Şimdi Ara

HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.562
Cevap
19
Favori
49.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6-7 saat ekran süresi çok iyi fark var demekki m7 ye göre baya iyi 7 saat bide oyun video net sörfü dahil .Benim emin olamadığım konu arka kamera ışte çeşitli ortamlarda performans i nasıl (bazıları m7 ye göre cansız renkleri soluk çektiğini vasat görüntü verdiğini yazmış canımı sıktı bu mesele ) ses zaten htc aşmış durumda o konuda sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismaill07 İ kullanıcısına yanıt
    M7 kullanmadım yorum yapmiyim Ama gündüz performansını çok beğendim kameranın

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatik59

arkadaşlar bide son sürümü alcak mı telefon 5.0 ı

Şubat ayında m8'den sonra alacağı yazılıyor ama firma net tarih vermemiş hiç bir modeli için bildiğim kadarıyla... en geç mart sonuna kadar 5.0 lollipopu alacağını tahmin ediyorum...
  • bazı arkadaşlar yazmışlar, bir kaç gün içinde video ve fotoğraf yükleyip, ilk mesajı güncelleyebilirim... ama diğer kullanan arkadaşlarda başlıkta paylaşırlarsa görüş ve incelemelerini bir derleme yapabiliriz...
  • foto kalitesi yorum yapamam s3 mini den iyi onu söyleyim ben memnunum fazlasıyla
    batarya en çok kullanımım 3 saat 1080p video çekip 50 adet foto çekip akşama kadar 3g açık gezdim eve vardığımda %25 şarj vardı
    normal olarak günde 18 saat 3g açık 2 gün gidiyor bugün söktüm şarjdan sabah 9 gibi şu an %64 kaldı gün içinde yoğun netteydim malum sınav sonuçları açıklanıyor. muhtemelen bir saate yatarım ve sabah %58 le uyanırım. oda ertesi gün sabahı eder.
  • Arkadaşlar bende hem M8 hem E8 var.
    M8 fotoğraf konusunda daha iyi(karanlık ortamlar vs.vs)Ama önceki sürümlerdeki "ikili çekim"
    "bölünmüş çekim"den daha iyiydi.Yani resmin küçük bir yerinde sizin resminiz daha anlamlı duruyordu.
    Bölünmüş çekimi yapmaya gerek yok,çünkü 2 ayrı resmi en dandik programlar bile koyabiliyor.
    Fakat E8'in batarya süresi M8'den daha iyi gidiyor.
    E8:4.4.2 yüklü
    M8:4.4.4 yüklü...
    şimdi M8 5 olacak bakalım o zaman durum ne olacak??
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikretkurt

Arkadaşlar bende hem M8 hem E8 var.
    M8 fotoğraf konusunda daha iyi(karanlık ortamlar vs.vs)Ama önceki sürümlerdeki "ikili çekim"
    "bölünmüş çekim"den daha iyiydi.Yani resmin küçük bir yerinde sizin resminiz daha anlamlı duruyordu.
    Bölünmüş çekimi yapmaya gerek yok,çünkü 2 ayrı resmi en dandik programlar bile koyabiliyor.
    Fakat E8'in batarya süresi M8'den daha iyi gidiyor.
    E8:4.4.2 yüklü
    M8:4.4.4 yüklü...
    şimdi M8 5 olacak bakalım o zaman durum ne olacak??

Eşimde lg g3 var ve 5.0a geçtiğimizde batarya süresi bariz arttı. öncesinde o da 4.4tü. normalde 1 gün giden batarya 1.5-2 günü buluyor artık. lollipopun batarya süresini artıracağını düşünüyorum. onun dışında lg için çok büyük bi fark göremedim, bakalım Htc de nasıl olacak güncelleme sonrası. bu arada e 8 için de 5.0 ın mart ayında geleceğini sanıyorum fakat bataryayla ilgili zaten e 8 yeterince tatmin ettiği için güncellemeyi iple çekiyorum diyemem.

• Telefona sahip olan arkadaşlar dan resim ve videolar bekliyoruz .. Biraz canlansin ortam .

• quote:

Orijinalden alıntı: ismaill07

Telefona sahip olan arkadaşlar dan resim ve videolar bekliyoruz .. Biraz canlansin ortam .

Aynen... Özellikle karanlık ve ışıklı ortamlarda çekilmiş fotoğraf paylaşırlarsa güzel olur.
  • Merhaba arkadaşlar bende kullanıyorum memnunum, fakat bugün ölü pixel farkettim alali 1 1bucuk ay oldu htc destegi aradım tamir olur dedi değişim olur mu yeni ürün dedim konu hakkında teleservis kararı verir ama gene siz söyleyin dedi sizce ne olur başına Helen yada farklı bir üründe başına böyle birşey gelen var mı konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar. Ayrica bodoslama daldım kusura bakmayın

• Fotoğraf kalitesi çok iyi
    yakında fotoğraf paylaşırım geceli gündüzlü :)

• RefLections kullanıcısına yanıt
    Biraz hızlandırırsanız güzel olur hocam. Iphone'dan geçmeyi düşünüyorum. Netteki fotolar (ışıklı ve ışıksız ortamlar...) sanki biraz puslu gibi. Tam tatmin olamadım. Teşekkürler şimdiden...
  • Telefona bugün factory reset attım.Hor kullandım biraz.Telefon şaha kalktı

• Yoğun istek üzerine bugün bir kaç fotoğraf çektim onları ekliyorum... renkler belli olsun diye çok saçma ama renkli bir kompozisyon yaptım... idare ediverin artık... :))

Gündüz
     HTC ONE (E8) [ANDROID MARSHMALLOW 6.0.1 - SENSE 7 Güncellemesi geldi]

Gece flaşsız

Gece flaşlı

to be continued...

@fanatik59 @ismaill07 @TechTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dontcategorizeme -- 2 Şubat 2015; 0:08:26 >

• dontcategorizeme kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler... Şu anda da gayet güzel geldi gözüme. Nette baktıklarım tatmin etmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Çok teşekkürler... Şu anda da gayet güzel geldi gözüme. Nette baktıklarım tatmin etmemişti.

video yüklemeye çalışıyorum... yükleyebilirsem bir kaç fotoğraf daha geliyor...
  • selfie kamerası ile çekim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dontcategorizeme -- 2 Şubat 2015; 0:11:22 >
  • dontcategorizeme kullanıcısına yanıt
    Süpersin! Teşekkürler şimdiden...
  • gündüz

gece flaşsız

gece flaşlı

gece flaşlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dontcategorizeme -- 2 Şubat 2015; 0:16:13 >

• video yüklemeyi beceremedim... bakarız bir ara...

şimdilik son olarak açık hava foto örneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dontcategorizeme -- 2 Şubat 2015; 0:51:17 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.