Şimdi Ara

Htc nin sitesinde 50 tl ye beats audio kulaklik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
9.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxy77

quote:

Orijinalden alıntı: DeepestSea

quote:

Orijinalden alıntı: Kalvin Clein

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Site'nin sahibi arkadaşım bi sorayım bakayım

sordun mu?

Çakma kardeşim.Ama kaliteli çakmalardanmış

dolandırıcılarla nasıl arkadaşlık yapabiliyorsun hocam?

Bunun dolandırıcılıkla alakası yok ki ? Orjinal Beats'lerin modeli ne olursa olsun 300 TL'nin altına bulabiliyormusun ? HAYIR

Bunu anlayamayacak bir insansanız dışarı çıkmanızı hiç tavsiye etmiyorum.Dışarısı pek güvenli değildir

Bu tür ürünler çakmadır.Sadece sokağa çıktığında beats kulaklığım var diye hava atmaya yarar

çakma olduğu belirtilmediği sürece dolandırıcılıktır. orijinal zannedip satın alan insanlar olabilir. bu düpedüz hırsızlıktır.

300 TL'lik ürün nasıl 50 TL olabilir hangi mantık bu yahu ?

bir zamanlar 460 liralık soloyu geçen hafta 250 liraya alabiliyosam orjinal nasıl mantıksa öyle bi mantık adam oraya açıklamamış ürün replikadır veya orjinal değildir ibaresi koymamış zaten ülke olarak gerilerdeyiz hala 200 liraya s4 almayı hedefleyen kişiler var türkiyede.

250 TL yine akıl karı.450 TL'lik kulaklığı 50 TL alabiliyorsan o çakmadır.Açık ve net

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noxy77

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Site'nin sahibi arkadaşım bi sorayım bakayım

sordun mu?

Çakma kardeşim.Ama kaliteli çakmalardanmış

dolandırıcılarla nasıl arkadaşlık yapabiliyorsun hocam?

Bunun dolandırıcılıkla alakası yok ki ? Orjinal Beats'lerin modeli ne olursa olsun 300 TL'nin altına bulabiliyormusun ? HAYIR

Bunu anlayamayacak bir insansanız dışarı çıkmanızı hiç tavsiye etmiyorum.Dışarısı pek güvenli değildir

Bu tür ürünler çakmadır.Sadece sokağa çıktığında beats kulaklığım var diye hava atmaya yarar

çakma olduğu belirtilmediği sürece dolandırıcılıktır. orijinal zannedip satın alan insanlar olabilir. bu düpedüz hırsızlıktır.

300 TL'lik ürün nasıl 50 TL olabilir hangi mantık bu yahu ?

bir zamanlar 460 liralık soloyu geçen hafta 250 liraya alabiliyosam orjinal nasıl mantıksa öyle bi mantık adam oraya açıklamamış ürün replikadır veya orjinal değildir ibaresi koymamış zaten ülke olarak gerilerdeyiz hala 200 liraya s4 almayı hedefleyen kişiler var türkiyede.

250 TL yine akıl karı.450 TL'lik kulaklığı 50 TL alabiliyorsan o çakmadır.Açık ve net

dostum ben ne diyorum sen nediyosun adamlar 2 milyarlık telefonu 200 liraya almaya çalışan eleman dolu burada sonuçta oraya ibare koyması şart hani satıcı belki arkadaşınız filan olabilir fakat korumanız yanlış

adam oraya belirtmiyorsa hani ben bile şüphe duyarım ulan acaba orjinalmi diye çünkü adam yazmamış oraya ve suçlu olan site zaten şikayetvar'dan htc.web.tr araştırıldığında bayağı çözümlenmeyen şikayet var bizim arkadaş alışveriş yapacaktı vazgeçti oda herkez

sövmüş elemanlara bozuk kulaklıkları yollamışlar herkeze bazılarına hiç ürün bile göndermemişler.

• Orjinal değil arkadaşlar 1 e 1 replika bunlar goruntu olarak cok basarili gozuksede ses kalitesi bakimindan cirt...bass lari dusuk tizleri yuksek, haa ben illaki alcam diyosanizda bu kulakligin fiyati 12 $ izmirde ben alip gondereyim size isteyen varsa..site orjinal htc sitesi degil dikkat edin alisverislerinizde bosuna kaziklanmayin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.