Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.502
Cevap
53
Favori
384.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dagnomels

quote:

Orijinalden alıntı: Jaimine_RAJA

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ep3xah

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeren97

quote:

Beyler artık son birşey söyleyin forumda telefonun çok sorunu var demişler benim icin temple run 2 ya da dead triggeri donmadan çalıştırırsa bir sorun olmaz ama performanstan ziyade kronik sorunları var mı telefonun bazıları kesinlikle almayın diyor lütfen kesin birşey söyleyin bu telefonu alım mı almim mi? Bu telefonu çok istiyorum ama yorumlardan dolayı endiseliyim yoksa galaxy s advance ya da 2.el galaxy s2 alcam ama en çok desire x istiyorum gercekten tavsiye ediyorsanız direk desire x alıcım lütfen yardım edin.

al dostum,rahat rahat oynarsın temple runla dead triggeri.Çok şık cezbedici bir telefon,zararlı çıkmasssın

dead trigger kasıyor ne rahatından bahsediyorsunuz. fanlık yapmayın telefon sorunlu biraz. s2 senin için daha iyi bence

Bi kullanıcı olarak bunu söylüyorsun sanırım s2 de çok eskidi s advance, arc s düşünüyorum desire x olmazsa.

evet kullanıyorum cihazı. artık biraz daha para biriktirim yeni cihazlar denemek lazım. s3mini en azından

s3 mini hiç düşünmüyorum ama sense arayüzü için htc almak istiyorum desire x ten başka tercihim yok sense için... ama 2.seçenek Galaxy S Advance ve S2 ama S2 eskidi baya o sebeple onuda pek istemiyorum ya S Advance ya da Desire X...

biraz bekleyin oyun performansı hakkında fikir yürütebilmeniz için video çektim onu upload ediyorum

teşekkürler hocam link atarmısın videoyu upload edince...

tabiki linki bu konuya yazarım. fakat kotayı aştığım için net çok yavaş. şuan %72 uploadın bitmesini bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zeren97

quote:

Beyler artık son birşey söyleyin forumda telefonun çok sorunu var demişler benim icin temple run 2 ya da dead triggeri donmadan çalıştırırsa bir sorun olmaz ama performanstan ziyade kronik sorunları var mı telefonun bazıları kesinlikle almayın diyor lütfen kesin birşey söyleyin bu telefonu alım mı almim mi? Bu telefonu çok istiyorum ama yorumlardan dolayı endiseliyim yoksa galaxy s advance ya da 2.el galaxy s2 alcam ama en çok desire x istiyorum gercekten tavsiye ediyorsanız direk desire x alıcım lütfen yardım edin.

al dostum,rahat rahat oynarsın temple runla dead triggeri.Çok şık cezbedici bir telefon,zararlı çıkmasssın

dead trigger kasıyor ne rahatından bahsediyorsunuz. fanlık yapmayın telefon sorunlu biraz. s2 senin için daha iyi bence

Bi kullanıcı olarak bunu söylüyorsun sanırım s2 de çok eskidi s advance, arc s düşünüyorum desire x olmazsa.

evet kullanıyorum cihazı. artık biraz daha para biriktirim yeni cihazlar denemek lazım. s3mini en azından

s3 mini hiç düşünmüyorum ama sense arayüzü için htc almak istiyorum desire x ten başka tercihim yok sense için... ama 2.seçenek Galaxy S Advance ve S2 ama S2 eskidi baya o sebeple onuda pek istemiyorum ya S Advance ya da Desire X...

biraz bekleyin oyun performansı hakkında fikir yürütebilmeniz için video çektim onu upload ediyorum

teşekkürler hocam link atarmısın videoyu upload edince...

tabiki linki bu konuya yazarım. fakat kotayı aştığım için net çok yavaş. şuan %72 uploadın bitmesini bekliyorum.

tamam bekliyorum saolasın.

• sanırım video hala işleniyor 720p izlemeyi deneyin...
    http://www.youtube.com/watch?v=TqKzY2zNtLM
  • quote:

sanırım video hala işleniyor 720p izlemeyi deneyin...

videoyu izledim gerçektende kasma falan yok bir ayar falan yaptın mı donamaması için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Geçmiş olsun birader, bu arada bana bir internet paketi önerin fiyatı uygun olsun yeter.. (Hattımı taşıyabilirim)
    Veya siz hangi int. paketlerini kullanıyorsunuz, fiyatı nedir?

Turkcell de 29 liraya 42 Mbps lik internet paketi var 1Gb dan sonra AKK başlasada gerçekten Android için uygun bir paket
  • quote:

quote:

videoyu izledim gerçektende kasma falan yok bir ayar falan yaptın mı donamaması için?

Class 10 hafıza kartına taşıdım bütün oyunları geliştirici seçeneklerinde 2d hızlandırma açık. Arka planda çalışan uygulama sayısını 3 yaptım. Onun dışında belleği temizleyip oyunlara öyle girmeye özen gösteriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kulaklık almayı düşünüyorum maximum 30-35 tl arası olabilir. Hangi modeli önerebilirsiniz acill
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperıpek

Kulaklık almayı düşünüyorum maximum 30-35 tl arası olabilir. Hangi modeli önerebilirsiniz acill

Philips kulakicilere bak düşük fiyatta en iyisi philipstir bence.

• quote:

quote:

quote:

Class 10 hafıza kartına taşıdım bütün oyunları geliştirici seçeneklerinde 2d hızlandırma açık. Arka planda çalışan uygulama sayısını 3 yaptım. Onun dışında belleği temizleyip oyunlara öyle girmeye özen gösteriyorum.

Class 10 hafıza kartına tasıma işlemi haricinde digerlerini yapsam nasıl olur performans? Dead trigger yada temple run 2 donma yapar mı?

• quote:

quote:

Kulaklık almayı düşünüyorum maximum 30-35 tl arası olabilir. Hangi modeli önerebilirsiniz acill

teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler

Şunuda belirteyim Philips The Snug Taç tarzı kulaklığım var normalde 100 TL ama bi fırsat buldum 60 TL ye almıştım Galaxy S telefonum vardı onceden ve çok iyi ses veriyordu bu Philips kulaklık. aynı Galaxy S telefonumda aynı ayarda Beats Audio Solo Hd denedim Philips ten cokta farklı degildi ses kalitesi. Philips gercekten iyi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

Şunuda belirteyim Philips The Snug Taç tarzı kulaklığım var normalde 100 TL ama bi fırsat buldum 60 TL ye almıştım Galaxy S telefonum vardı onceden ve çok iyi ses veriyordu bu Philips kulaklık. aynı Galaxy S telefonumda aynı ayarda Beats Audio Solo Hd denedim Philips ten cokta farklı degildi ses kalitesi. Philips gercekten iyi.

Galaxy S de ses kartı var o yüzden kaliteli ses alıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SusLanSenKöylü -- 9 Mart 2013; 21:30:05 >

• telefonda dead trigger oynarken sağ sola kaydırığ seçim yaparken resimler birbirine giriyor kayıo. oyunda pek sorun olmuyo ama. herkeste böylemi acaba ?
  • quote:

Hocam konu sahibine pm at senin videonu ilk sayfaya eklesin iyi olur telefonun krizmasi acisindan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

telefonda dead trigger oynarken sağ sola kaydırığ seçim yaparken resimler birbirine giriyor kayıo. oyunda pek sorun olmuyo ama. herkeste böylemi acaba ?

maalesef oyunun handikapı adreno 200 gpu da tıkır tıkır çalışıyor oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP EMRE

quote:

telefonda dead trigger oynarken sağ sola kaydırığ seçim yaparken resimler birbirine giriyor kayıo. oyunda pek sorun olmuyo ama. herkeste böylemi acaba ?

andreno 200gpu lu cihazda 480x800 çözünürlük olsa oyunu açmaz. Çözünürlük düştükçe daha kolay açar
  • quote:

quote:

quote:

andreno 200gpu lu cihazda 480x800 çözünürlük olsa oyunu açmaz. Çözünürlük düştükçe daha kolay açar

arkadaşlar bu sorun oyunun son sürümüne ait bir problem. buradan eski sürümü indirin ve kurun. zaten uygulama ücretsiz olduğu için sanırım bu link paylaşımı da forum kuralları dahilinde uygun düşüyor.http://www.apkmania.co/2012/07/dead-trigger-v110-apk.html#more hiçbir sorun ve takılma yaşamadan güzelce oyununuzu oynayabilirsiniz

• Dizimagdan dizi izlemeye çalışıyorum acmiyor flash playeri açık yaptım açmiyor ne yapmam gerek yardimci olabilecek var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ecifci

Dizimagdan dizi izlemeye çalışıyorum acmiyor flash playeri açık yaptım açmiyor ne yapmam gerek yardimci olabilecek var mi

Dolphin browser ile dene yaygara.tv den her filmi izleyebiliyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bu sorun oyunun son sürümüne ait bir problem. buradan eski sürümü indirin ve kurun. zaten uygulama ücretsiz olduğu için sanırım bu link paylaşımı da forum kuralları dahilinde uygun düşüyor.http://www.apkmania.co/2012/07/dead-trigger-v110-apk.html#more hiçbir sorun ve takılma yaşamadan güzelce oyununuzu oynayabilirsiniz

Cok tesekkur ederim tertemiz oldu simdi oyun sagol

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.