Şimdi Ara

HTC ONE M7 [4.7 'Full HD LCD 3 (468ppi)|1.7 GHz quad-core|2 GB RAM|1080p/4.3 UP] (2462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54.664
Cevap
200
Favori
2.091.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24602461246224632464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sync programini hic kullanmadim,mtp modunu bilmiyorum pc ye baglayinca bilgisayarim da htc one olarak gozukmesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thanatosus kullanıcısına yanıt
    Bende yollamaya karar verdim, umarim daha beter gelmez

• S.A. Benim cihazımada malesef nazar değdi ve halen kullandığım Body Guardz ve Metal Çerçeve sayesinde sıfır gibi duran telefonumda ilk sorunumu kamera çekimlerinde PEMBE KAMERA olarak yaşamaya başladım. Servis tecrübesi olan arkadaşlardan şunu öğrenmek istiyorum?
    1- Telefonumun garanti süresinin olup olmadığını bilmiyorum. Garanti dışındaysa servis bizi bilgilendirip tamir ücretini söylüyormu?
    2- Sadece kamera değişeceğinden telefonumu yedeklememe gerek varmı? Tüm indirilen programlar siliniyormu? Daha önce binbir zorlukla indirdiğim İGO gibi programlar silinecekmi?
  • Eye Experience güncellemesi Play Store üzerinden yayınlandı, sıra Lollipop'ta :)

• semih_lee S kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani şu anda yükleme şansımız varmı eye experienceyi ?
  • ORESSAM kullanıcısına yanıt
    Htc canli destekden her turlu bilgiyi alabilirsiniz

• arkadaslar merhabalar bu telefon hakkında bilgiye ihtiyacım var
    rom yüklemeli miyim kendi yazılımı stabil görünüyor
    telefonu aldım fabrika ayarlarına mı ne çevirdim telefon üzerinden fabrikadan çıktığı hale gelmiş midir yoksa recovery atıp wipe data cache vs atmalı mıyım
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    offical rom guzel android 5ide alcak 1-2sene daha kullanilir

Yapma.imkaniniz varsa wipe data factiory iyidir,dosya filan yuklediyseniz ugrasmaya gerek yok

Gule gule kullanin

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    hiç kuurcalama, en iyi rom stock romdur,boşa tersini iddaa edenlere inanma, heleki hTC One da hiç yapma, zaten 5 i de alacak, rahat rahat kullanırsın.
  • Bu telefonun kasasını bulabilirmiyiz? İllaki yetkili servis mi monte etmeli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: realistic34

Bu telefonun kasasını bulabilirmiyiz? İllaki yetkili servis mi monte etmeli ?

ben bu senenin başında düşürüp camını kırdığımda kasadaki bir kısmı daha önce olan ezik ve çizilmeleride aradan çıkartayım diye komple kasa ve camı değiştirmek istedim. Sirkecide yanılmıyorsam doğubankın karşısındaki Kastelli hanımıydı onun 3 veya 4. katındaki bir telefon tamircisine göstermiştim. 500-600 tl arası bir rakamdan bahsetmişti. O zaman garanti kapsamından çıkmasın diye servise vermiştim. 15 günde yeni kasa ve cam ile aldım telefonu. Servistede 600 tl bir rakama mal oldu. Servis fişi ve beyan ile sigortama başvurdum 300 tl sini sigortadan aldım.
  • @metinTasci @alimelle
    Tesekkurler arkadaslar yardimlariniz icin

• HTC Kamera uygulaması Google Play Store'a taşıdı güncelleme vs. olunca artık oradan verecekler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.htc.camera

Şimdi M8'lerde bu uygulama Google Play'de gözüküyor nasıl HTC Saat HTC Dosya Yöneticisi Zoe Blinkfeed vs google playde uygulamalarımda gözüküyorsa ve hesapta satın alınmış diye gözüküyorsa M8lerde de HTC Kamera uygulaması gözüküyor. Güncelleme vermişler hemen HTC Eye Experience M8'lere gelmiş amma velakin M7 ler için ne Google Play Store'da uygulama gözüküyor nede bilgisayardan google hesabı ile giriş yaptığımda indirilebilir gözüküyor (daha doğrusu M7'de zaten olduğundan indirilmiş gözüküyor ) deminde HTC canlı destek ile konuştum M7 lerde yok M8 lere geldi dediler.

Bu telefonla aynı vakit çıkan Galaxy S4'te bile ön ve arka kamera aynı zamanda fotoğraf çekebiliyordu (ki işlemci olarak S600 daha iyi S4'ün Exynosundan (bi ara işlemci vs. ile alakalı deniyordu hepsi palavra))

Ha ne anladım ben bu işten? Yeni telefon sattırmak için vs. yapıyorlarsa hayatta almam bu vakitten sonra.

Zaten 4.4 Kitkat ile ART desteği gelmesi lazımken gelmedi. M8 lere gelmişti(geliştirici seçeneklerinden açılıyordu gene M7'lerde yok ) şimdi Lollipop güncellemesini verince ne olucak acaba ciddi merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 12 Kasım 2014; 18:54:30 >

• Bende şu özelliği bekliyorum hevesle bir süredir. Özellikle yüz birleştirme özelliğini kullanmak istiyordum ama dediğin gibi M7 lere olmuyor şuanda maalesef. Nasıl iş anlamadım valla
  • Gurbetçi23 kullanıcısına yanıt
    Ya daha dogrusu soyleymis ilk cikarmislar hemen guncelleyen guncellemis sonra M7 icin geri cekmisler sadece on-arka kamera ayni anda cekim mi ne calisiyormus diger ozellikler pert

Umalimda duzeltip koyarlar tekrardan..

• ORESSAM kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal silinir, buluta yedekle rahat et, igo mu zor indi, 2 dakikalık iş, torrent diye birşey duymadın sanırım.
  • Duzeltirler herhalde ya yoksa markete koyup da guncellemeyi alamamamiz fiyasko olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurbetçi23 -- 13 Kasım 2014; 10:21:09 >
  • Gurbetçi23 kullanıcısına yanıt
    Valla bir onceki amiral gemisine vermezse ayip eder

Gerci cokta lazim degil her dakika kullanacakta degilim ama diger telefonlarda varken bizimkinde olmamasi hosuma gitmiyor. m8 lerden apk falan ile yada alternatif programlarla halledilebilir gerci cokta muhim bi olay degil

Asil onemli olan artik şu Lollipop gelsede Dalvik yerine ART gelsin baska birsey istemiyorum. En kotu gelistirici seceneklerinde olsun

• Bu arada HTC Scribble(Çiziktir) uygulamasinida google play e tasimis indirdim hemem

• Arkadaşlar bazen clash of clans oynarken bağlantı gidiyor. Bu bizim telefondan mı kaynaklanıyor uygulamadan mı? Benzer sorunu yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 24602461246224632464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.