Şimdi Ara

HTC HD2 DOKUNMATİK EKRANI YAPAN YER BULDUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar htc hd2 cihazım için ekran değişimi yapan yer buldum

güvenilir temiz işçiliği olan çok dürüst bir yer cihazımı bıraktım gerekli testler yapıldıktan sonra değişim olması gerekiyorsa değişimi yapacaklar

bizzat kendim gidip görüşmek istedim çok dürüst ve efendi bir arkadaş ile tanıştım her türlü değişimi yapabilecek yeteneğe sahip

cuma günü detayları tekrar paylaşırım

bu arada hd2 veya diğer cihazların değişimi için bilgi almak isterseniz bana özel mesaj atabilirsiniz numarasını buradan paylaşmak istemedim çünkü kendisine böyle bir yaklaşımda bulunmadım sakıncası yok der ise paylaşacağım

herkese duyurulur

• benim htc hd2 im inde ekranının yarısı var yarısı yok, touch ında problem yok ama. acaba nerede yaptırdığını sorabilirmiyim, garantisi bitti bir de.
  • özel mesaj yolladım
  • Benim Hd2 min de şarj bölümünde sorun var bi şarj oluyor pc bi görüyor bir görmüyor sanırım değişmesi lazım o parçanın, Ankarada yaşıyorum bahsettiğiniz yer Ankarada mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanparlak

Benim Hd2 min de şarj bölümünde sorun var bi şarj oluyor pc bi görüyor bir görmüyor sanırım değişmesi lazım o parçanın, Ankarada yaşıyorum bahsettiğiniz yer Ankarada mıdır acaba?

benim de şarj soketi bozulmuştu. izmir kvk ya götürdüm. İstanbul kvk ya gönderdiler. 1 hafta sonra da 75tl ödeyerek geri aldım.
    2 ay sonra şarj soketi yeniden bozuldu. tekrar kvk ya gönderdim. bana 650 tl . dediler geri iade istedim...

ilkinde öğrendiğime göre kırık olan şarj soketini lehimlemişler...
    2. sinde tekrar lehimlemek zor geldiği için anakartını değiştireceklermiş, bir soket için...

şimdi bir batarya şarjı aldım, bataryayı şarj edip edip kullanıyorum....

ben ce hiç tamir ettirmekle uğraşma ve telefona bir daha şarj kablosunu takma. yanma riski var.
    saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: brfrt

quote:

Benim Hd2 min de şarj bölümünde sorun var bi şarj oluyor pc bi görüyor bir görmüyor sanırım değişmesi lazım o parçanın, Ankarada yaşıyorum bahsettiğiniz yer Ankarada mıdır acaba?

benim de şarj soketi bozulmuştu. izmir kvk ya götürdüm. İstanbul kvk ya gönderdiler. 1 hafta sonra da 75tl ödeyerek geri aldım.
    2 ay sonra şarj soketi yeniden bozuldu. tekrar kvk ya gönderdim. bana 650 tl . dediler geri iade istedim...

ilkinde öğrendiğime göre kırık olan şarj soketini lehimlemişler...
    2. sinde tekrar lehimlemek zor geldiği için anakartını değiştireceklermiş, bir soket için...

şimdi bir batarya şarjı aldım, bataryayı şarj edip edip kullanıyorum....

ben ce hiç tamir ettirmekle uğraşma ve telefona bir daha şarj kablosunu takma. yanma riski var.
    saygılar

Dostum iyi diyorsun da o işkenceylede yaşanmazki günde nerdeyse 2 kere şarj ediyorum icabında cebimde ekstra güç kaynağı taşıyorum gittiğim yerlerde takıp şarj ediyorum, onu bırak zırt pırt rom yüklüyorum onu da bırak herzaman airdroid ile uğraşılmaz data atıyorum film atıyorum müzik atıyorum kartı çıkart diycen bu sefer tlf kendini toplayana kartı görene kadar canı çıkıyor, oooof of tamda bugün kuzen Note II aldı gün boyu bendeydi deli oldum aşık oldum tlf a karışık duygular besledim gün boyu :)

Hiç iyi bi haber vermedin şimdi ya kafamı bulandırdın hiç alacak durumda değilim madden şuan :S
    bugün biyere gittim Turkcell bayi yarın sabah bırak öğlene biter dedi bende anlıyorum azçok bu işlerden okadar sürmez de işte ya yapamazlarsa KVK bile çuvallamış :S

• forumdan 2 kişinin bu şekilde telefonunu yaptım...

soket tamiri... dokunmatik...ekran... ses tuşları açma kapama kap... tmobile ...normal hd2 bilimum parca bulunur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

forumdan 2 kişinin bu şekilde telefonunu yaptım...

soket tamiri... dokunmatik...ekran... ses tuşları açma kapama kap... tmobile ...normal hd2 bilimum parca bulunur..

benim hd2 de de soket sorunu var şarja bağlıyorum şarj oluyormuş gibi gösteriyor ancak şarj olmuyor pilden dir sıkıntı dedim yeni pil aldım ancak gene aynı sorunu yaşadım kaça mal olur acaba bu soket işibenim hd2 de de soket sorunu var şarja bağlıyorum şarj oluyormuş gibi gösteriyor ancak şarj olmuyor pilden dir sıkıntı dedim yeni pil aldım ancak gene aynı sorunu yaşadım kaça mal olur acaba bu soket işi
  • http://www.servis-im.com.tr/

Sitemiz Üzerindeki bilgiler sayesindebize Ulaşıp Sorularınızı Sorabilirsiniz ..
  • htc hd2 ekranı catladı.ankarada yaptırabileceğim bi yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznurrrkckcl

benim htc hd2 im inde ekranının yarısı var yarısı yok, touch ında problem yok ama. acaba nerede yaptırdığını sorabilirmiyim, garantisi bitti bir de.

aynı sorun babamın telefonunda da var istanbul avrupa yakası kime yaptırabiliriz. uygun fiyata.
  • quote:

elimde şarj soketi var... 30 tl karşılığı yapabilirim.
  • quote:

quote:

Hangi şehirdeydin ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: borasargeb

quote:

quote:

Hangi şehirdeydin ???

istanbul
  • mesajım bulunsun lazım olcakk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.