Şimdi Ara

HTC NEXUS 9 (GOOGLE) ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
7.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ayıptır günahtır bireysel alınca bile 1150 liraya geliyor 16 GB versiyonu, 1400 nedir.. Elbet düşer ama bakalım diğer firmalar getirecek mi.
  • Samsung'da alınmaz be hocam Dediğiniz gibi olacaktır diye düşünüyorum ben de. Ama her türlü iPad Air 2 ile arasında 200 lira civarı fark olacak herhalde. Bilmiyorum ya incelemelerde beğenen doğru dürüst birini görmüyorum. Hemen iPad'e yönlendiriyorlar.

Ayrıca dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama arka tarafı böyle bir değişik. Hangi sitede gördüğümü hatırlamıyorum ama bir sitede resim vardı siyah N9, arkası böyle tozlanmış yani iz kalıyor gibi.. Ya da bilerek yapılmış bir şey de olabilir ama dokunmak lazım arka kısmına.. 1000+ para verince kasanın güzel olmasını istiyor insan.

Düzenleme; Ahanda buldum The Verge'de yayınlanan inceleme de görmüşüm. Yani görünce bir acayip geldi bana nedense. Böyle ıslak bir şeyle silmek gerekli gibi. Ayrıca arka taraf plastik gibi diyor adam. Hoş olmamış hele ki HTC gibi metal kasaya önem veren bir marka için.

HTC NEXUS 9 (GOOGLE) ANA KONU - KULLANICI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 19 Kasım 2014; 22:43:11 >

• Haber yok mu daha TR ye gelecek mi acaba?
  • Valla hocam Android olarak başka alternatif yine yurt dışı Nvidia Shield Tablet aklıma geliyor, Türkiye'den pek bir alternatif göremiyorum.
  • Nvidia Shield Tablet i nereden bulabilirim hocam acaba nexus u ocak ayına kadar beklerim gelmezse shield tablet almayı düşünüyorum 16gb wifi modeli satılıyordur heralde?
  • Aynen hocam stokta dese fiyat a bakmadan alıcam artık ama adamlar dalga geçiyor resmen.
  • salvatore18 kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından başka çareniz yok maalesef bu konuda. 900 TL civarına geliyor Amazon'dan alınca. Detaylı bilgi için ana konuya bakabilirsiniz;

http://forum.donanimhaber.com/m_99287150/tm.htm

Yani yurt içi şart diyorsanız ya bekleyeceksiniz ya da bütçenizi bilmiyorum fakat iPad'e kayacaksınız. Bütçeniz ne kadar ki?
  • 64 gb wifi ipad air 2 alabilirim aslında ama android özğürlüktür bence her zaman daha önce hiç ios deneyimim olmadı amazondan sipariş geçtikten sonra gümrük de takılma ihtimali var mı yada vergi işlemleri nasıl oluyor bu konularda biraz cahillimde hocam

Nexus 9 32 gb modelini alırım büyük ihtimal teşekkürler hocam bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

64 gb wifi ipad air 2 alabilirim aslında ama android özğürlüktür bence her zaman daha önce hiç ios deneyimim olmadı amazondan sipariş geçtikten sonra gümrük de takılma ihtimali var mı yada vergi işlemleri nasıl oluyor bu konularda biraz cahillimde hocam

Nexus 9 32 gb modelini alırım büyük ihtimal teşekkürler hocam bilgiler için.

Hocam kesinlikle Android özgürlüktür ben de katılıyorum ama işte insanın aklını çeliyor iPad Air 2. En az ben de sizin kadar cahilim emin olun bu konuda çünkü hiç alışveriş yapmadım daha önce, hele ki böylesine büyük bir şey. Ama TR adresli şekilde alış verişe devam ettiğim zaman bu adrese gönderilebilir diyor. Ayrıca adamlar hem aletin parasını hem kargo parasını hem de vergi parasını alıyorlar senden, hepsi dahil yani o paraya. Bu yüzden sorun çıkmaması lazım. Adam senin aldığın alet için gümrükte ne kadar vergi ödemen gerekiyor onu bildiği için, önceden alıyor senin de kafan rahat oluyor. Yani diyeceğim şu ki mantık olarak sıkıntı olmaması lazım işte kesin bir şey diyemiyorum malum Türkiye'de gümrükler sıkıntılı. Fakat Amazon sizi yarı yolda bırakmaz her türlü memnun eder.

32 GB 1388 lira civarı tutuyor hocam, aklınızda olsun, dolara göre değişiyor tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 26 Kasım 2014; 0:05:34 >

• istanbul bilişimde satışa çıkmış hocam sonunda ordan sipariş geçerim artık gerek kalmadı. 32 gb wifi biraz pahalı ama olsun.

+170 lira falan çok sıkıntı olmayacaksa en mantıklı. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Black Friday indiriminden yararlanın arkadaşlar, 1.020 liraya geliyor şuan Nexus 9 çok iyi fiyat..
  • Çok pahalı valla
  • Hypervenom kullanıcısına yanıt
    Hocam 1000 lira güzel bence. Yani 1200 falan olunca iPad Air 2'ye kayıyor akıl fakat şimdi arada 350-400 lira fark var.

Ama yorumunuza şu yönden katılırım, madem bu fiyatta ve HTC'den çıkacak, adam gibi metal kasa yap işte ölmezsin.. Ya da fiyatı düşür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

Black Friday indiriminden yararlanın arkadaşlar, 1.020 liraya geliyor şuan Nexus 9 çok iyi fiyat..

Black Friday olayını biraz açar mısın hocam ? Hangi siteden nasıl alınabiliyor?
  • _botturgec_ kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazon'dan alınıyordu fakat indirim bitmiş durumda. Belki başka sitelerde vardır ama Türkiye'ye gönderim var mı emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOSMERCAN

Hocam Amazon'dan alınıyordu fakat indirim bitmiş durumda. Belki başka sitelerde vardır ama Türkiye'ye gönderim var mı emin değilim.
    Amazon'dan aldım arkadaşlar. yirmi dört, yirmi beş falan gibi gelir. 160 tl vergi tax için kestiler ama onu genelde geri ödüyorlar. Tahminim 16'lık aldım, 900 tl'ye gelecek.
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hocam vergiyi neden geri versinler ki? Böyle bir şey varsa bence bayağı sağlam olur yani bilmiyorum fiyat çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_atacan

Hocam vergiyi neden geri versinler ki? Böyle bir şey varsa bence bayağı sağlam olur yani bilmiyorum fiyat çok iyi olur.

Dostum, ps4 aldım, nas cihazı aldım, benq montör aldım, hepsinde "bir şekilde" benden kestikleri parayı geri verdiler. Pardon "tax" yazmışım. Import Fees Deposit olacak bunun için aldılar ücret.

Order Summary
    Item(s) Subtotal: TRY 839,00

Shipping & Handling: TRY 43,70

Total before tax: TRY 1.041,59

Estimated tax to be collected: TRY 0,00

Import Fees Deposit TRY 158,89

Grand Total: TRY 1.041,59

İşlem bu, burada deposit olarak kesilen 160 tl bana "önceki" alış verişlerimde de geri verildi.

Yani tahminim 890 tl'ye gelmiş olacak ürün.

Nexus 9, 16, Beyaz.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok şaşırdım çünkü böyle bir şey varsa gerçekten tabletler ucuza geliyor 890 TL çok iyi fiyat. Nvidia Shield 763 liraya geliyor bu hesapla ki bence bu hiç bir şey.. Hayırlı olsun cihazınız bu habere çok sevindim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.