Şimdi Ara

HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.766
Cevap
33
Favori
151.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bunicktamyirmidörtharfli

quote:

Orijinalden alıntı: muharrem55k

quote:

quote:

quote:

quote:

En sonunda stock romu bulup yükledim. Sonrasında 1.56.401.81 güncellemesini sorunsuz bir şekilde buldu indirdi ve yükledim. Şimdi nougat güncellemesini bekleyelim

HAdi gözün aydın CİD numarası değişti mi peki rom yükleyince...

Ona bakamadım şuan program güncellemelerini yapıyorum google playdan ama imei değişmedi

hocam güncelleme ile imei gitmiyor zaten

Güncellemeden değil. Stock rom yüklemede uçmasından korkuyordum imeinin ama değişmedi

cihaz s off modda imei atmnak kolay hocam dert etmeyin uçarsa uçsun diğer telefonlar gibi imei atmak zor değil ben eski telefonumun imei numarasını attım bu cihaza

İşte ben değiştirememiştim s off yapmak için başkasına gönderdim o yapmıştı. İnsan ister istemez tedirgin oluyor işte

• Hocam merhabalar HTC One A9 bugun gözüme çarptı ve uzun uzun araştırdım. telefon arayısı ıcersındeyım max 1200 butce var. normalde ıthalatcı garantılı tellerı es geçerdım ama bu tel farklı geldı gozume ve burdakı tum yorumları cevapları okudum. Hepsiburada.com da suanda 1200 tl gold rengi mevcut. sizce almamda herhangı bır sakınca var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meraktanD

Hocam merhabalar HTC One A9 bugun gözüme çarptı ve uzun uzun araştırdım. telefon arayısı ıcersındeyım max 1200 butce var. normalde ıthalatcı garantılı tellerı es geçerdım ama bu tel farklı geldı gozume ve burdakı tum yorumları cevapları okudum. Hepsiburada.com da suanda 1200 tl gold rengi mevcut. sizce almamda herhangı bır sakınca var mı ?

Piyasa da bu fiyata sahip sorunsuz kronik sorunu olmayan tek cihazdır A9...Alanlar çok memnun kalıyor 1 ayı aşkındır kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım sorunsuz tasarımı güzel bir telefon istiyorsanız A9 u tavsiye ederim hocam malzeme kalitesi muazzam özellikle
  • Merhabalar ben de bir süredir bu telefonu araştırıyorum fakat Türkiye'de satılan modelinde hafıza yetersiz geldi açıkçası. Bu yüzden de yurtdışı cihazlara yöneldim. 32gb bellek ve 3 gb ram olan modelinden almayı düşünüyorum. Yurtdışı cihazlarda bu telefon için neye dikkat etmek lazım ve refurbished olup olmadığını nerden anlıcaz mesela? Daha öne bir telefoncudan M8 almıştım ve gayet memnun kalmıştım bir sorunu veya eksiği yoktu, sadece kutusu ve kulaklıkları yoktu :)
  • Leonly kullanıcısına yanıt
    Refurbshed olmadığını anlayamazsınız satıcı söylemediği sürece. O nedenle güvenilir bir yerden almanız gerekir. 1100-1200 liraya bulunuyor yurt dışı.
  • quote:

quote:

Hocam merhabalar HTC One A9 bugun gözüme çarptı ve uzun uzun araştırdım. telefon arayısı ıcersındeyım max 1200 butce var. normalde ıthalatcı garantılı tellerı es geçerdım ama bu tel farklı geldı gozume ve burdakı tum yorumları cevapları okudum. Hepsiburada.com da suanda 1200 tl gold rengi mevcut. sizce almamda herhangı bır sakınca var mı ?

Piyasa da bu fiyata sahip sorunsuz kronik sorunu olmayan tek cihazdır A9...Alanlar çok memnun kalıyor 1 ayı aşkındır kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım sorunsuz tasarımı güzel bir telefon istiyorsanız A9 u tavsiye ederim hocam malzeme kalitesi muazzam özellikle

Yorumun için çok tessekkür ederim.Öğlen sipariş vericem büyük ihtimalle.
    İthalatcı garantili alan arkadaşlarda cevap atarsa sevinirim. Garantiyi hangi firma sağlıyo merak ediyorum Delta mı Evo mu ?

• quote:

quote:

quote:

Yorumun için çok tessekkür ederim.Öğlen sipariş vericem büyük ihtimalle.
    İthalatcı garantili alan arkadaşlarda cevap atarsa sevinirim. Garantiyi hangi firma sağlıyo merak ediyorum Delta mı Evo mu ?

hayırlı olsun hocam şimdiden güle güle kullanın

• Hepsiburada da satılanın garantisini evo sağlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi forumlar bugun a9 almak icin gittigim telefoncuda telefonun arkasinda a9u yaziyordu sizinkinde ne yaziyor iyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the block

Iyi forumlar bugun a9 almak icin gittigim telefoncuda telefonun arkasinda a9u yaziyordu sizinkinde ne yaziyor iyi forumlar

Doğru hocam A9u yazıyor sıkıntı yok yani
  • Peki hocam htc 10 vardi orjinal spot fiyat 1600 dedi ama onunda arkasinda m10h yaziyordu ne anlama geliyor bu bir fikriniz varmi

• quote:

Peki hocam htc 10 vardi orjinal spot fiyat 1600 dedi ama onunda arkasinda m10h yaziyordu ne anlama geliyor bu bir fikriniz varmi

Cihazın adı ve numarası asnırım A9 ların hepsi A9u diye geçe...sanırım sizde yurt dışı alacaksınız replikası yok zaten hocam fiyat uygunsa tavsiye ederim
  • Hocam a9 950 ye kadar indirdi ama htc 10 gold 1600 sizce fiyatlar nasil orjinal spot ama guvenilir iraktan gelmis

• quote:

Hocam a9 950 ye kadar indirdi ama htc 10 gold 1600 sizce fiyatlar nasil orjinal spot ama guvenilir iraktan gelmis

A9 yurt dışı için güzel fiyat hocam 950 tl ye alabiliyorsan kaçırma zaten ama benim param çok daha iyi bir cihaz alayım diyorsan HTC10 u al hocam ama A9 daki incelik zerafet hiç bir M serisi telefonlarda yok A9 tasarımı görünüşü ile çok farklı bir cihaz
  • Peki hocam tesekkurler

• quote:

Peki hocam tesekkurler

Önemli değil hocam ister 10 al ister A9 al ikisinden de memnun kalırsın HTC androidin iphone'u dur
  • ithalatcı garantili siparişi verdım elime ulasınca kutu içeriginin fotosunu atarım buraya hem yenı alıcak arkadaslarada bılgılendırme olur.
  • meraktanD M kullanıcısına yanıt
    Telefon malzeme kalitesi ve görsel olarak hoş.tabi beğeni herkese göre değişebilir. Hız bakımından ise öyle ahım şahım değil. biraz program yüklediğinde ram yetersiz kalıyor. cm13 ile kullandığım g2 kadar hızlı değil mesela. kamerası falan da fena değil. s617 ve 2gb ram e göre pahalı bi telefon. lenovo k5 plus var s616 2gb ramli altı yüz küsür lira resmi dist garantili, bu telefonun resmi dist. garantilisi 1500 civarı. eğer telefonu kılıfla falan kullacaksan onu al geç derim zaten kılıf takınca hepsi çirkin oluyor.
  • M9 dan bu telefona gecilirmi m9 prime camera edition a9 tasarimi cok guzel aslinda 1 aydir a9s bekliyorum ama gelmeye cek galiba

• the block kullanıcısına yanıt
    a9s i neden bekliyorsunuz ki? Hiç bir olayı yok, a9'un alt modeli olarak gelecek. Kamera ois yok vs özellikleri kısılacak.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.