Şimdi Ara

HTC M9 acil yardım lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    htc_fastboot flash zip firmware.zip yazıp entera basınca aşağıdaki hatayı alıyorum :(

error: preprocess_file : Cannot open file firmware.zip
  • Hocam dosya yanlış inmiş olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Admdgnx A kullanıcısına yanıt
    tam 2.26 gb dosya hocam hiç bi işlem yapmadan indirdim ismini değiştirme olayını bile senin yazdığınla direk kopyala yapıştır yaptım
  • Cihaz download modda ve bilgisayara bağlı değil mi?

Aynen öyle yazdığının hepsini yaptım :(
  • Hocam bilgisayardaki fatsboot klasörünün içinin ekran görüntüsünü atar mısın

HTC M9 acil yardım lütfen
  • ExFactory E kullanıcısına yanıt
    Hahahahah hocam hiç güleceğim yoktu vallaha, ben mi yanlış anlattım siz mi yanlış anladınız acaba :D
    Hocam o 2.2 gb'lık dosyanın adı sadece firmware olacak :)
    download mode de actiginizda yani ses kisma + power tusuna basarak actiginizda OS yazan yerde ne yaziyor 3.35.401.12 mi yoksa 3.35.401.32 mi? eger 3.35.401.12 yaziyorsa harici hafiza kartinizi fat32 olarak bicimlendirin indirdiginiz dosyanin ismini 0PJAIMG.zip yapip (bastaki sifir olacak ve uzantisiyla beraber zip olacak iki krre zip yazmayin) hafiza kartina kopyalayin. karti cihaza takin ve download mode de acin. altta uyari verecek volup yani ses acma tusuna basin ve bittiginde power tusuna basin ekranda yazar zaten press power diye.
    en son bi ay once gelen guncellemeyi yapmadiniz umarim

Allahım rezillik tamam o mesajımı siliyimde rezil olmiyim hemen öyle yapıyorum :D
  • degerli43 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bu son güncellemeden bir önceki güncelleme.
    Ben yukarıda anlattığım şekilde 20 defa stock roma dönmüşümdür custom romlardan. Benim anlattığım yöntemin bir yanlışı sizce var mı?

şimdide böyle oldu bu ama 10 saniye sürdü ve telefondada 9 RU_SECURITY_FAİL zip from usb command in download mode yazıyor en alt kısmında
    yok hocam hic bi yanlislik yok ama hafiza karti yontemi daha saglam ve kolay bence. yalniz arkadasin telefon s-on oldugu icin ya daha yuksek bi surum ya ayni surum yuklenmesi gerekiyor. yani son guncellemeyi yaptiysa 3.35.401.32 ye gectiyse bu ruu calismaz. 3.35.401.12 deyse bu ruu calistirabilir. o yuzden donwload mode deki OS yazan kisimdaki numarayi soylemesi gerekiyor veya fastboot getvar all komutunu yazip cikan sonuclari imei sini silerek buraya yazarsa ona gore bir yontem belirleriz

3.35.401.12 yazıyo hocam OS kısmında şuan
    o zaman dedigim gibi bu dosyayi hafiza kartina kopyalayin ama fat32 olsun. ilk mesajimda belirttigim gibi yaparsaniz sorunsuz acilir insallah

Sayın hocam o ismini değiştirip atcağım dosya 2.26 gb lik dosya değilmi ?
    Aynen hocam. Benim yöntem Bootloader kilidi açık ve S-OFF durumda. Sizin yöntemi denemesi gerekiyor o zaman.
    Çünkü benim yöntem USB Hata Ayıklamasının açık olmasını istiyor sanırım. Ve bu cihazın da usb hata ayıklaması kapalı. Bu durumdaki cihazda benim yöntem işlemiyor sanırım.
    Diğer yandan aklıma başka bir yöntem geldi. Dolambaçlı olarak TWRP yükletip custom rom flaşlatıp cihazı kurduktan sonra ayarlardan USB hata ayıklamayı aktif ettirip sonrasında Stock roma döndermeyi düşündüm ama TWRP için yine USB hata ayıklamanın açık olmasını istiyor.
    aynen o dosya oluyor kendisi

s off oldugu zaman hic biseyin onemi yok aslinda. once bunu deneyelim. olmazsa bootloader i acip twrp yukleyip bi rom flashlariz hata ayiklama onemli degil bildigim kadariyla. ama bu sekilde calismasi gerekiyor

Hocam siz daha iyi bilirsiniz ama olur da hata ayıklamanın açık olmasını istiyorsa download moddayken, (açılmayan htc yazısında kalan cihazın) hata ayıklamasını nasıl açarız?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.