Şimdi Ara

HTC DESIRE HD VODAFONE a gelecek mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

geçenlerde HTC yeni modelleri ile bir gazatede tanıtım yazısının sonunda sene sonunda HTC DESIRE HD ve DESIRE modellerini Vodafone Türkiye ile kullanıcılara sunacakları yazıyordu. Ne kadar doğru bu bilgi yorum yapabilecek olan varsa bilgileri paylaşabilirmi ?

• ben de sağlam kaynak arıyorum ingiltere de satışa sunulacak vodafone tarafında da bize de gelir mi onu merak ediyorum.
  • bu yeni iki modelin (desire hd ve z) öncelikli satılacağı ve vodafone'a exclusive (özel) olacağı 4-5 ülkenin içinde türkiye var. tanıtımdaki açıklamaydı bu orjinalinden okudum. daha sonra bi gazete çevirip haber yaptı.
    yalnız ben kvk'nın da ggetireceğini duydum. exclusive işi yalan olabilr. kasımda geleceğini düşünüyorum.
  • HTC Desire HD nin gelip gelmeyeceği belli değil. Ancak HTC Desire ve HTC HD Mini, çok yakında Vodafone ile Türkiye'ye gelecek.

Ayrıca HTC Desire HD için Türkçe kullanma kılavuzu hazırlanmış ve internete sızmış durumda. Yani Türkiye'ye gelebilir. Ama kim getirir, ne zaman gelir belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmRipper -- 7 Kasım 2010; 23:05:40 >
  • yine bekleyip göreceğiz desenize.

bu da iphone4 rezilliği gibi olmasın da
  • merhaba,

Vodafone'da çalışan bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre, Desire HD ile ilgili satışa başlayacaklarına dair bilgilendirme maili yayınlamışlar. Ancak henüz fiyat ve satış tarihi ile ilgili net bir bilgi yok. Desire 1.110 TL ve HD2 1450 TL olduğuna göre bu ikisinin arasında ama HD2'ye yakın bir fiyat olacaktır diye tahmin ediyorum. Turkcell'de de arkadaşlarım var, onlarda henüz Desire HD adı bile geçmiyor, sanırım sadece vodafone olacak ilk başta.
  • Gözümüz aydın Evet doğru bugun itibari ile desire HD ler Türkiyeye geldi ve Fiyatı 1380 tl Çok yakında dağıtıma başlanıcak
  • http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-desire-hd/ProductDetails.aspx?productId=telcephtcdeshd&categoryId=371946

Burada 1520 tlcik gözümüz aydın :D

quote:

Orijinalden alıntı: asa11

Gözümüz aydın Evet doğru bugun itibari ile desire HD ler Türkiyeye geldi ve Fiyatı 1380 tl Çok yakında dağıtıma başlanıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef
    http://www.hepsiburada.com/Liste/htc-desire-hd/ProductDetails.aspx?productId=telcephtcdeshd&categoryId=371946

Burada 1520 tlcik gözümüz aydın :D

quote:

Orijinalden alıntı: asa11

Gözümüz aydın Evet doğru bugun itibari ile desire HD ler Türkiyeye geldi ve Fiyatı 1380 tl Çok yakında dağıtıma başlanıcak

o paraya iyi bir dizüstü alınır ama renkler ve zevkler tartışılmazmış alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

• batarya bilgileri çok şarırtıcı biri kullansada bilsek :)
  • Uygulama zengini ve herşeyin en iyisi ona özel çıkan Iphone varken, neden bu cihazlar tercih edilir bilmiyorum..

Farkı ne merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Uygulama zengini ve herşeyin en iyisi ona özel çıkan Iphone varken, neden bu cihazlar tercih edilir bilmiyorum..

Farkı ne merak ediyorum

android cihazların satış rakamları günümüzde iphone dan daha yüksek. uygulama olarak appstore dan sayı olarak aşağıda olsa da kullanıcılar için fazlasıyla yeterli ve daha özgür

herşeyi bir kenara bırakalım

sadece gerçek multitasking olması bile android seçmek için yeterli bir neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Uygulama zengini ve herşeyin en iyisi ona özel çıkan Iphone varken, neden bu cihazlar tercih edilir bilmiyorum..

Farkı ne merak ediyorum

android cihazların satış rakamları günümüzde iphone dan daha yüksek. uygulama olarak appstore dan sayı olarak aşağıda olsa da kullanıcılar için fazlasıyla yeterli ve daha özgür

Hocam,

Android bırakında satsın Iphonedan daha çok..

Bir sürü android telefon var ama Iphone tek :)

Uygulama olarak açıkcası ne kadar yeterli gelir bilmiyorum..

Bugün girdiğimiz forum sitelerinin bile IPHONE uygulamaları çıktı..

Tv kanalları, gazeteler, bir çok web site hep Iphoneuyumlu özel uygulama var..

Açıkcası 1500 tl telefona para vereceksem bunun adı Iphone olurdu benim için..

• quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Farkı ne merak ediyorum

bu cümlenden sonra okumayı bıraktım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.