Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.563
Cevap
19
Favori
49.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada'dan E8 aldım, telefonda FM radyo var ve çalışıyor. Yurtdışı kayıtlı ve ithalatçı garantili telefon anlamına geliyor bu değil mi? Alırken dikkat etmedim Htc garantilidir herhalde diye.
  • Nén-El kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam alakası yok. Radyo olabilir ya da olmayabilir. Sadece işini içerisine TRT bandrolü girer eğer radyo var ise. Siz yazınca yorumları okudum cihaz Brightstar garantili. Ben de gittigidiyor üzerinden satın aldım. Brightstar garanti kağıdı geldi ve Teleservice teknik servisine bağlı. Hepsiburada.com parantez içerisinde ithalatçı garantili yazmadığı sürece genelde Türkiye cihazı oluyor. Ancak siz yine de bir daha ki sefere yorumlara dikkat edin veya mesaj atarak bilgi alın. Bir cihazın Türkiye garantisi olabilmesi için o markanın Türkiye'de belirlediği resmi distribütorü yani resmi dağıtıcısı olması gerekiyor. Bizde de sanırım yabancı firma olan Brightstar resmi dağıtıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Hayır hocam alakası yok. Radyo olabilir ya da olmayabilir. Sadece işini içerisine TRT bandrolü girer eğer radyo var ise. Siz yazınca yorumları okudum cihaz Brightstar garantili. Ben de gittigidiyor üzerinden satın aldım. Brightstar garanti kağıdı geldi ve Teleservice teknik servisine bağlı. Hepsiburada.com parantez içerisinde ithalatçı garantili yazmadığı sürece genelde Türkiye cihazı oluyor. Ancak siz yine de bir daha ki sefere yorumlara dikkat edin veya mesaj atarak bilgi alın. Bir cihazın Türkiye garantisi olabilmesi için o markanın Türkiye'de belirlediği resmi distribütorü yani resmi dağıtıcısı olması gerekiyor. Bizde de sanırım yabancı firma olan Brightstar resmi dağıtıcı.

Olabilir dediğiniz gibi, ben şöyle düşündüm; Bildiğim kadarıyla FM radyosu olan cihazlara ek vergi girdiği için bir süredir Türkiye'deki telefonlara FM radyo özelliği konulmuyor. Örneğin bendeki LG G3'te radyo yok, paralel ithalat olanlarda var diye biliyorum. Bu aldığım e8'de FM radyoyu görünce o yüzden şaşırdım. Sağolun hocam bilgilenmiş oldum.

Bu arada telefon güzele benziyor, babama aldım. Android 4 yüklü ve güncelleme göstermiyor ama bugüne kadar yaptığım android yükseltmelerinde hep pişman oldum, birtakım kullanışlı özellikler kayboldu. O yüzden bu telefonda güncelleme yapmayacağım. :)

• Nén-El kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam. Yazılım düşüklüğü gibi bir şey var o yüzden güncelleme gelmiyor. Size şöyle söyleyeyim, 1 hafta 4.4.2'de kullandım, batarya hiç iyi değildi. Üstün güç tasarruf modunda bile şarj gidiyordu. Son sağ olsun cengiz-83 hocam bir link attı, sorunsuz aldım güncellemeleri. Ve şu anda 1 gün çok rahat görüyorum cihazla. yaklaşık 2 saattir de üstün güç tasarruf modunda şarj hala %12'de. Yani 4.4.2 ve 6.0.1 arasında fonksiyon olarak bakıldığında aman aman bi fark yok. Seçim sizin, tekrar hayırlısı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 30 Haziran 2016; 20:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

Hepsiburada'dan E8 aldım, telefonda FM radyo var ve çalışıyor. Yurtdışı kayıtlı ve ithalatçı garantili telefon anlamına geliyor bu değil mi? Alırken dikkat etmedim Htc garantilidir herhalde diye.

Cihazınız Türkiye cihazıdır.
    Yurt dışı cihazlarda radyo bulunmuyordu.
    Htc güncelleyi dağıttıktan bir süre sonra yükleme dosyasını geri çekiyor.
    Bu nedenle yeni güncelleme gelene kadar kit kat'da kalacaksınız.
    Tabi cihazı root edip, orjinal rom'u yüklerseniz cihazı güncellersiniz.
    Android 6 güncellemesi son derece kararlı.
    Güncellemeler gayet güzel çalışıyor.
    Aslında tema desteği falan geldi, aile büyükleri için olsa da olur, olmasa da olur.
    Telefon güzel, kronik hatası yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba. Samsung Evo Plus 32 GB hafıza kartı aldım. Android 6.0 ile beraber gelen hafıza kartını dahili depolama olarak biçimlendirme özelliğini kullanayım dedim ama hafıza kartı biçimlendirme için yavaş UHS Hız sınıfı 3 kullanmayı deneyin diye uyarı verdi. Benim kartım ise U1 sanırım hız sınıfı 1'e giriyor. U3 kullanıp da dahili olarak biçimlendirebilen var mı? Araştırmadan aldık hafıza kartını güme gitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 3 Temmuz 2016; 17:09:19 >
  • Selam Arkadaşlar Şöyle bi problemim var ki çok canımı sıktı.
    Telefonu bi problemden ötürü servise verdim servise verdiğim de android 6 güncellemesi yapılmıştı çokta memnun kalmıştım sıkıntısız kullanıyordum fakat telefon servisten geldikten sonra sürümü 4.4.2 olarak geldi şimdi ise telefonunuz güncel yazıyor ve güncelleme yapmıyor bu telefonu nasıl tekrardan 6 ya yükselte bilirim.
    Teşekür ederim
  • herkese selam çocukları bir sorunum var 2. el bir htc e8 aldım ama gece yada hafif ışıksız bir ortamda video çekemiyorum kamera çok karanlık gösteriyor fotoğraflarda sorun yyok sizdede böylemi yani gece video çekimi karanlık mı çıkıyor bir de ses çıkışı yüksek kaliteli ama yine de yeterince yüksek değil gibi yani bir g3 ün tiz şarkılarda verdiğin sesin yarı kadar veriyor ama baslarda ve vokallerde tam tersi sizde durum nedir
  • Merhaba arkadaşlar 2015 mayıstan beri htc one e8 kullanıyorum ekranın sol üst köşesinde sararma oluştu git gide de yayılıyor bende bu telefondan kurtulup 1400 tl ye Türkiye garantili htc one a9 almak istiyorum sizce mantıklımı baska alternatifler varmı birde telefon ithalatcı garantili olduğu için garantiye göndermek istemiyorum sizce göndersem hallederlermi garanti sağlayan firma intellicell simdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz 4.4.2 de.yazılım guncelleme kismindan guncellemeleri kontrol et dedigimde,hicbir guncelleme yok diyor.sorun nedir.

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    hocam bu güncelleme sorunu ile ilgili çözümü linkte bulabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=115733582
  • kış saati uygulaması sonrası ana ekrandaki saat düzeltilmiyor. iyi cinifrid oldum bu htc'ye.
  • A9 forumundan bi arkadasin verdigi bilgiyle duzelttim. Ayarlar tarih saat diyip otomatik saat ve zaman dilimini kapatiyoruz. Saat dilimini gmt+2 yapiyoruz. Sonra saati manuel ayarliyoruz

• degerli43 D kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam aynen dediğin gibi yaptım oldu.
  • Arkadaşlar merhaba. Cihazımda wi-fi sorunu çekiyorum. Örneğin bir modeme bağlanıyorum 3-4 gün sorunsuz şekilde kullanıyorum. Ancak 4.gün wi-fi'yi açtığım zaman wi-fi simgesi görülüyor bağlanmıyor tekrar simge kayboluyor. Ayarlardan wi-fi sekmesine girip olanları kontrol edeyim dedim ip çakışması diye yazı dönüp duruyor sürekli. İşin garip tarafı telefonu yeniden başlattığımda bu sorun ortadan kalkıyor. Tekrar wi-fi şifresi falan girmeden direk wi-fi açıp sorunsuz bağlanıyorum. Yani 3-4 günde bir yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Böyle bir problemle karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 28 Kasım 2016; 12:0:28 >
  • Arkadaşlar merhaba. Benim büyük bir sorunum var son çare buraya üye olup sizden bilgi almaya karar verdim. Telefonu yeni aldım. Yurtdışı kayıtlı olduğundan cihaz rootlanmis. Rootlu olduğu için güncelleme yapamıyorum ve 4g ye de bağlanamiyorum. Şimdi telefonumu nasıl guncellleyebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: LoRDNeGeS

Merhaba arkadaşlar 2015 mayıstan beri htc one e8 kullanıyorum ekranın sol üst köşesinde sararma oluştu git gide de yayılıyor bende bu telefondan kurtulup 1400 tl ye Türkiye garantili htc one a9 almak istiyorum sizce mantıklımı baska alternatifler varmı birde telefon ithalatcı garantili olduğu için garantiye göndermek istemiyorum sizce göndersem hallederlermi garanti sağlayan firma intellicell simdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hocam ilk başta bu telefonu çok beğenerek aldım. Yalan yok 2 yıldan fazla kullandım donma kilitlenme gibi kronik sıkıntısı olmadı ama nedense kulandıkça nefret ettim bu telefondan arayüzü bana hiç kullanışlı gelmedi. Hele şu ekran açma tuşunun tepede olması deli ederdi beni. Bazen uğraşırdım o tuşu bulmak için. 2 yıl sabrettim ve gittim xiaomi mi 5s aldım. Bir haftadır kullanıyorum.

Telefon çok hoşuma gitti tasarım zaten süper. Miui çok iyi bir arayüz. Yani Android bu telefonda kullanılırmış onu anladım. Ben çok memnunum.

Tabi iyi güvenilir bir yerden almanızı salık veririm. Zira xiaomi nin Tr satışı yok ithalat garantili geliyor.

Mi 5 atacaktım ama metal olsun diye 5s aldım.

• Merhaba cihazı hala kullanmakta olan var mı 2.5 yıl oldu hala canavar gibi çalışıyor ama kasası ve ekranı çok deforme oldu kamerasıda pek başarılı değil e8 den c5 pro ya geçmeyi düşünüyorum sizce mantıklı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRDNeGeS -- 4 Aralık 2017; 2:48:56 >
  • Ben hala kullanıyorum bu htc one E8 i.. Herkes telefonu yeniledi sanırım :) kaç senedir kullanıyorum o kadar düştü bir şey olmadı geçen ay öyle bir düştü kü ekran dayanmadı bu sefer. Neyse çinden ekran söyledim 90 liraya 50 TL ye de taktırdım. Çok şükür canavar gibi hala sorusu olan olursa yardımcı olmaya çalışırım

• Arkadaşlar E8 için single sim Avrupa Marshmallow 6.01 sense 7 stock rom paylaşabilirmisiniz? Sayfadaki link güncel değil bulamıyorum hiçbir yerde..
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.