Şimdi Ara

HTC Explorer Kilit kaldırma ve Recovery, Rom yükleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
21.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayalci

Sen ilk önce romu yükle, sonra google gaps var onuda recoveryden yükle, sonra diğer anlatımlarımı bekle.

peki
    google gaps te iki dosya var hangisini yukleyecegim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysuasya -- 1 Ağustos 2013; 11:25:56 >
  • gapss jb olanı yüklüyorsun
  • uzun ugraslarım sonucu burdaki rom u yukleyebildim .çok çok begendim oncekiyle kıyaslanamaz gorsellikte de..kullanımını su an bilemiyorum yapalı 5 dk oldu
    @hayalci cok teşekkur ediyorum..
  • Hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

Hayırlı olsun güle güle kullan

Tesekkurler..
    Pandora,adreno Ryazan seyleri due anlatacak misini z?
    Bide dahili hafiza arttirmayi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysuasya -- 3 Ağustos 2013; 13:21:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için önemli olan dahili hafızayı artırmak .. rom ile direkt olmuyor herhalde? hangi işlemler lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Benim için önemli olan dahili hafızayı artırmak .. rom ile direkt olmuyor herhalde? hangi işlemler lazım?

Hepsini anlatacağım kardeş beklemede kal... Yanlız bu hafıza arttırma olayı sadece cm7 9- 10 ve 10.1 sürümlerinde çalışmaktadır. diğer sense romlarda çalıştıramadım, sense romlarda a2sd s2e gibi programlar çalışıyor.
  • quote:

quote:

Benim için önemli olan dahili hafızayı artırmak .. rom ile direkt olmuyor herhalde? hangi işlemler lazım?

Hepsini anlatacağım kardeş beklemede kal... Yanlız bu hafıza arttırma olayı sadece cm7 9- 10 ve 10.1 sürümlerinde çalışmaktadır. diğer sense romlarda çalıştıramadım, sense romlarda a2sd s2e gibi programlar çalışıyor.

bekliyorum tşkler :)
  • Son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysuasya

adamın yaptıgı işlemler baya uzun geldi.
    bıde sızın daha once verdıgınız youtube videosundakı dahili hafıza acarken program kullanmıştı.bu adam recovery modda yaptı[ingilizceden anladıgım kadarıyla,yanlışım varsa duzeltın]
    bıde sızın verdıgınız su paket linklerını oldugu gibi hafıza kartına mı atıyoruz o konuya degınmemişsiniz.
    allah kısmet ederse bugun hafıza kartım elimde olur.bi şekilde sizden yardım almak isterim

Hafıza kartını ext bölümleme yapmak için illa Mini Tool kullanmak gerekmez, ingilizce videoda anlatımda olduğu gibi Recovery modda ''partiton sd card'' seçip ext alanı ve swap alanı seçildiğinde sd kartını bölümleme(ext alanı açma) yapılabiliyor, ben hep telden ext alanı oluşturdum..
  • Arkadaş başka bir forumda anlatmış dahili hafıza sorunun çözümünü gitmek için tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpersddk -- 21 Ağustos 2013; 15:12:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpersddk

Arkadaş başka bir forumda anlatmış dahili hafıza sorunun çözümünü gitmek için tıklayınız.

Root filan gerekiyor mu bunu yapmak için? Bir de programları otomatikman sdye kuruyor mu acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpersddk

Arkadaş başka bir forumda anlatmış dahili hafıza sorunun çözümünü gitmek için tıklayınız.

Root filan gerekiyor mu bunu yapmak için? Bir de programları otomatikman sdye kuruyor mu acaba?

Ext2 alan oluştur anlatmış zaten.Sonra Link2SD kur.Ayarlardan otomatik olarak sd karta linklenmesini,kurulmasını ayarlayabilirsin.

• Arkadaşlar htc telefonlarda botloader kilidini nasıl açılır en ince ayrıntısına kadar ve çok kolay bir anlatım ile video desteğiyle yakında sizlerleyim :)
  • quote:

Arkadaşlar htc telefonlarda botloader kilidini nasıl açılır en ince ayrıntısına kadar ve çok kolay bir anlatım ile video desteğiyle yakında sizlerleyim :)

Haydi hayırlısı :) BEKLEMEDEYİZ...
    Türkiye forumlarında HTC Explorer için Türkçe CM Rom yükleyipte paylaşan olmadı (enazından ben rastlamadım) ben CM9 Türkçe yüklemiştim ama radyo olmadığından kaldırdım, şimdilerde miniCM yüklemek niyetindeyim ama radyo için kararsızlardayım..
    Sormak istediğim, CM'lerde radyo eklendimi?
  • Evet çoğu cmde radyo mevcut, o romlarıda paylaşacağım merak etme

Bu videoda kolaylıkla kilidi kaldırabilirsiniz, dosyalar videoların altında linktedir, rahatlıkla yapabilirsiniz. ilk mesajada ekliyorum :)
    http://www.youtube.com/watch?v=m7mZIcjCnwQ
  • quote:

Evet çoğu cmde radyo mevcut, o romlarıda paylaşacağım merak etme

Bu videoda kolaylıkla kilidi kaldırabilirsiniz, dosyalar videoların altında linktedir, rahatlıkla yapabilirsiniz. ilk mesajada ekliyorum :)

Yeminle gökte ararken, forumda buldum sağol hocam

Yalnız c içinde benim android klasörü çıkmıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 27 Ağustos 2013; 23:24:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

quote:

Evet çoğu cmde radyo mevcut, o romlarıda paylaşacağım merak etme

Yeminle gökte ararken, forumda buldum sağol hocam

Yalnız c içinde benim android klasörü çıkmıyor?

Android klasörünü kendin atacaksın kardeş, link videonun altında.

• 1.mesaj bootloader kilit kaldırma ve 2.mesaj ise recovery yükleme talimatları eklenmiştir. :) Bu arada recovery mod sürümünün son sürümü yükleniyor haberiniz olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 28 Ağustos 2013; 9:03:08 >
  • Bugün bu işe girişeceğim lakin, cihazın içindeki orjinal rom saklanabilir mi yoksa netten bulup saklıyayım mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.