Şimdi Ara

HTC HD2 (android)de upgrade yapamadım bir el atsanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sayfadaki upgrade'i yapamadım. daha doğrusu beceremedim.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913597 . v3.4ü yükledim ama v3.5e geçemedim. orada ingilizce anlatıyor ama benim ingilizce biraz zayıf. lütfen bir yardım etseniz. çünkü bu rom baya stabil çalışıyor ve v3.5 ile küçük sorunlarda giderilmişe benziyor. gün boyunca takip edeceğim bu sayfayı. cevaplarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler

• ingilizcesi olan biri sayfayı tercüme etsede olur. kilit bir kaç şey vardır elbet o anlatımda. ama bir türlü çözemedim.
  • İşlem biraz karmaşık!

Bu rom büyük ihtimal ile Direk DAF.exe den kurulum olan ROM. Clockword recovery den kurulan rom değil.

Uptade yapman için clockword recovery gerekli. Recovery programı ile uptade yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PowerVu

İşlem biraz karmaşık!

Bu rom büyük ihtimal ile Direk DAF.exe den kurulum olan ROM. Clockword recovery den kurulan rom değil.

Uptade yapman için clockword recovery gerekli. Recovery programı ile uptade yapıyorsun.

+1
  • peki orada config.txt adlı dosyayla ilgili bişeylerden bahsediyor. orada ne yapmamız gerek acaba? ben cwr ile açtım ama dosyayı görmüyor. v3.4 kullanıyorum çok güzel çok hızlı ama tek sorun mesaj falan geldiğinde yeşil ışık yanmıyor. o sıkıntı yaratıyor. sanırım düzeltilmiş olması lazım bu sorun v3.5 ile.
  • config dosyası dataimg ve ext/2/3/4 desteği için olmalı.

recovery açılınca 3. seçenek daha sonra choose from sd kart seçeneğinden bakıyorsun değil mi ?
  • evet aynen öyle. chose from sd cardı açıyorum ama sd kartta bir tek upgradde zip dosyasını göremiyorum.
  • çözümü buldum sağolun invokersmoke sağolsun yarım etti. teşşürler. direk update klasörünü sd kartın içine atıp telefonu tekrar başlatıyormuşuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.