Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar, Nova Launcherle Home Tusuna( parmak izi tusunu) uygulama atayabiliyorsunuz. Ben sanal tuslari kullanmak istemedigim icin home tusuna çift basinca son uygulamalarin acilmasini tek tusla da ana sayfaya donme komutunu verdim ve bu sekilde sanal tuslardan kurtuldum. Tavaiye ederm

• Arkadaslar bu telefonun ekrani kirik kiz arkadasimda ve degistirmek istiyoruz Istanbul'da en ucuz 430 diyen oldu. Yok mudur daha uyguna cok ucuk fiyatlar ya Htc 10 icin yarisini anca istiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Arkadaslar bu telefonun ekrani kirik kiz arkadasimda ve degistirmek istiyoruz Istanbul'da en ucuz 430 diyen oldu. Yok mudur daha uyguna cok ucuk fiyatlar ya Htc 10 icin yarisini anca istiyorlar.

Hocam şöyle bir link var ama, arayıp bir sorsanızhttp://www.modaticaret.net/2016/12/18/htc-a9-ekran-dokunmatik-cam-degisimi/

En son 300,350 civarı fiyat veriyorlardı telefoncular ama neredeyse 1 seneye yakın oldu soralı, yine buradan bir arkadaş rica etmişti istanbuldan fiyat alırmısın diye.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Aradigim yerlerin cogu 550-600 civarinda fiyat veriyor Amoled diye pahaliymis Dogubankta konustuk Htc 10 ekrani buna gore baya ucuz hatta 420 ye anlastik en son kimse bu kadar inmemisti yarindan sonra vericem insallah 1 saatte hallolur dedi.

• Benim telefonun şarj performansı çok düştü. Sabah şarkıdan aldığımda 1.5-2 saatlik ekran süresi ile öğleden sonra şarja takıyorum. Pil kalibrasyonu gibi uygulamalar şarj süresini iyileştirir mı? Var mı oneriniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @immortal @ kullanıcısına yanıt
    Ayni durumdayim 1 sene garantiyi falan onemsemiyorum artik elimden geldigince rom isine giricem android 6 dayken ne guzeldi. Hicbir uygulama ise yaramadi bende wipe datalar wipe cache ler hicbiri 4g de 2.5 saati bulmuyor ekran surem.
    HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 2 Ağustos 2017; 14:17:35 >
  • Android 6 a nasıl geri dönebiliriz

• 4g ile kullanım. Oyun vs oynamadım genel olarak müzik dinledim ve internet arada.
    HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 3 Ağustos 2017; 22:8:39 >

• Beyler ben kafama koydum bu işi yapıcam öncelikle bootloader kilidini açıcam sonrasına Sunshine ile s-off yapıp twrp yükleyip root flashlıycam buraya kadar tamam sanırım sorun çıkmaz çok zor adımlar değil fakat mesela ben 2.18.617.30 firmware ve ruu nasıl yükleyeceğim. Bir arkadaş yardımcı olsa da halletsek :)
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    berbat hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz, elinizde patlayıp yeni cihaz için daha fazla para vermeden, A9'ları elden çıkarın arkadaşlar, benden size tavsiye. :)
  • Ben telefonumu seviyorum yani gerçekten hoşuma gidiyor şu an alacağım telefon da bu olmasa u 11 olur fakat o kadar para vermek istemiyorum fakat şu şarj konusu inanılmaz kötüleşti şu günlerde kafayı yemek üzereyim powerbankle dolaşır oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuroxy

Beyler ben kafama koydum bu işi yapıcam öncelikle bootloader kilidini açıcam sonrasına Sunshine ile s-off yapıp twrp yükleyip root flashlıycam buraya kadar tamam sanırım sorun çıkmaz çok zor adımlar değil fakat mesela ben 2.18.617.30 firmware ve ruu nasıl yükleyeceğim. Bir arkadaş yardımcı olsa da halletsek :)

Leonly cihazı alt sürüme düşürüp android 6 ya geri dönmüştü. Sonra üstüne nougatın firmwaresini yüklemişti. Bence sizde alt sürüme düşürüp andorid 6 da kalın 7 yi yüklemeyin. 7 nin tüm firmware leri sıkıntılı bence. Çünkü tüm telefonlarda nougat gelince şarjda sıkıntılar yaşandı.
  • Nuroxy kullanıcısına yanıt
    Ne yapmak istiosan yardım ederim. Takılacağın tek konu SuperSU flashlama sonrası olur. Telefon çok inatçı o yüzden sıkıntı çektim ben. Doğru SuperSU sürümü flaslamak lazım. İlk açılışta arka arkaya reset atıo sonra ekran donuo kalıo. Ama 10-15 dk. sabredersen cihaz açılıyor.

• nougat gelmeden cihazı satmışım iyi ki, ucuza verdim gerçi ama şu görünüşteki telefonun güncellemeyle elimde eridiğini hayal edemiyorum. yazık etmişler resmen.
  • Arkadaslar ben direk sunshine ile s-off yapsam mid cid degistirip nasil us unlocked icin olan 2.18.607.30 surumune gecebilirim ve oradan guncelleme almaya devam edebilirim acaba ? Ruu ve firmware olarak iki dosya var malum.

• Benim telefon da 3 gb ramli versiyon ve 2.18.617.30 firmware yüklü, ayni şarj sorununu yasiyoruz. Totalde pil suresi 2.5 saati gecmiyor. Sizin de dediginiz gibi sorun Nougattan kaynaklaniyor. unlock edip 2.18.617.30 firmwareye gecmek isteyen varsa sakin gecmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svmhkn -- 6 Ağustos 2017; 14:29:37 >
  • Sony Xperia x modeli Android 8 güncellemesi alacakken Bizim A9 maalesef almayacak. Bilgilerinize.

• O zaman us unlocked yerine taiwan ruu su mu yuklesem arkadaslar memnundu ondan cok.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.