Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.502
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir koşede duruyor halen desie x telefonum ekranını ve kasasını ucuza yaptırabılırsem aileden birisine vercem kullansın diye
  • DESİRE X telefonumu 11 aydır kullanmaktayım.Hiçbir şikayetim yok.Telefon s3 mini ile çok karşılaştırılıyor.Siz bu senseyi gördükten kullandıktan sonra samsung a birdaha yönelmeyeceksiniz emin olun.Telefona 4.1.2 güncellemesi gelecek.Benim asıl düşüncem kitkat versiyonunun verilip verilmeyeceği.512 mb ram ile çalıştığını ve JB kıyasla daha hafif bir sistem olduğunu okudum.Çok beklentim olmasada verilmeli diye düşünüyorum.Fakat alacak arkadaşlar daha yeni modellere yönelsinler.Gerçi bu fiyata böyle sağlam bir telefonda alınmayacak gibi değil

Benim bi sorum olucak htc kullanan arkadaşlara.Telefona yaklaşık 1 hafta önce ilk defa fabrika ayarı attım o günden beri google play storeden indirilen uygulamaların hepsini telefon hafızasına kuruyor.Sonradan taşımak isteyincede hepsine izin vermiyor.Fabrika ayarı atmadan önce tüm uygulamalar otomatik sd cart a kuruluyordu şimdi biraz kısıtlıyor beni malesef.Çözüm yolunu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi ?

• Bu arada Sesten şikayet eden arkadaşlara tavsiye.Google play müzik ile şarkılarınızı açın.Dışarıya daha çok ses verdiğini göreceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: menagon61

DESİRE X telefonumu 11 aydır kullanmaktayım.Hiçbir şikayetim yok.Telefon s3 mini ile çok karşılaştırılıyor.Siz bu senseyi gördükten kullandıktan sonra samsung a birdaha yönelmeyeceksiniz emin olun.Telefona 4.1.2 güncellemesi gelecek.Benim asıl düşüncem kitkat versiyonunun verilip verilmeyeceği.512 mb ram ile çalıştığını ve JB kıyasla daha hafif bir sistem olduğunu okudum.Çok beklentim olmasada verilmeli diye düşünüyorum.Fakat alacak arkadaşlar daha yeni modellere yönelsinler.Gerçi bu fiyata böyle sağlam bir telefonda alınmayacak gibi değil

Benim bi sorum olucak htc kullanan arkadaşlara.Telefona yaklaşık 1 hafta önce ilk defa fabrika ayarı attım o günden beri google play storeden indirilen uygulamaların hepsini telefon hafızasına kuruyor.Sonradan taşımak isteyincede hepsine izin vermiyor.Fabrika ayarı atmadan önce tüm uygulamalar otomatik sd cart a kuruluyordu şimdi biraz kısıtlıyor beni malesef.Çözüm yolunu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi ?

Format atıp Play'a bağlandıktan sonra ayarlarınızı kontrol edin. Veya taşıma işlemini wifi, mobil veri kapalıyken yapmayı deneyin derim. Bu arada kitkat sürümü daha mı az ram kullanacak ve ne zaman çıkacak?

• quote:

DESİRE X telefonumu 11 aydır kullanmaktayım.Hiçbir şikayetim yok.Telefon s3 mini ile çok karşılaştırılıyor.Siz bu senseyi gördükten kullandıktan sonra samsung a birdaha yönelmeyeceksiniz emin olun.Telefona 4.1.2 güncellemesi gelecek.Benim asıl düşüncem kitkat versiyonunun verilip verilmeyeceği.512 mb ram ile çalıştığını ve JB kıyasla daha hafif bir sistem olduğunu okudum.Çok beklentim olmasada verilmeli diye düşünüyorum.Fakat alacak arkadaşlar daha yeni modellere yönelsinler.Gerçi bu fiyata böyle sağlam bir telefonda alınmayacak gibi değil

Format atıp Play'a bağlandıktan sonra ayarlarınızı kontrol edin. Veya taşıma işlemini wifi, mobil veri kapalıyken yapmayı deneyin derim. Bu arada kitkat sürümü daha mı az ram kullanacak ve ne zaman çıkacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Orijinalden alıntı: aliozaltun

Arkadaşlar, HTC Dev. sitesinde 4.1.2 güncellemesinin geldiği yazıyor. Müsait olan ve yüklemenin nasıl yapıldığını bilen varsa şunu bir deneyebilir mi?
    http://www.htcdev.com/DevCenter/downloads

hocam o güncelleme çift simkartlı versiyon için yayınlanmış xda'da bulunan konudan anladığım kadarıyla...

çift simkartlı versiyon x değil desire x bizimkisi çift simkartlı olan vx herhalde bu telefona 4.1.2 gelicek arkadaş öncedende dediğim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: g_almar

Hocam daha ayrıntılı anlatır mısın? Sense 5 alpha 2 sürümünü kullanıyorum bu yeni sense 5li romu kullanmayı düşünüyorum. Nasıl bi yol izlemem gerekir?

Ben şuan mySENSEdx5 RC4.0 romunu kullanıyorum. Çok memnunum herşeyi çalışıyor. Diğer romda arayüzle oynamışlar. Mesela uygulamaların arkası şeffaf ve bildirim çubuğunda kısayollar var. Nasıl bir yol izlemem gerekir derken ne demek istedin anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddbb

quote:

İşe yaramıyor malesef
    Evet kitkat sürümü çok daha hafif bir sistem jb kıyasla.Ama biz desire x kullanıcıları olarak htcnin insafına kaldık.s3 miniye bile verecek samsung.HTC dediğim gibi güncellemelerde zayıf..

• Baska bir eposta ilr baglanmayi deneyin.
    Okudugum habere gore Desire 601in altindaki telefonlara kitkat verilmeyecekmis. Ama s3 mini aliyor. Buyuk haksizlik
  • ddbb kullanıcısına yanıt
    Androidin güzelliğide orda zaten onların vermesini beklemeye gerek yok Kur cmw'yi al yedeğini şimdiki sistemin ne olur ne olmaz. Zaten kesin adam gibi romlar çıkar atarsın birini bakarsın keyfine Verseler güzel olurdu tabi ama adamlar one x'e bile güncelleme vermediler desire x'e imkansız vermeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 5 Ocak 2014; 14:34:56 >
  • @[_HadeS_] Rom konusunda hiçbir bilgim yok. Telefonu kullanılmaz hale getirmek de istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [_HadeS_]

Androidin güzelliğide orda zaten onların vermesini beklemeye gerek yok Kur cmw'yi al yedeğini şimdiki sistemin ne olur ne olmaz. Zaten kesin adam gibi romlar çıkar atarsın birini bakarsın keyfine Verseler güzel olurdu tabi ama adamlar one x'e bile güncelleme vermediler desire x'e imkansız vermeleri

One x güncelleme aldı yanlış bilmiyorsam.

• cyberteror kullanıcısına yanıt
    4.2.2 'den sonra almadı htc'de güncelleme vermiyceğini söyledi.
  • quote:

Kararlı sürüme ulaştıktan sonra bence gerek yok.Desire X şu an kararlı sürümde değil ve sense 5 arayüzüne ihtiyaç var.Bence desire X güncelleme gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberteror

quote:

Kararlı sürüme ulaştıktan sonra bence gerek yok.Desire X şu an kararlı sürümde değil ve sense 5 arayüzüne ihtiyaç var.Bence desire X güncelleme gelecek.

ben xda daki sense 5 li romun her sürümünü denedim ve sense5 e alışmaya çalıştım fakat sense 5 desire x e olmuyor. kasıyor klavyesi kötü yeni gelen sesler kötü ekran kilitlerken sesi açmama rağmen ses çıkmıyor vs. Sense4+ bence sense5 den daha iyi hele menüyü aşağı kaydırmak tamamen bir saçmalık sense4+ gibi bir arayüz varken ne gerek vardı bu kadar değişime ? boşa heveslenmeyin sense 5 kesinlikle gelmeyecek telefon b.iht son bir güncelleme alıcak sonrada güncellemede almayacak ama bu hali ile bile kendi fiyat aralığında 1 numara

• Merhaba Arkadaşlar eğer vaktiniz varsa benim 3 4 problemim var telefonla ilgili onları sizinle paylaşmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum :)

Öncelikle telefonu alalı 9 ay oldu gecen aya kadar gayet iyi kullanıyodum, fakat illaki bi sorun cıkacaktırya işte kaçış yok

1) Benım telefonun rengi siyah, arkadasındaki kamerayı çevreliyen o kısım renk attı resmen bembeyeaz oldu ve çok çirkin bir görüntü oluyo böyle resmen beyazladı orası.
    2) Telefonun açma yeri galiba eskidi zaten üstte basmak sıkıntı zorla basıyorum bıde iyice sıkıntı oluyor. basıyorum açılmıyor bastırmak gerekiyo ve bu durumda canımı sıkmaya başladı.

3) Telefon çogu oyunu acmıyor. ben analamadım bu işi. arkadaşın telefon Galaxy ace 2 benım telefonun acmadıgı cogu oyunu acıyor ama ben google playde bıle goremıyorum. yüklemiyor. örn: Traffic racer gibi basit bir oyunu bıle, Score var arkadaşlar oynuyor ben yukleyemıyorum. bunun gibi bircok oyun. acaba sizde bu durumu yasıyomusunuz diye merak ediyorum acıkcası...

4) EN ÖNEMLİSİ TELEFON SON GUNLERDE KENDILIGINDEN KAPANMAYA BAŞLADI. ESKIDEN 2 3 GÜNDE BİRDİ ŞİMDİ BUNU YAZARKEN BİLE KAPANIYOR 3 SAATTE BİR.

GARANTİSİ HALA VAR. AMA HTC BENIM ILK AKILLI TELEFONUM VE HİÇ BU ZAMANA KADAR GARANTİ İLE UGRASMADIM ACABA SİZCE GARANTİYEMİ VERMELİYİM NE YAPMALIYIM Bİ DANIŞAYIM DEDİM. HANGİ SORUNLARI DÜZELTİRLER NE YAPARLAR FİKRİNİZİ ALMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR :))

• Arkadaşlar bu aralar telefonunu ölü piksel yüzünden servise gönderen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerf066

Merhaba Arkadaşlar eğer vaktiniz varsa benim 3 4 problemim var telefonla ilgili onları sizinle paylaşmak istiyorum yorumlarınızı bekliyorum :)

Öncelikle telefonu alalı 9 ay oldu gecen aya kadar gayet iyi kullanıyodum, fakat illaki bi sorun cıkacaktırya işte kaçış yok

1) Benım telefonun rengi siyah, arkadasındaki kamerayı çevreliyen o kısım renk attı resmen bembeyeaz oldu ve çok çirkin bir görüntü oluyo böyle resmen beyazladı orası.
    2) Telefonun açma yeri galiba eskidi zaten üstte basmak sıkıntı zorla basıyorum bıde iyice sıkıntı oluyor. basıyorum açılmıyor bastırmak gerekiyo ve bu durumda canımı sıkmaya başladı.

3) Telefon çogu oyunu acmıyor. ben analamadım bu işi. arkadaşın telefon Galaxy ace 2 benım telefonun acmadıgı cogu oyunu acıyor ama ben google playde bıle goremıyorum. yüklemiyor. örn: Traffic racer gibi basit bir oyunu bıle, Score var arkadaşlar oynuyor ben yukleyemıyorum. bunun gibi bircok oyun. acaba sizde bu durumu yasıyomusunuz diye merak ediyorum acıkcası...

4) EN ÖNEMLİSİ TELEFON SON GUNLERDE KENDILIGINDEN KAPANMAYA BAŞLADI. ESKIDEN 2 3 GÜNDE BİRDİ ŞİMDİ BUNU YAZARKEN BİLE KAPANIYOR 3 SAATTE BİR.

GARANTİSİ HALA VAR. AMA HTC BENIM ILK AKILLI TELEFONUM VE HİÇ BU ZAMANA KADAR GARANTİ İLE UGRASMADIM ACABA SİZCE GARANTİYEMİ VERMELİYİM NE YAPMALIYIM Bİ DANIŞAYIM DEDİM. HANGİ SORUNLARI DÜZELTİRLER NE YAPARLAR FİKRİNİZİ ALMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR :))

Telefonu sıfırlamak belki çözüm olabilir.

• Sense 5 kullanan ve mennun olan birçok arkadaş var.Sizde neden öyle oldu acaba ?

• ölü piksele çözüm yok arkadaşım ekrana daha hafif dokunun mümkün olduğunca.Güncelleme konusunda ise 4.1.2 olur dahada gelmez çok beklentiye girmeyin s3 mini alsa ne olur hocam ya telefon 1 senede pert zaten çok dandik kasa

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.