Şimdi Ara

HTC DESİRE X KULLANANLAR ANA KONU(jelly bean güncellemesi geldi) (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.503
Cevap
53
Favori
384.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: doness

Arkadaşlar 2-3 aya bu telefonu almayı düşünüyorum değer mi güncelleme sonrası çok mu kötü oluyo ?

Ben aldım enparayla birlikte 400 liraya mal ettim . İçinde 4.1 yüklü geldi ve telefon gayet iyiydi hiç bi sorunuyla karşılaşmadım şimdiye kadar ve bu fiyatada mal edince ayrı bi güzel geliyor. Htc sense'de diğer arayüzlere göre çok daha güzel kullanımı kolay ve widgetları çok hoş. Bu fiyata daha iyisini alamazsın ama üstüne biraz daha para koyablirim diyorsan gmd alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 1 Ocak 2014; 23:01:02 >
  • Max 600 tl gmd almaya korkuyorum zaten cok zorlayacak oyunlar oynamam temple run 2 subway oynarim bide sosyal medya instagram falan tek sorunu 768 mb ram olmasi s3 miniyle bunun arasindayim minide 1 gb ram var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Max 600 tl gmd almaya korkuyorum zaten cok zorlayacak oyunlar oynamam temple run 2 subway oynarim bide sosyal medya instagram falan tek sorunu 768 mb ram olmasi s3 miniyle bunun arasindayim minide 1 gb ram var

s3 minide kullandım bir gün boyunca ne tipi bunun kadar iyi nede insana kullanırken verdiği zevk :) s3 mini oyuncak gibi duruyor elinde ve ekranı bana göre kötü s3 mininin, sadece söylediklerini yapıcaksan çok rahat yeter. Hepsini kurdum oynadım sorunsuz olarak . Bu arada siyah almanı tavsiye ederim daha güzel bence.
    Sense kullandıktan sonra o çirkin touchwize bakmazsın bile zaten. Birde kutudan çıkan kulaklıkları iyi değil ama kendi creative kulaklıklarımı takınca çok iyi ses çıkartıyor Müzikte çok dinlerim diyorsan bu daha iyi o konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 1 Ocak 2014; 23:52:38 >

• S3 mini kardesimde var cidden dandik ama htc desire x hakkinda bilgim yoktu minide kasma cok az yasadim cogu oyun icin yeterli ama arayuz ve kasa berbat ekranda oyle htc kaliteli gozukuyo fiyatta indi baya siyah dusunuyorum zaten kulaklik olarakta tel aldiktan sonra bb boldumu satip kulakici beats alicam

• quote:

S3 mini kardesimde var cidden dandik ama htc desire x hakkinda bilgim yoktu minide kasma cok az yasadim cogu oyun icin yeterli ama arayuz ve kasa berbat ekranda oyle htc kaliteli gozukuyo fiyatta indi baya siyah dusunuyorum zaten kulaklik olarakta tel aldiktan sonra bb boldumu satip kulakici beats alicam

Beats kulaklıkla birleşince tadından yenmez

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, HTC Dev. sitesinde 4.1.2 güncellemesinin geldiği yazıyor. Müsait olan ve yüklemenin nasıl yapıldığını bilen varsa şunu bir deneyebilir mi?
    http://www.htcdev.com/DevCenter/downloads
  • Arkadaşlar merhaba,
    DESIRE X kullanıyorum ama başıma bir iş geldi çözemiyorum , telefonunu ufak yeğenim oyun oynamak için kullandı fakat geri aldığımda telefondaki numaralarım olmadığını gördüm
    (rehberdeki kişiler favoriler" yabancı isimli ve resimler olmuş") demo versiyonamı geçti veya nasıl birşey oldu anlamadım , bunun çözümünü bilen arkadaş varmıdır ?

teşekkürler,

murat
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliozaltun

Arkadaşlar, HTC Dev. sitesinde 4.1.2 güncellemesinin geldiği yazıyor. Müsait olan ve yüklemenin nasıl yapıldığını bilen varsa şunu bir deneyebilir mi?

hocam o güncelleme çift simkartlı versiyon için yayınlanmış xda'da bulunan konudan anladığım kadarıyla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

quote:

Arkadaşlar, HTC Dev. sitesinde 4.1.2 güncellemesinin geldiği yazıyor. Müsait olan ve yüklemenin nasıl yapıldığını bilen varsa şunu bir deneyebilir mi?

hocam o güncelleme çift simkartlı versiyon için yayınlanmış xda'da bulunan konudan anladığım kadarıyla...

bu haberi görünce heyecanlanabilir miyiz peki?Bizim telefonlara da gelmesi yakındır galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyberteror

quote:

quote:

bu haberi görünce heyecanlanabilir miyiz peki?Bizim telefonlara da gelmesi yakındır galiba.

Heyecanlanıp heyecanlanmamak size kalmış Güncelleme kararlı bir yazılımı kararsız hale getirecekse eğer, hiç güncelleme verilmemesi tercihimdir. Zira bu durumu 4.0.4İCS'den 4.1.1JB'e güncelleme yaparak anladım. Şuanda cihazım romlu (4.0.4İCS myonedx fx4+), JellyBean alt yapısını kullanan diğer romlara göre cihazla daha uyumlu çalışıyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cyberteror

quote:

quote:

Heyecanlanıp heyecanlanmamak size kalmış Güncelleme kararlı bir yazılımı kararsız hale getirecekse eğer, hiç güncelleme verilmemesi tercihimdir. Zira bu durumu 4.0.4İCS'den 4.1.1JB'e güncelleme yaparak anladım. Şuanda cihazım romlu (4.0.4İCS myonedx fx4+), JellyBean alt yapısını kullanan diğer romlara göre cihazla daha uyumlu çalışıyor...

bende aynı kanaatteyim ama sense 5i görmek istiyorum telefonumda root olmadan.

•  
    Desire X HTC WWE zip 3.4.0 v4.1.2 106 MB 2.30.425.1

Desire X HTC EU zip 3.4.0 v4.1.2 106 MB 2.28.401.1

site bunlar var, kullanan varmı acaba ?
  • xda da 4.1.2 konusunu okudum. çift sım kartı olanlara gelmiş. ayrıca 29 aralıkta gelmıs yenı yani. bize de gelir diye düşünüyorum. çunku 4.1 ılk geldıgınde er seyı rezalet durumdaydı. gercı cogu seyı hala oyle
  • Baya bi düzeltme var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

Baya bi düzeltme var mı acaba

bir kaç once gelıstırıcılere 4.1.2 dagıtılmıstı. bıldırım cubuguna kısayollar eklenmıs, ve stabılıte artmıs dıyorlardı. dagıtımdan sonrakı gerı donuslerı dıkkate aldılar mı acaba? aldılar ıse uzun zamandır ortalıkta 4.1.2
  • Benim cihazım çift simkartlı. Güncellemeyi yükledikten sonra kolayca geri alabilir miyim? Ayrıca EU olanı mı WWE olanı mı yüklemek gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

Benim cihazım çift simkartlı. Güncellemeyi yükledikten sonra kolayca geri alabilir miyim? Ayrıca EU olanı mı WWE olanı mı yüklemek gerekiyor?

Hocam sizin cihAzda şuan olarak ne yüklü bence bekeleyin gelecektir

• Leonly kullanıcısına yanıt
    Hocam daha ayrıntılı anlatır mısın? Sense 5 alpha 2 sürümünü kullanıyorum bu yeni sense 5li romu kullanmayı düşünüyorum. Nasıl bi yol izlemem gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

Benim cihazım çift simkartlı. Güncellemeyi yükledikten sonra kolayca geri alabilir miyim? Ayrıca EU olanı mı WWE olanı mı yüklemek gerekiyor?

Hocam sizin cihAzda şuan olarak ne yüklü bence bekeleyin gelecektir

Android sürümü 4.1.1 yüklü.
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.