Şimdi Ara

HTC Evo 3D Kullanıcıları Kulübü [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
4
Favori
61.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler olmassas olmaz program ve oyunlar nelerdir? nasıl ve nerden yüklenir ilk androidli telefonum benimde yardımlarlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: locke78

beyler olmassas olmaz program ve oyunlar nelerdir? nasıl ve nerden yüklenir ilk androidli telefonum benimde yardımlarlarınızı bekliyorum

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mami_24 -- 21 Aralık 2011; 16:18:29 >
  • Beni de ekleyin.
  • Bu arada *.mpo uzantılı dosyaları bilgisayarda açan bir program bilen var mı?

Nette araştırdım ama bir program bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebatuhanking

Arkadaslar bir tane daha evo 3d konusu var herkes ayri bir yerde bence bir. Konuda birlesmeliyiz

arkadaşlar diğer konu, ile bu konunun açılış tarihi arasında oldukça kısa bir süre var.. ancak diğer konunun açılış amacı kullanıcı kulübü oluşturmak değil, 32gblık sd kartı nereden bulunup alınabilineceği yönündeydi.. kısacası evo 3d ile ilgisi alakası olmayan bir konuya evo3d nin adını takıp yayınlamışlardı.. haliyle tek konu altında konuşulacaksa o konunun bu konu olduğu kanaatindeyim..
    teşekkürler..

not: liste güncellendi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dt.Görkem -- 21 Aralık 2011; 18:02:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dt.Görkem

quote:

Arkadaslar bir tane daha evo 3d konusu var herkes ayri bir yerde bence bir. Konuda birlesmeliyiz

arkadaşlar diğer konu, ile bu konunun açılış tarihi arasında oldukça kısa bir süre var.. ancak diğer konunun açılış amacı kullanıcı kulübü oluşturmak değil, 32gblık sd kartı nereden bulunup alınabilineceği yönündeydi.. kısacası evo 3d ile ilgisi alakası olmayan bir konuya evo3d nin adını takıp yayınlamışlardı.. haliyle tek konu altında konuşulacaksa o konunun bu konu olduğu kanaatindeyim..
    teşekkürler..

listeyi güncelemişsiniz fakat beni eklmemişsiniz mesajıma rağmen gözünüzden kaçtı herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: mrvip

arkadaşlar merhaba , dün mersin mediamarktan 1 yıl kaskolu 1.850 TL ye ( indirim vardı ) aldım ve aranıza katıldım ,
    msn konusunda sorun yaşıyorum hangi msn messenger yüklemek lazım ? kameralı görüşme yapılabilen bir msn varmı ?
    ben skype yükledim karşılıklı sorunsuz ses ve kameralı görüşme yapılıyor .

görüntülü görüşme için vga kamera yok yazıyor özelliklerinde, siz nasıl yaptınız skype ile görüntülü görüşmeyi.
    ayrıca görüntülü görüşmeyi wifi üzerinden mi gerçekleştirdiniz. biraz bilgi verebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dt.Görkem

quote:

teşekkürler..

+1111
  • Arkadaşlar bizim okulda tecnocenter diye biryervar -2 de bayağı elektronik aletler filan var ama sgs2 şebekesi çekiyor bizim EVO çekmiyor benim alettemi bi sorun var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

arkadaşlar merhaba , dün mersin mediamarktan 1 yıl kaskolu 1.850 TL ye ( indirim vardı ) aldım ve aranıza katıldım ,
    msn konusunda sorun yaşıyorum hangi msn messenger yüklemek lazım ? kameralı görüşme yapılabilen bir msn varmı ?

görüntülü görüşme için vga kamera yok yazıyor özelliklerinde, siz nasıl yaptınız skype ile görüntülü görüşmeyi.
    ayrıca görüntülü görüşmeyi wifi üzerinden mi gerçekleştirdiniz. biraz bilgi verebilirmisiniz

evet wifi üzerinden yapıyor , tango programını deniyelirsiniz cep ve pc ye yükleniyor mobil bağlantı ile çalışıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

evet wifi üzerinden yapıyor , tango programını deniyelirsiniz cep ve pc ye yükleniyor mobil bağlantı ile çalışıyor

peki görüntülü görüşme için önde kamera yok sanırım bu nasıl olacak, pc.deki gibi skypeden görüşme yaparken karşı tarafı ve aynı anda bizide karşının görmesi için ayrıca 3G görüntülü görüşme için önde kamera olması gerekmiyormu.

henüz telefonu almadım inceleme aşamasındayım
    detaylı bilgi verebilirseniz sevinirim.

• bootloader ile s-off olabiliyor muyuz ?
  • arkadaşlar şu anda bulunduğum evde wifi ye bağlanamıyorum, canım sıkıldı.
    telefonu cuma günü aldım, 2 ayrı yerde wifi ye bağlanabilmiştim.
    içime kurt düştü şimdi. umarım bi sorun yoktur.
    taranıyor... bağlantı kesildi... taranıyor... bağlantı kesildi.....
  • Benide ekleyin arkadaşlar..
  • 2 gündür garip bir sorun oluştu çok can sıkıcı bir şey değil ama garip bir sorun. Kilit düğmesine bastığım zaman ekranı kapatıyor fakat kilit ekranına geçmiyor. Reset atınca düzeliyor Günde 1 defa akşam saatlerinde yapıyor sebebini çözemedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuzlardan

tavsiye ederim arkadaşlar siyah rengi olsaydı çok daha iyi olurdu ama şeffaf gibi durduğu için farklı güzel bir görüntü oluyor telefonda.

fiyat çok çok iyi

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sokk-fiyata-htc-evo-3d-ultra-ince-koruyucu-kargo-bedava-68141722/detay/

yaw aynısını ebayda 2$ a satıyolar bunun neresi iyi anlamadım

• quote:

Ayni sorun bende de vardi sonra birden gecti veya ben kapadim yanlislikla ama iyiki de gecmis cok buyuk sikintiydi

kendi sorunuma kendim çözüm buldum sonunda burdan yazıyımda boyle bir sorunla karşılaşılırsa kolayca halledilsin.

sorun : telefon arama yaparken veya cevaplarken kendiliğinden hoparlör açılıyordu elle kapatmak zorunda kalıyodum...

çözüm: boyle bisorunla karşılaşan muhtemelen benim gibi konumum widgetındaki navigasyondaki sesi açmıştır.eger konumum widget ına gelip ordan navigasyona basarsanız bir menü cıkıyor ordaki hoparlör kapalı oursa sorun çözülüyor.

HTC Evo 3D Kullanıcıları Kulübü [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: LAZASLANI

2 gündür garip bir sorun oluştu çok can sıkıcı bir şey değil ama garip bir sorun. Kilit düğmesine bastığım zaman ekranı kapatıyor fakat kilit ekranına geçmiyor. Reset atınca düzeliyor Günde 1 defa akşam saatlerinde yapıyor sebebini çözemedim :)

Varmı Aklına fikir gelen ?
  • quote:

quote:

2 gündür garip bir sorun oluştu çok can sıkıcı bir şey değil ama garip bir sorun. Kilit düğmesine bastığım zaman ekranı kapatıyor fakat kilit ekranına geçmiyor. Reset atınca düzeliyor Günde 1 defa akşam saatlerinde yapıyor sebebini çözemedim :)

Varmı Aklına fikir gelen ?

eğer bu sizin açınızdan bir sıkıntıysa fabrika ayarlarına dönderildiği zaman geçeceğine inanıyorum

bu aralar bende herkese fabrika ayarlarına dönderin diorum

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.