Şimdi Ara

Htc One alacağım ama sorularım var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonumu kardeşime devredeceğim için Htc One almak istiyorum, yalniz telefonda eksik bulduğum yönler var, bunlar donanımsal olarak;

Lpddr3 bellekler (daha hızlı ve daha az güç tüketimi)
    Snapdragon 800 ( snpdrgn 600 full hd için yetersiz ve ısınma problemi var)
    Corning Gorilla Glass 3

Bunları eksik buluyorum, sizce htc one ın güncellenmiş donanımlı versiyonunda bu özellikler gelir mi ?
    Gelir ise ne zaman gelir, tahminleriniz neler ?

Şu sıralar iki bin tl para vereceksem en güncel donanımlı ve işimi gören bir telefon almak istiyorum
    Htc One işimi görsel olarak görüyor ama donanım anlamında daha iyileri varken ( Lg G2) bu versiyonunu almak istemiyorum, ne zaman güncellenir bu meret :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla benim için htc one çünkü çok ama çok güzel bir görüntüsü var sadece o bile almak için yeter ama ben tasarımdan çok işlemci ve performanssa o zaman kesinlikle G2 ama tasarımda 10 numara perfonmansta 9 numara yani performansta ortalama için htc one
  • one nin güncellenmiş modeli gelir mi bilmem ama htc one max çıkıyor.5.9 inç.snapdragon 800 vardı yanlış hatırlamıyorsam.elime büyük gelmez diyorsan biraz araştırmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyota_58

valla benim için htc one çünkü çok ama çok güzel bir görüntüsü var sadece o bile almak için yeter ama ben tasarımdan çok işlemci ve performanssa o zaman kesinlikle G2 ama tasarımda 10 numara perfonmansta 9 numara yani performansta ortalama için htc one

Çok haklısın hocam lakin donanım anlamında biraz daha çıtayı yukseltmeliyim bence, malum şu anda note 2 kullanıyorum, sdr600 geçiş evresi bir işlemci oldu, fll hdde ısınma problemi yapıyormuş htc one benim için de çok iyi de ah piyasaya s800 ile gelseydi :( onun için güncellenmesi için bekliym diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: semih861

one nin güncellenmiş modeli gelir mi bilmem ama htc one max çıkıyor.5.9 inç.snapdragon 800 vardı yanlış hatırlamıyorsam.elime büyük gelmez diyorsan biraz araştırmanı tavsiye ederim.

Öyle bir söylenti var, one max da çok iyi olacak lakin bu sefer biraz daha küçük bir telefon ihtiyacım var htc one ise aradığım her şeyi barındırıyor, yukarı da bahsettigim eksiklikler dışında :)

• bir telefona 2 milyar verilmes kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rüzqaar

bir telefona 2 milyar verilmes kardesım

Çok haklısınız aslında ama 2 bin tl verip sıkıntı cekmeden bir telefonu 2 3 sene kullanmak daha mantıklı geliyor bana, 600 700 tl verip 1 sene sonra pskiloji bozacak derecede şişen kasan, iş görmeyen ve 1 sene sonra o kadar sıkıntıdan sonra tekrar telefon almak bana pek mantıklı gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx-7

quote:

Çok haklısınız aslında ama 2 bin tl verip sıkıntı cekmeden bir telefonu 2 3 sene kullanmak daha mantıklı geliyor bana, 600 700 tl verip 1 sene sonra pskiloji bozacak derecede şişen kasan, iş görmeyen ve 1 sene sonra o kadar sıkıntıdan sonra tekrar telefon almak bana pek mantıklı gelmiyor.

babamın telefonu 15 yıllık cokda sağlam markası ne dersen 3310

• quote:

quote:

quote:

babamın telefonu 15 yıllık cokda sağlam markası ne dersen 3310

O istisna canımmmmm :D

• upupupu :'(
  • Hocam abim sipariş verdi. Herhangi bir soracağın olursa telefon geldikten sonra cevaplayabilriiö

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir telefona o kadar para verilor mi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Septams

Hocam abim sipariş verdi. Herhangi bir soracağın olursa telefon geldikten sonra cevaplayabilriiö

Hocam One tam benlik ama bir telefonun ısınmasından nefret eden bir insanım, bu telefonun ısınmasını istemiyorum :) aldığım telefon ısınmayacak benim her şeyden önce :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: T3RR1BL3WH1SP3R

Bir telefona o kadar para verilor mi ya

Verilirmiş ki veriyoruz, madem vermezsin etmezsin ne geziyorsun forumda :)
  • Bende aynı kararsızlıktayım seninle dostum ama birde görünen taraftan bakmak lazım lansman ve Türkiye'ye geliş tarihi arasında 2 ay oynuyor neredeyse ve ilk parti ürün almış olursun HTC One'da kasa açıklığı sorunu vardı ilk partilerde mail atarak sordum ve yeni serilerde olmadığını ilk partilerin değişimlerininde yapıldıgını soylediler. Bu riski alırım ve sabırlıyım dersen bekle LG G2 güzel bir telefon yada dahada sabret Nexus 5'i bekle hazır beklemişken Note 3 Xperia i1 ve One Max'i unutma yani ucu bucağı yok bu piyasanın onu beklersin öbürü çıkar beklemek en kolayı :) misal ben Htc One alacagım onumuzdeki ay niye mi Zoe özelliği ve kasa kalitesini beğendim.
  • Ayrıca bir detayı soylemeden edemedim Galaxy S4'ün 4+4 çözümünü düşünme 4G destegi bulunmuyor bu telefonun 2015 gibi Türkiye'de çıkacak diyorlar ama belli olmaz 2014'de kanımca altyapılar kurulmus olacaktır cünkü LTE altyapısı 3G'dendaha ucuza mal ediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete445

Bende aynı kararsızlıktayım seninle dostum ama birde görünen taraftan bakmak lazım lansman ve Türkiye'ye geliş tarihi arasında 2 ay oynuyor neredeyse ve ilk parti ürün almış olursun HTC One'da kasa açıklığı sorunu vardı ilk partilerde mail atarak sordum ve yeni serilerde olmadığını ilk partilerin değişimlerininde yapıldıgını soylediler. Bu riski alırım ve sabırlıyım dersen bekle LG G2 güzel bir telefon yada dahada sabret Nexus 5'i bekle hazır beklemişken Note 3 Xperia i1 ve One Max'i unutma yani ucu bucağı yok bu piyasanın onu beklersin öbürü çıkar beklemek en kolayı :) misal ben Htc One alacagım onumuzdeki ay niye mi Zoe özelliği ve kasa kalitesini beğendim.

Kardeşim çok haklısın beklemenin sonu yok, ama kimse de ara form işlemcili bir telefon istemez bence, full hd nin yük getirmediği bir işlemci olması gerekiyor, sadece telefonun ekranının açık kalması bile telefonu ısıtırsa most wanted, real racing gibi oyunlarda telefonu elimde tutamam

One 4.7 ich ekranıyla felan tam elime oturuyor ses kalitesi kamerası ve bahsettiğin zoe gibi özellikler hele ki blink feed benim için yapılmış sanki, ama yine de ısınan bir telefon alamam, keşke Htc One ın güncellenmiş sürümü çıksa diyorum da çıkmayacak büyük bir ihtimal, samsung ve exynos asla tercih edeceğim platformlar olamaz, ülkede nasıl olsa lte yok diye yonganın içinden 4g chipini çıkaracak kadar üçkağıtçı ve kullanıcısına değer vermeyen bir firma samsung

Htc One Max ise donanımssal olarak istediklerimi veriyor ama 5.9inch ve bu da fazlasıyla büyük bir telefon yapıyor onu, zaten note 2 den küçük bir telefona geçmek istiyorum :)

Htc One' ın donanımı sdr800 ile gelseydi çok iyi olacaktı, ama ne yapalım kısmet değilmiş, telefonun ısındığı konusunda binlerce insan hemfikir, sende htc one alırken iki kez düşün derim, ha htc one 2 yada güncellenmiş bir sürüm çıkarsa çekinme al, çünkü o zaman elimdeki telefonu satıp bende onu almış olurum :)

Cevabın için teşekkürler, kolay gelsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mete445

Bende aynı kararsızlıktayım seninle dostum ama birde görünen taraftan bakmak lazım lansman ve Türkiye'ye geliş tarihi arasında 2 ay oynuyor neredeyse ve ilk parti ürün almış olursun HTC One'da kasa açıklığı sorunu vardı ilk partilerde mail atarak sordum ve yeni serilerde olmadığını ilk partilerin değişimlerininde yapıldıgını soylediler. Bu riski alırım ve sabırlıyım dersen bekle LG G2 güzel bir telefon yada dahada sabret Nexus 5'i bekle hazır beklemişken Note 3 Xperia i1 ve One Max'i unutma yani ucu bucağı yok bu piyasanın onu beklersin öbürü çıkar beklemek en kolayı :) misal ben Htc One alacagım onumuzdeki ay niye mi Zoe özelliği ve kasa kalitesini beğendim.

Kardeşim çok haklısın beklemenin sonu yok, ama kimse de ara form işlemcili bir telefon istemez bence, full hd nin yük getirmediği bir işlemci olması gerekiyor, sadece telefonun ekranının açık kalması bile telefonu ısıtırsa most wanted, real racing gibi oyunlarda telefonu elimde tutamam

One 4.7 ich ekranıyla felan tam elime oturuyor ses kalitesi kamerası ve bahsettiğin zoe gibi özellikler hele ki blink feed benim için yapılmış sanki, ama yine de ısınan bir telefon alamam, keşke Htc One ın güncellenmiş sürümü çıksa diyorum da çıkmayacak büyük bir ihtimal, samsung ve exynos asla tercih edeceğim platformlar olamaz, ülkede nasıl olsa lte yok diye yonganın içinden 4g chipini çıkaracak kadar üçkağıtçı ve kullanıcısına değer vermeyen bir firma samsung

Htc One Max ise donanımssal olarak istediklerimi veriyor ama 5.9inch ve bu da fazlasıyla büyük bir telefon yapıyor onu, zaten note 2 den küçük bir telefona geçmek istiyorum :)

Htc One' ın donanımı sdr800 ile gelseydi çok iyi olacaktı, ama ne yapalım kısmet değilmiş, telefonun ısındığı konusunda binlerce insan hemfikir, sende htc one alırken iki kez düşün derim, ha htc one 2 yada güncellenmiş bir sürüm çıkarsa çekinme al, çünkü o zaman elimdeki telefonu satıp bende onu almış olurum :)

Cevabın için teşekkürler, kolay gelsin.

kardeş bakalım hangisi en iyisi olursa onu alacam artık çokta kafaya takmıyorum biliyomusun iphone 5 var biraderin kullanıyorum inanki 20 dakika sonra oyunlarda can sıkıyor online oyun gelmediği sürecede böyle devam eder artık bizim veletlere nasip olur :)

• htc ona ısınma sorunu bence yok yani şöyle saglamlıktan dolayi alümnyum kasa kapagi var oda tabi ısınma yapar az cok cogu plastik türevi şeyler onun için fazla ısınma olayi yok sanirsam ben böyle düşünüyorum ama.. tabiki illaki üstüne basa basa ginede tam olarak bilmiyorum ama bende htc one black düşünüyorum.. ama biraz düşse:)
  • Kamera hariç her şeyi ile güzel cihaz alınabilir tek handikap kamera, cihaz ısınmıyor s600 işlemci bu cihaz için gayet yeterli şuan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.