Şimdi Ara

HTC Desire S gelen aramayı cevaplama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konu başlığından anlaşılacağı gibi gelen aramaları cevaplamada sıkıntı var. bu büyk bir eksiklik bence , sorun şu ki,

telefon cebinizde iken arama geldiğinde telefonu almaya çalıştıgınızda ya cevap veriyor ya meşgule atıyor. yani elinizi cebinize atıp telefonu çekme konumuna göre ya cevap veriyor yada meşgule atıyor telefonu. sorun ciddi sıkıntı yaratıyor bana. konuyla ilgilenen arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

• ekranın hassasiyetinden kaynaklaniyor. ekran fazla hassas:)

benim desire ima da arada olurdu, bir süre sonra telefonu cepten çıkartırken bacağa bastırmak yerine, bacaktan ayırmayı öğreneceksiniz:) başka bir cozum telefonu cebe koyarken, ekranının dışa bakmasına dikkat etmek. yada zevkinize göre ekrani örten yahut derinde bırakan bir kılıf kullanabilirsiniz.
  • Bunun en güzel çözümü cihazına tuş kilidi farklı olan bir tema yüklemen ben hd2 kullanıyorum ekran arkadaşın dediği gibi çok hassas bende aşağı doğru kaydırarak değil soldan sağa hareket eden tuş kilidi kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt82 -- 13 Haziran 2011; 12:53:45 >
  • Bu temayı Desire S için nereden, nasıl yükleyebiliriz?

quote:

Orijinalden alıntı: tt82

Bunun en güzel çözümü cihazına tuş kilidi farklı olan bir tema yüklemen ben hd2 kullanıyorum ekran arkadaşın dediği gibi çok hassas bende aşağı doğru kaydırarak değil soldan sağa hareket eden tuş kilidi kullanıyorum
  • Ben hd2 de tema değil de sürekli rom değiştirdiğim için tema ihtiyacı duymuyorum ancak adw launcher felan yükleyebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.