Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.908
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar. Yeni android sürümü ile Telefon servislerinde Görüntülü Görüşme kullanılabileceği kesinmi? Birde Vodafone Yeni çıkan android sürümünü yülememize izin verecekmi? Kilit filan koymasınlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_alp -- 14 Haziran 2011; 9:44:27 >
  • Arkadaşlar video indirmek için hangi programı kullanıyorsunuz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: goyildirim
    teşekkürler msn cevabın için. bende android marketten indirdim bi messenger program kullanıyorum. am bu cep net internet için nelerin aktif edilmesi gerektiğin çözemedim. bi şey yaptım ekranın üstünde 'H've onun altında aşağı yukarı ok işaretleri çıktı doğru yerdeiym acaba?

3G olarak çıkmıyor galiba bende de H var. ama edge olduğunda E harfi beliriyor. cepneti otomatik olarak tanımlanıyor yapman gereken bir ayar yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 14 Haziran 2011; 10:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goyildirim

arkadaşlar bende çok araştırdım bu pil konusunu. herkes lityum ion pil bunlar 8 saat 12 saat vs vs. şehir efsanesi diyorlar. dolunca çekmen yeterli deniyor.

bir soruda ben sorsam?
    msn kurdunuz mu telefonunuza arkadaşlar?
    kurduysanız nerden ve nasıl yaptınız?

Selam ben MSN TALK PRO kurdum, yanlış hatırlamıyorsam market ten indirmiştim. Şiir gibi çalışıyor, titreşim bile var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

??? Birde GPS problemimi var? Bak o olmazsa olmazlardan benim için. Nedir problem?
    quote:

Orijinalden alıntı: deniz10222

Htc desire s te gps sorunu yaşayan varmı benim gibi

Ben hiç problem yaşamadım GPS ile alakalı olarak. Hem IGO hemde NDRIVE kullanıyorum navşgasyon olarak ve her ikisinde de uydu ya cart diye bağlanıyor.
  • igo ve ndrive i nerden yukledin diye sorsam :D
  • Arkadaşlar aranızda google earth programını kurup deneyen varmı?.ben kurum ama indirirken Desire Z model diyerek indirdim açılışta google earth uygulaması(işlemcom.google.earth) beklenmeyen şekilde durdu diyor yeniden deneyin falan.zorla kapat çıkıyor altta mecbur basıyorsun ve uygulama hemen açılıyor ama konum bulmuyor.acaba kurup sağlıklı çalıştıran varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q5
    Arkadaşlar aranızda google earth programını kurup deneyen varmı?.ben kurum ama indirirken Desire Z model diyerek indirdim açılışta google earth uygulaması(işlemcom.google.earth) beklenmeyen şekilde durdu diyor yeniden deneyin falan.zorla kapat çıkıyor altta mecbur basıyorsun ve uygulama hemen açılıyor ama konum bulmuyor.acaba kurup sağlıklı çalıştıran varmı?

ben kurdum sorunsuz çalıştı. (desire s)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

quote:

Orijinalden alıntı: Q5
    Arkadaşlar aranızda google earth programını kurup deneyen varmı?.ben kurum ama indirirken Desire Z model diyerek indirdim açılışta google earth uygulaması(işlemcom.google.earth) beklenmeyen şekilde durdu diyor yeniden deneyin falan.zorla kapat çıkıyor altta mecbur basıyorsun ve uygulama hemen açılıyor ama konum bulmuyor.acaba kurup sağlıklı çalıştıran varmı?

ben kurdum sorunsuz çalıştı. (desire s)

ayarlardan> uygulamar> uygulamarı yönet kısmından alanında verileri temizledim düzeldi hata vermiyor artık.aynı problemle karşılaşana yardımcı olur belki.
  • htc desire s alcam bende bugun. vodefone tarifeli alcam. avea dan taşıcam numaramı. hemen vericekler mi telefonu yoksa geçis icin bekleyecekmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pxsel

igo ve ndrive i nerden yukledin diye sorsam :D

Diğer Desire S forumunda arkadaşlar linkleri vermişti. şimdi hatırlamıyorum kaçıncı sayfa ama zaten diğer form toplam 13 sayfa, başlarda bir yerde olması lazım sanırım.
  • arkadaşlar video indirmek için hangi programı kullanıyorsunuz ?????
  • Geçiş olunca veriyorlar. Ayın 18 de zam var diyorlar. HB den yaparsan 18 zam engelini aşabilirsin sanırım.. HB den numara taşınıp kontratlı Tel alınabiliniyor...

quote:

Orijinalden alıntı: ogzkagn

htc desire s alcam bende bugun. vodefone tarifeli alcam. avea dan taşıcam numaramı. hemen vericekler mi telefonu yoksa geçis icin bekleyecekmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonzalez45

quote:

Orijinalden alıntı: Feah 2096

@gonzalez45

MoboPlayer ı kesinlikle öneririm .mkv leri bile takılmadan oynatıyor, ayrıca alt yazı da destekliyor. Markette var sanırım.

teşekkür ederim yükledim. güzel bir player. altyazılar direk açıldı.

Rica ederim.

Türkçe karakterlerde sorun var ben de, ı,ş,ö gibi harfleri abidik kubidik gösteriyor, sizde de böyle mi ?
  • 1 hafta önce Vodafondan bir HTC Desire S aldım ve aranıza katıldım. Beni de listeye eklerseniz sevinirim. Yalnız biraz sorunlu başladı kendisi ile ilişkimiz. Loop restart sorunu var telefonda, dün tamir için tele services'e İstanbul Maltepeye gönderdim telefonu. Muhtemel bir anakart değişikliği görünüyor. Umarım telefonu yenisi ile değiştirirler... Şimdilik bu kadar...
  • Arkadaşlar bu 3 oldu sorduğum ama herhalde kimse bilmiyor video indirmek için gereken programı. O zaman başka bir kaç sorum vardı ??? 1. si telefona kaydettigim kişileri tekrar toplu olarak yalnız nasıl sim karta geri kopyaliyoruz ( tek tek zaten var ben toplu olarak olanı soruyorum ) 2. si hafıza kartı içindeki dosyaları nasıl goruntuleyecegiz.

Cevaplarınızı bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uurtez

1 hafta önce Vodafondan bir HTC Desire S aldım ve aranıza katıldım. Beni de listeye eklerseniz sevinirim. Yalnız biraz sorunlu başladı kendisi ile ilişkimiz. Loop restart sorunu var telefonda, dün tamir için tele services'e İstanbul Maltepeye gönderdim telefonu. Muhtemel bir anakart değişikliği görünüyor. Umarım telefonu yenisi ile değiştirirler... Şimdilik bu kadar...

Öncelikle hayırlı olsun, üye olmak için konuyu başlatan arkadaşa Özel Mesaj (PM) atmanız gerekiyor.
    Daha 1 hafta olmuş cihazı alalı, değişim isteseydiniz keşke. Belki de kendileri direk değişim verirler.
  • Ben Avea'dan geçiş yaparak aldım; ama telefonu geçiş tamamlanınca teslim ettiler ki, bunu yapan satıcının da alan kişiye ayırtması gerekiyor telefonu. Diğer türlü kötü bir şaka olur bu.
  • Ben Avea'dan geçiş yaparak aldım; ama telefonu geçiş tamamlanınca teslim ettiler ki, bunu yapan satıcının da alan kişiye ayırtması gerekiyor telefonu. Diğer türlü kötü bir şaka olur bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fadike

Ben Avea'dan geçiş yaparak aldım; ama telefonu geçiş tamamlanınca teslim ettiler ki, bunu yapan satıcının da alan kişiye ayırtması gerekiyor telefonu. Diğer türlü kötü bir şaka olur bu.

Bende avea dan geçiş yapmayı düşünüyorum. numara taşıma yaptığınızda herhangi bir artısı ne oldu size?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.