Şimdi Ara

★★★ HTC Desire Z Kullanıcı Kulübü ★★★ (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.899
Cevap
37
Favori
301.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sroad

Dolphin bana operadan iyi geldi doğrusu hızda da ezilmez

Operada özellikle sayfa kaydırma ve zoom özellikleri oldukça hızlı her iki browserda da denersen daha iyi anlayacaksın. Yoksa delphin browserda çok iyi hatta aslında en iyisi süper eklentileri var neredeyse bilgisayardaki chrome gibi onu aratmıyor... Ancak dediğim özelliklerde opera daha hızlı, dolphinın kasıldığı sayfalarda opera daha hızlı sayfayı kaydırabiliyor veya daha hızlı yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shot_gun

quote:

Dolphin bana operadan iyi geldi doğrusu hızda da ezilmez

Operada özellikle sayfa kaydırma ve zoom özellikleri oldukça hızlı her iki browserda da denersen daha iyi anlayacaksın. Yoksa delphin browserda çok iyi hatta aslında en iyisi süper eklentileri var neredeyse bilgisayardaki chrome gibi onu aratmıyor... Ancak dediğim özelliklerde opera daha hızlı, dolphinın kasıldığı sayfalarda opera daha hızlı sayfayı kaydırabiliyor veya daha hızlı yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor...

Evet bazen takılıyor dolphin ama ben dert etmiyorum arayüzü bana operadan çok daha iyi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: scemb

quote:

Orijinalden alıntı: can6prmk

quote:

Orijinalden alıntı: scemb

Arkadaşlar telefonu almak istiyorum büyük bir ihtimallede alcam fakat teknosa da incelediğimde kızak çok hassas gibi geldi sanki elimde kalcakmış gibi duruyor.bu konuda bir sıkıntı varmıdır telefonda,kullanan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim

Teknosa'da incelediğin spor ürün olduğu için ve her gelip geçen ellediği için mahvetmiş olmaları normaldir. Ayrıca incele ama sakın teknosa'dan herhangi bir elektronik eşya alma. İnternette araştır teknosa'da elektronik eşya alanların şikayetlerini görürsün. Pişman olma. Ama Desire Z al memnun kalırsın.

telefonu aldım hepsiburada.com dan bugun elime geçti inşallah memnun kalırım.ilk defa dokunmatik ve android bi telefon kullanıyorum biraz farklı geldi elime:D buarada listeye benide ekleyebilrisnz artık :D

Hayırlı olsun =)

• cihazıma cyanogenmod 7 yükledim fakat kendi browser'ı ile flash player çok yavaş çalışıyor. dizi izlerken görüntü akmıyor yavaş yavaş ve takıla takıla ilerliyor bunun nedeni nedir acaba bir bilginiz var mı ?
  • @serkobe
    Flash'ı güncellemeyi deneyebilirsiniz.
    Olmazsa Dolphin HD tarayıcısını deneyin.
  • güncelledim 11'e ama bu sefer de videolar yükleniyo gibi dönüyo mesela ama açılmıyo bi türlü. dolphin ile halloldu olay çok teşekkür ederim :) :) ama kendi browser'ı neden böyle yapıyor anlamadım :S
  • arkadaşlar şuana kadar piyasaya sürülmüş en stabil en hızlı sense 3.5 romu bu linkte tek sıkıntı wifi calling uygulaması force close hatası veriyor onu da root explorer ile kaldırdım sonrada super charger script ile ayarlama yaptım oldu on numara :)

link
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1401560

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi portege g900 -- 27 Aralık 2011; 13:05:30 >
  • @portege g900
    Fiziksel klavyede Türkçe seçeneği var mı acaba?
    Bir de ağır bir oyun deneme şansınız var mı , mesela GTA3

Virtuous Unity ile anlaşamadık , en yakın zamanda değiştirmem gerekiyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

@portege g900

klavyede ve dillerde Türkçe mevcut, oyun konusunda yardımcı olamayacağım oturup kurmam lazım vaktim yok ama script ile 230 mb boş ram kalıyor cihazda , swapsız kullanıyorum
  • Arkadaşım bu telefonu almak istiyor. En ucuz alınabilecek yer neresi ve bunun yerine başka bir cihaz öneriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

quote:

@portege g900

klavyede ve dillerde Türkçe mevcut, oyun konusunda yardımcı olamayacağım oturup kurmam lazım vaktim yok ama script ile 230 mb boş ram kalıyor cihazda , swapsız kullanıyorum

İmkansiz bir sey birkac gun kapanmassa dolar sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @sicknessss
    http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-htc-desire-z-fiyati,447505.html
    Hızlıal'da 800TL gözüküyor.
    Klavye lazım değilse SE Xperia Neo çok beğendiğim bir telefondur.

@sroad
    SuperCharger script'i ram ayarlarını değiştiriyormuş.Güzelce kurcalanırsa imkanı var.
    Ama yazan adam çok kötü anlatmış , okuyasım uygulayasım gelmedi.
  • quote:

quote:

quote:

@portege g900

gereksiz widgetları silince 243e kadar yolu var hocam :) script için ise ilk aşamada 1 yazın enter yapın ikinci aşamada 17taneden 7.yi seçin son aşamada 17 yazıp enter yapıp reset atın cihaza istenmeyen widgetları da root explorer ile silebilirsiniz ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

@portege g900

gereksiz widgetları silince 243e kadar yolu var hocam :) script için ise ilk aşamada 1 yazın enter yapın ikinci aşamada 17taneden 7.yi seçin son aşamada 17 yazıp enter yapıp reset atın cihaza istenmeyen widgetları da root explorer ile silebilirsiniz ;)

Biraz cm7 kullanip gorsellik yetersiz gelince bu romu deneyecegim

• tek sıkıntım var, o da "batarya dayanmıyor"..

cihaza hiç dokunmadığım halde batarya hızla tükeniyor, gps/wifi/3g gibi bütün arayüzler kapalı olmasına rağmen neden böyle olabilir???
    öğlen şarjdan çıkardım %100 gösteriyordu, hiç kullanmadım ve şu an %45 görünüyor..
    dün bir de batarya kalibrasyonu yaptım ama hiç bi faydası olmadı
  • @antique
    Telefon hakkında > Pil > Pil kullanımı yolu ile en çok kullanan uygulamalara bakabilirsin.
    Telefon/Aramalar tarzı bir uygulama en çok kullananlar arasındaysa hiç şaşma.Sanırım bir bug var bu konuda , arama yapınca bu uygulama coşuyor.Tüm pili harcıyor.
  • quote:

@antique
    Telefon hakkında > Pil > Pil kullanımı yolu ile en çok kullanan uygulamalara bakabilirsin.
    Telefon/Aramalar tarzı bir uygulama en çok kullananlar arasındaysa hiç şaşma.Sanırım bir bug var bu konuda , arama yapınca bu uygulama coşuyor.Tüm pili harcıyor.

çevirici %23

android sistemi %23

şebeke beklemede %20

telefon boşta %18

ekran %15

android işletim sistemi %2

bu şekilde bir tablo çıktı.. herkesin aynı mıdır???
  • Arkadaşlar merhaba 4 aydır htc desire z kullanıyorum gayet memnundum yanlız son 3 haftadır wifi acmaya calısınca error yazıyor.. aynı sekılde hotspotta hata veriyor ne yapmalayım.. fabrika ayarlarına döndüm işe yaramadı.. cihaz rootlu degil korsan hiç bir sey yok?? heryere baktım hiç bir şey yok
  • @antique
    %23 olarak gözüken Android Sistemi beni kıllandırdı biraz.Acaba o nedir , dokununca ne gösteriyor?
    Çevirici de dediğim bug oluyor büyük olasılıkla(Tabi telefonla 1 saate yakın konuşmadıysan)
    Bir yazılımsal anormallik var kesinlikle.

Bir de Android 2.2 mi kullanıyorsun yoksa 2.3(güncel) mü?
    2.2'de pil kullanımı yanlış gözüküyor da.
  • Arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına döndürdügümde rehberde kayıtlı tel. noları silinirmi? Silinirse nasıl yedekleyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.