Şimdi Ara

★★★ HTC Desire Z Kullanıcı Kulübü ★★★ (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.900
Cevap
37
Favori
301.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shot_gun

quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

En kil durum su cekilen fotolarin ve atilan mp3 lerin bir sure sonra kaybolmasi restart yapinca duzeliyor yrn yine kayboluyor fln boyle yuvarlanp gidiyorz

telefonu bilgisayara bağla sd kartini fat32 ye formatla ve bundan sonra çektiğin hiç bir fotoğraf kaybolmasın tabii bu işlemden önce kartının yedeğini almayı unutma...

Alıntıları Göster
    quicksand

Htc desire z rubber kılıf kullanıyorum siyah renkte olanı.3 ekran filmi ile 15 liraya almıştım üstünü takmıyorm çok gıcık duruyor sadece alt kasayı takıyorum gayet iyi yani ama filmler dandikti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihocal -- 28 Aralık 2011; 21:14:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkobe

Arkadaşlar CyanogenMod 7 yükledim hTc Desire Z telefonuma şu an resmen su oldu akıyo cühaz. GPS ile sıkıntım vardı bağlanmıyordu ama onu da youtube da bir adam göstermiş nasıl düzeleceğini, birkaç komutla düzeliyor. Bir de flash player'da sorun yaşıyordum kendi browser'ı ile ama onu da Dolphin Browser HD indirdim şu an hiçbir sıkıntısı kalmadı. Herkese bu telefonu ve CyanogenMod 7'yi tavsiye ederim :D Beni de listeye eklerseniz sevinirim :)

hiz istiyosan miui veya cm7 eger sekil istiyosan blisssense 3.5.var eger ram canavari ve hiz istiyosan virtouty unity g-lite var
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

batarya sorunuma bir çözüm buldum gibi -> TIKLA

Ben hiç kalibre falan yapmadım.Task killer auto modda 30 dk arayla açık.Birde juice deffender blanced modunda açık.İlk aldığımda şarjı bitirdim sonra 10 12 saat kadar sarjda kaldı telefon.2 gün rahat yetiyor ve mesajlasma telle gorusme 20-30dk lık oyun 10 dk kadar falanda wifi kullanıyorum.
  • ics alpha 5 i deneyen varmi ben 4 denedim ama 2 tane hata var radyo ve camera.miui de back up yapmisim tamamen eskisine donuyo setting bile.
  • pes 12yi oynayan varsa frikik atisinda degisiklik yok mu acaba ben goremedim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: planer05

quote:

Orijinalden alıntı: omddogan

quote:

Sonunda telefonum servisten geldi..
    Telefonum rootlu olmasına rağmen garanti kapsamında yapıldı.
    Yaklaşık 1 ay sürdü ama olsun diyorum artık.
    Telefonunuz değiştirilmiştir (swap) yazmışlardı.
    Kutusuz, Jelatinli bir şeklide geldi, sanırım kasa hariç herşeyi değişmiş.
    Ben sanırım şanslıydım..

benim telefonum da yeni geldi ama garanti dışı bıraktılar.Ben de tüketici haklarına başvurdum.Nasıl sonuçlanacak bakalım

Üzüldüm arkadaşım.:(
    Servisin işleri işte..
    Umarım bir çözüm bulursun..
    Şu an rootlamaya korkuyorum teli, sırf bu güvensizlikten..

bence rootlamayın.Çünkü bu cihazın anakart yapısında problem var.En ufak sorunda servislik oluyor.Benden 335 tl istediler.Yaparız ama açılacağının garanti yok falan dediler.Ben de mahkemeye gitmeye karar verdim.

• Arkadaşlar oyun oynayanınız yok mudur ? Gameloft un HD serisinden linkler istiyorum Asphalt ve spider man oynadım baska da bulamadım ben yardımcı olacak var mı ?
  • @uafdefance
    Forumda Android oyun başlığı vardı.
    Gameloft'un tüm oyunları var.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sonunda telefonum servisten geldi..
    Telefonum rootlu olmasına rağmen garanti kapsamında yapıldı.
    Yaklaşık 1 ay sürdü ama olsun diyorum artık.
    Telefonunuz değiştirilmiştir (swap) yazmışlardı.
    Kutusuz, Jelatinli bir şeklide geldi, sanırım kasa hariç herşeyi değişmiş.
    Ben sanırım şanslıydım..

benim telefonum da yeni geldi ama garanti dışı bıraktılar.Ben de tüketici haklarına başvurdum.Nasıl sonuçlanacak bakalım

Üzüldüm arkadaşım.:(
    Servisin işleri işte..
    Umarım bir çözüm bulursun..
    Şu an rootlamaya korkuyorum teli, sırf bu güvensizlikten..

bence rootlamayın.Çünkü bu cihazın anakart yapısında problem var.En ufak sorunda servislik oluyor.Benden 335 tl istediler.Yaparız ama açılacağının garanti yok falan dediler.Ben de mahkemeye gitmeye karar verdim.

bu tamamen şans işi ben en az 10 defa root etttim defalarca rom yükledim rom yüklenirken laptop dondu mecburen usbyi söküp tekrar rom attım S-Off cihazı sırf meraktan S-On yapıp orjinal rom yükledim sonra gene root ettim yani bu cihaza yapılabilecek her türlü zulmü yaptım ama tıklamadı dahi :) tabi bu bozulmayacağı anlamına gelmez ama tek söyleyeceğim root etmeden android kullanmanın benim için anlamı yok.

• Arkadaşlar telefonuma Asphalt 6 yı kurdum ama internetten dosya indirmesi gerekiyor indirmeyi başlatıyorum sürekli hata veriyor nasıl düzelte bilirim bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihocal

quicksand

Htc desire z rubber kılıf kullanıyorum siyah renkte olanı.3 ekran filmi ile 15 liraya almıştım üstünü takmıyorm çok gıcık duruyor sadece alt kasayı takıyorum gayet iyi yani ama filmler dandikti :D

çok saolunnn
  • İPUCU: birşey yazarken yazının ortalarında bir düzeltme yapmak istiyorsunuz diyelim, normal klavyedeki gibi yön tuşları cihazın klavyesinde yok ama mini pad'e dokunarak yazının içinde ileri geri gidip gelebilirsiniz
  • setcpu ile islemci hizi degistirmek istiyorum max ve min olarak habgilerini tavsiye edersiniz birde alttarafta performance vb ayarlar var bunlar ne ise yariyor
    muvi rum kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CM7 de swap çalışıyor mu ? CM7 swap + script kombinasyonu denemek istiyordum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanOrtaKapı

CM7 de swap çalışıyor mu ? CM7 swap + script kombinasyonu denemek istiyordum :)

Malesef calismiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serimause

setcpu ile islemci hizi degistirmek istiyorum max ve min olarak habgilerini tavsiye edersiniz birde alttarafta performance vb ayarlar var bunlar ne ise yariyor
    muvi rum kullaniyorum

bence 1.3den fazlasi uzun vadede zararli olabilir 1.1 veya 1.2 yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

quote:

Orijinalden alıntı: KaptanOrtaKapı

CM7 de swap çalışıyor mu ? CM7 swap + script kombinasyonu denemek istiyordum :)

Malesef calismiyor

cm7 yi hızlandıracak eklenti var mı yoksa kendi hızı yeterlı mı demişler ? bu arada arayuzu gayet hoş bence . görsellik yeterli olmuş bu sadelikte bi rom için bence.
  • ICS den hiç bahsetmiyorsunuz??galaxy s forumları yıkılıyor

Varmı resmi-gayriresmi ics4 çalışması desire z de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

@uafdefance
    Forumda Android oyun başlığı vardı.
    Gameloft'un tüm oyunları var.

teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.