Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
19
Favori
49.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda pil için kullandığınız ekstra bi uygulama var mı benimde beni tatmin edecek kadar gidiyor ama sizin dediğiniz kadar uzun değil buna belki clash of clans ve top eleven oynamam da etkili olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada dot view alacak arkadaşlar çinden 4 💵 A getirebilirsiniz buradakiler de çakma orda ki de. Orjinal125 lira olan ürünün bazı yerler orjinal ayağına 75e satıyor ben buna inanmiyorum. Resmi sitesinden bu kadar ucuza satması bna imkansız geliyor. Ben çinden hem 64gb hafıza kartı hemde dot view getirmeyi düşünüyorum. İkisi 13 dolara filan geliyor bence Türkiye Şartlarına göre çok iyi. (alacak arkadaşlara yardım için yazdım sirkülasyon olsun )

• Ayhanlilar00 A kullanıcısına yanıt
    yani bütçeni, beklentini, diğer seçeneklerini bilmiyorum... kendi adıma tüm beklentilerimi tam karşılıyor(alüminyum kasa olsa daha da iyi olurdu ama m8 ben aldığım dönem 700tl daha pahalıydı) su ana kadar hiçbir problem, kasma, donma, hata yaşatmadı, umalım yaşatmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: KNOLoLu

Telefonda pil için kullandığınız ekstra bi uygulama var mı benimde beni tatmin edecek kadar gidiyor ama sizin dediğiniz kadar uzun değil buna belki clash of clans ve top eleven oynamam da etkili olabilir

Pil için kendi güç tasarruf modu yeterli, başka programa gerek yok bence... Bu arada tabi oyun oynadığında batarya süresi kısalıyor doğal olarak. Ama tahmin ediyorum yine de yoğun kullansan da 1 günü çok rahat çıkarırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: dontcategorizeme

quote:

Telefonda pil için kullandığınız ekstra bi uygulama var mı benimde beni tatmin edecek kadar gidiyor ama sizin dediğiniz kadar uzun değil buna belki clash of clans ve top eleven oynamam da etkili olabilir

Pil için kendi güç tasarruf modu yeterli, başka programa gerek yok bence... Bu arada tabi oyun oynadığında batarya süresi kısalıyor doğal olarak. Ama tahmin ediyorum yine de yoğun kullansan da 1 günü çok rahat çıkarırsın.

Bilmiyorum ya kararsızım hala benim niye gitmiyor uzun başım kel mi benim.) Wifi açık oyunları da ara ara giriyorum ama sanırım bütün pili sömüren o oyunlar. Bide şimdi %100 den çektim çok hızlı indi. bugün dışarıda wifi de yüzde 10 bu kadar hızlı inmedi burdan çıkardığım batarya dolsada direk çıkarmamak lazım :)

• Bir günü çıkarır yine sıkıntı yok ilerisi için batarya için düşünüyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Güzel telefon fiyatıda 1500 güzel ama rakipleriyle karşılaştırırsak ben bunun yerine 200 lira fazla verir z2 alırdım.

E8'i Z2'ye tercih ederim. Kesinlikle daha stabil, daha akıcı ve tatminkar.

• metallish M kullanıcısına yanıt
    E8 kamerası nasıl sizce? Özellikle her 2 modeli de kullanmış birisi olarak, M7 ile kıyaslayabilirseniz süper olur.

(Dayanıklılık açısından forumda HTC çok önerildiği için HTC modelleri arasından seçmeye çalışıyorum. 1000-1500 TL aralığında, hem akıcılık (min 2 GB Ram), hem de iyi kamera performansı arıyorum.
    Bu kriterlere göre bana en uygun HTC sanırım E8... Tabi 1500 tl vereceğim bir cihazın da iyi kamera performansı olmasını beklerim.
    Aslında E8 boyutları itib. bana göre biraz büyük. HTC One M7 eğer kamerası iyi olsaydı benim için boyutu nedeniyle çok çok daha uygun olurdu. Ama M7'nin 4 MP oluşu ve 2 yılını doldurmuş bir model olması da beni E8'e yönlendiriyor.)
  • Dün Teknosa'ya gidip cihazı inceledim. Kasa kalitesi, kalite hissi, ses, ön kamera falan mükemmel. Hepsi gayet iyi hoş fakat aklıma takılan iki nokta var; biri arka kamera, diğeri açma/kapama tuşu. En çokta zaten arka kamerayı merak ettiğim için gidip görmek istedim. G2 kullanıcısı olarak iki kamerayı karşılaştırdım, yakın çekimde hiç bir sorunla karşılaşmadım fakat aynı uzak noktayı çekip yakınlaştırdığım zaman e8 piksel piksel olmaya başladı. Kamera olarak G2 önde kaldı. Üst açma/kapama tuşuna gelince de çok ince bi' tasarım olmuş. "Teşhir ürünü diye mi böyle içe gömük" diye sordum "Hayır, cihazlar orijinal herhangi bir sorunu yok" dedi. Böyle sanki bir süre sonra elde kalacakmış gibi bi' his veriyor. Onun dışında zaten HTC akıcılığına falan girmiyorum bile. Dediğim gibi gayet hoş güzel ama beni bu iki nokta düşündürüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: 4X HD

Dün Teknosa'ya gidip cihazı inceledim. Kasa kalitesi, kalite hissi, ses, ön kamera falan mükemmel. Hepsi gayet iyi hoş fakat aklıma takılan iki nokta var; biri arka kamera, diğeri açma/kapama tuşu. En çokta zaten arka kamerayı merak ettiğim için gidip görmek istedim. G2 kullanıcısı olarak iki kamerayı karşılaştırdım, yakın çekimde hiç bir sorunla karşılaşmadım fakat aynı uzak noktayı çekip yakınlaştırdığım zaman e8 piksel piksel olmaya başladı. Kamera olarak G2 önde kaldı. Üst açma/kapama tuşuna gelince de çok ince bi' tasarım olmuş. "Teşhir ürünü diye mi böyle içe gömük" diye sordum "Hayır, cihazlar orijinal herhangi bir sorunu yok" dedi. Böyle sanki bir süre sonra elde kalacakmış gibi bi' his veriyor. Onun dışında zaten HTC akıcılığına falan girmiyorum bile. Dediğim gibi gayet hoş güzel ama beni bu iki nokta düşündürüyor...

Ben üst tuşu hiç kullanmıyorum. Üstüne iki kez basıp açıyorum kapatmak in lock screen wigde kullaniyorum

• Teşekkür ederim.

Kamera için internette biraz araştırma yaptım ve bu sayfayı buldum. Fotoğraflar gayet tatmin edici seviyede. Dün incelememde batarya sıfırdaydı ve şarja takıp %1'de denedim ayrıca güç tasarrufu açıktı. Bilindiği üzere kamerayı açınca işlemci yoğun çalışıyor belki bunun da etkisi vardır dün çektiğim fotoğraflarda.

Kullanıcılardan biraz daha resim istesem çok şey mi istemiş olurum acaba?

Edit: Link çıkışı kısaltma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4X HD -- 21 Şubat 2015; 11:58:36 >

• 4X HD kullanıcısına yanıt
    Tamam bugün acık hava denemesi yapip yükleyebilirsiniz atçam

• quote:

Teşekkürler, takipteyim :)
  • Beyler mavi mi, siyah mı? Bugün alma olasılığım var. 11. 6 plus'ım da bugün geldi ve sanki onda da biraz eğiklik mevcut. Üstelik ön kamerasında toz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4X HD

quote:

Teşekkürler, takipteyim :)

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi]

Bide şu var
     HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi]

• quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Beyler mavi mi, siyah mı? Bugün alma olasılığım var. 11. 6 plus'ım da bugün geldi ve sanki onda da biraz eğiklik mevcut. Üstelik ön kamerasında toz var.

Bende koyu gri var teknosa da mavi yoktu ilk alacağım oydu siteden almadım gidip direk teknosa dan aldım ben onlarda da mavi yokmuş. Dot view kabını mavi aldım bu telefona mavi bordo çok iyi gidiyor eğer dot view i beğenirsem çinden bordo da getirmeyi düşünüyorum

• KNOLoLu K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, zahmet oldu :) Uzak bölgelerde hafiften renkleri tam alamama var sanırım ama tatmin oldum :)
  • 4X HD kullanıcısına yanıt
    Ben anlamam ben direk çekip attım. Bence bi telefon için yeterli öle mükemmel bişi beklemek için daha fazla para vermek lazım =) htc baya farkı var bence geçiş sistemi çok iyi Sony den sonra çok iyi geldi. D

• KNOLoLu K kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflar güzel ama tam çözünürlükte çekmemişsin sanırım. Tam çözünürlükte gündüz çekiminde o pikselleşme farkedilmiyor.

• dontcategorizeme kullanıcısına yanıt
    Döktürün ortalığı sizde hocam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.