Şimdi Ara

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.029
Cevap
7
Favori
100.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım Sadece Rom Ve Radio Paylaşımı Olmaz Çünkü Romlarda O Kadar Güzel Opsiyonel Eklentiler Var Ki Onlardan Da Mahrum Kalmamalı Bu Konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyzk -- 13 Mayıs 2011; 10:17:37 >
  • Aslında ana konu altında başlıklar olsa xda daki gibi daha spesifik olur her rom için. Ama buna da şükür. Ellerinize sağlık.
  • Ellerine sağlık güzel çalışma...
  • Öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Tüm DHD kullanıcılarına hayırlı uğurlu olsun

İlk sorumu da sormak istiyorum;
    MDJ's CyanogenMod 7.1 v.1.3 | EPIC 3X=- [2.3.4][OC 1.9GHz] bu Rom normal CyanogenMod 7'den dahamı iyi acaba farkları nelerdir? CM7 kullanmıştım sense özelliği yoktu, sanırım bu Rom'da Sense özellliğide var gerçi bu sense olayını pek önemsemiyorum performans daha önemli benim için...Performans olarak karşılarştırırsak Orjinal CM7 mi daha iyidir MDJ's CM7 mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 13 Mayıs 2011; 16:15:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Tüm DHD kullanıcılarına hayırlı uğurlu olsun

MDJ's CyanogenMod 7.1 v.1.3 | EPIC 3X=- [2.3.4][OC 1.9GHz] bu Rom normal CyanogenMod 7'den dahamı iyi acaba farkları nelerdir? CM7 kullanmıştım sense özelliği yoktu, sanırım bu Rom'da Sense özellliğide var gerçi bu sense olayını pek önemsemiyorum performans daha önemli benim için...Performans olarak karşılarştırırsak Orjinal CM7 mi daha iyidir MDJ's CM7 mi ?

Direk olarak MDJ's CyanogenMod 7.1 v.1.3 CM7 romlardan daha iyidir diyemeyiz sonuç olarak göreceli bir kavram ancak MDJ's son derece başarılı bir geliştirici bu yayınladığı rom ise bilinen üzere cm7 tabanlı son derece başarılı hatta dhd için en hızlı rom olduğunu iddia ettiği bir romu. Bu rom kernel olarak LordModHD v.3.6 (2.6.35.13) kullanmaktadır ve 1.9 ghz e kadar oc imkanı tanımaktadır bizlere.

Bu romun öne çıkan özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak bunları şöyle sıralıybiliriz :

-Ext4 sistemini kullanması

-Çift taraflı konuşma kaydı gerçekleştirmesi

-DHD için üretilmiş en hızlı romlardan biri olması ve 1.9 ghz e kadar oc imkanı

-En son CM7 altayapası üzerine inşa edilmiş olması

-CIFS desteği sunmasıdır..

Kısacası ben bu romu deneme ikanı edindim ve şimdiye kadar kullandığım romlar içinde şaşırtıcı derecede bir hızlılığa sahipti.

Eğer bu costum rom hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1060002

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknofobi -- 13 Mayıs 2011; 16:45:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

quote:

Öncelikle konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Tüm DHD kullanıcılarına hayırlı uğurlu olsun

Direk olarak MDJ's CyanogenMod 7.1 v.1.3 CM7 romlardan daha iyidir diyemeyiz sonuç olarak göreceli bir kavram ancak MDJ's son derece başarılı bir geliştirici bu yayınladığı rom ise bilinen üzere cm7 tabanlı son derece başarılı hatta dhd için en hızlı rom olduğunu iddia ettiği bir romu. Bu rom kernel olarak LordModHD v.3.6 (2.6.35.13) kullanmaktadır ve 1.9 ghz e kadar oc imkanı tanımaktadır bizlere.

Bu romun öne çıkan özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak bunları şöyle sıralıybiliriz :

-Ext4 sistemini kullanması

-Çift taraflı konuşma kaydı gerçekleştirmesi

-DHD için üretilmiş en hızlı romlardan biri olması ve 1.9 ghz e kadar oc imkanı

-En son CM7 altayapası üzerine inşa edilmiş olması

-CIFS desteği sunmasıdır..

Kısacası ben bu romu deneme ikanı edindim ve şimdiye kadar kullandığım romlar içinde şaşırtıcı derecede bir hızlılığa sahipti.

Eğer bu costum rom hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1060002

Kolay gelsin.

Anlaşıldı dostum sağollasın, indiriyorum Rom'u Miui'nin de yeni sürümünü indirdim deneyimlerimi paylaşırım

• Arkadaslar bir ricam olacak, uzun cevaplara alinti yapmak yerine cevap vereceginiz kisinin isminin basina @ isareti koyarsaniz sayfalar gereksiz dolmamis olur. Tesekkurler
  • MDJ's CyanogenMod 7.1 v.1.3 | EPIC 3X=- [2.3.4][OC 1.9GHz] Rom için Pil durumununasıl %'li yapabilirim ?
  • @garara34 yukarida nereden tema ve % pil eklentilerini bulabileceginizi ekledim yazima iradan cm7 icin olan tema ve yuzde pil eklenti konularindan bulabilirsin. Kolay gelsin.
  • quote:

MDJ's CyanogenMod 7.1 v.1.3 | EPIC 3X=- [2.3.4][OC 1.9GHz] Rom için Pil durumununasıl %'li yapabilirim ?

opps pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armydc -- 13 Mayıs 2011; 21:33:25 >
  • CyanogenMod

Bu romun arayüzü görselleri butonları vs. çok sinir oluyorum
  • @Assasinate

Performansı yeter yaw .d
    Bknz:http://i1105.hizliresim.com/2011/5/13/10443.png

SetCpu ile Max değeri en sona çektim tabi ardından cihaz kitlendi ama 17xx e çekip sorunsuz kullanıyorum...
  • Bir kaç post yukarıda paylaştığım MDJ's ViVO Sense v.2.5 sürümünün V2.6 sı an itibari ile çıkmıştır... Xda ile eşzamanlı sizlerle paylaşımımda..

[ROM][May13]-=MDJ's ViVO Sense v.2.6=- [Sense 2.1+3.0 |2.36.405.8][CRT][OC/UV]

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿

MDJ's ViVO Sense v.2.5 deki gözlemlediğim tek - olan beyaz zeminlerdeki yazı görülmeme sorunuda giderilmiştir.

Sense 3.0 ın hava kilit ekranı vs barındırmaktadır. Ve MDJ in yeni oldukça başarılı kerneli v16 da romla beraber gelmektedir..

Changelog:

- Newest kernel V16 based on official GB source code
    - Removed percentage battery
    - Added Weather 3.0
    - Added Kingdom LockScreen with apps, etc
    - Removed 2-way call recorder (very high battery drain)
    - Other minor fixes & tweaks

Recommended RADIO version:
    12.54.60.25_26.09.04.11_M2 -http://www.multiupload.com/6EBL7ODJN3

Download V2.6 Full ROM:
    http://www.multiupload.com/PMJ2D788N0

Rom hakkında detaylı bilgi için >>>>TIKLA<<<<

Hepinize Bol Flaşlı Günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknofobi -- 13 Mayıs 2011; 23:05:50 >

• Arkadaşlar sanırsam 12.54 radio ları sense 3 ler uyarlanmış gibi 12.48 lerde cm7 romlar için uyarlanmış gibi ben gözlemledim yanlışmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Arkadaşlar sanırsam 12.54 radio ları sense 3 ler uyarlanmış gibi 12.48 lerde cm7 romlar için uyarlanmış gibi ben gözlemledim yanlışmıdır?

Radio ile alakalı değil bu durum. Gb lı yani 2.3.3 tabanlı romların şu an için pek çoğuna sense 3.0 ın hava kilit ekranı sms galeri vs uyarlanmış durumda. Kısacası 2.3.3 GB tabanlı bir rom kullanıyorsanız sense 3.0 pek çok özelliğini costum romunuza entegre edeblirsiniz yalnız bazı romlarda uyumsuzluk gösterebiliyor..

Detaylara buradan ulaşabilirsiniz <<<TIKLA>>>

• Hayır şu yüzden sordum bazıcm7 romlarda 12.54 öneriliyor bazılarında 12.48 neye göre değişiyor bu ikiside 2.3.4 kernel lere göremi fark ediyor yoksa...
  • quote:

Hayır şu yüzden sordum bazıcm7 romlarda 12.54 öneriliyor bazılarında 12.48 neye göre değişiyor bu ikiside 2.3.4 kernel lere göremi fark ediyor yoksa...

Her costum rom farklı radiolarda farklı başarı gösterir geliştiriciler romu yayınlamadan pek çok radio ile testen geçiriyor ve en stabil olanı tavsiye ediyorlar .Fakat bu radio konusu çok çeşitli örneğin bazen geliştiricin tavsiye ettiği radio sizin cihazınızda başarılı olmayabilir kısacası cihazdan cihaza bile değişebiliyor radio mevzusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Staylıon2000

Başka Bir Rom Sene 3.0 Kullanmakta..
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1077180

gerçek sense 3.0 değil. (TB-Fusion 0.4 / Sense 2.1 / KINGDOM LockScreen / SMS / WEATHER )romun başlığında da yazdığı gibi sense 2.1. sadece kilit ekranı sms ve hava durumu widgeti sense 3.0 dan alınmış.
  • quote:

Başlığa radio vb. şeylerde eklersen ekstra güzellik katmış olursun. :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877295 şurdaki gibi

her romun altında tavsiye edilen romun adı ve linki var zaten. başka birşey mi kastettin anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.