedersem bizde o bölüm kapalı. Geliştirici seçeneklerine girince değiştirme bölümü yok.

Bizde daha yok hocam. Ancak rom atarsanız oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harley Quinn

Kamera pembeleşme sorunu sizde yok. Eğer olsaydı az ışıkta eklediğim fotoğraftaki gibi pembe bir fotoğraf çekerdi.

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP]

aynısı benim m7 de var. pembe değil bildiğin morlaşma bu. yapacağın kameraya tüküreyim htc

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

quote:

Orijinalden alıntı: metbes

Arkadaşlar içinizden M7 yi hiç Dalvik ten art a geçirebilen oldumu? Zannedersem bizde o bölüm kapalı. Geliştirici seçeneklerine girince değiştirme bölümü yok.

Bizde daha yok hocam. Ancak rom atarsanız oluyor.

Saol hocam
  • Bugun dayanamadim ve cihazi teleservice atasehir e kargoladim.
    - Batarya az gidiyor
    - Beats logosunda silinme basladi
    - Hoperlor sesi az
    - Kamerada pembelesme mevcut
    - alt ve ust kisimlarda kasa acikligi mevcut.

Sorunlari kagida yazarak verdim. Aslinda batarya normal,beats logosunda cok az silinme var. ancak kasa acikligi ve pembelesmeyi kafama taktim ve gonderdim. Diger sorunlari da belki goz onune alirlar ve batryayi va degisirler diye ekledim degismezlerse de pek problem yok :) umarim bu hafta icinde bana sapsaglam ulasir tekrar ugrasmak istemiyorum.

• Peregrino kullanıcısına yanıt
    İyi de hocam atasehire değil maltepeye yollayacaktiniz. Atasehirden cihaz kabul yok diye biliyorum. Cihaz bu hafta size gelir ama geri gelir.

• Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Eyvah

Teleservis in sitesinden baktigimda HTC icin Atasehir in adresini verdi. Okudugum birkac yerde de HTC ye Atasehir de bakildigi yaziyordu. Geri gelecegini sanmiyorum bir zahmet ordan Maltepe ye gondersinler :D

• Peregrino kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun bende bugün gönderdim karşılaşırlar :) Aynı sorunlar bende de vardı ayrıca sorun olmuyor ben daha önce ankara teleservice e göndermiştim one s cihazımı ordan aktarıyorlar yeterki servisin herhangi bir bölgesine ulaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikara80 -- 5 Ocak 2015; 17:54:08 >
  • alikara80 A kullanıcısına yanıt
    Icim rahatladi vallahi insallah ikimizin cihazida sapasaglam ve sorunsuz gelir. Isin kotusu ben Seri Numarasini almadim cihazin kontrol de edemiyorum :|

• 
Sayfa: önceki 25002501250225032504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.