Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercanekon

quote:

Orijinalden alıntı: 1938

Arkadaşlar konuma bakarmısınız.

http://forum.donanimhaber.com/m_48103748/mpage_1/f_/key_//tm.htm#48103748

desire hd konumuz burda dostum. sen bizim konumuza bak bence. ayrı konu açmak da nedir. bilmek istediğin ve daha fazlası mevcut. bi zahmet okuyuver. bulamadığın bişey olursa da sorarsın. bi cevaplayan çıkar elbet.

bu ne hazıra konmacılıktır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtaletMomenti -- 7 Nisan 2011; 21:03:40 >

• O zaman arkadaşlar sorumu buraya yazıyorum bulamadım ben cevabı.Diğer konuyuda sildireyim.

Herkese merhabalar.Arkadaşlar ben Nokia C7 almayı düşünüyordum fakat HTC'yi internet sitelerindeki herkes övüyordu Allah Allah dedim bir araştırdım.İnceleme videolarını izledim biraz özellikleri felan çok hoş HTC Desire HD'nin.

Sadece HTC Desire ile farkı ne bilmiyorum fakat HTC HD Desire biraz daha şık sanki.Her neyse ben bu telefon için para biriktirmeyi düşünüyorum.Bütçem bunu bir anda ödeyecek kadar değil elbette çünkü öğrenciyim.Widgetler felan varmış sanırım 40 tane Windows 7 den aşina olduğum bir terim Widget mesela bunlar hakkında düşünceleriniz.Neler yapabildikleriniz.Paylaşırsanız sevinirim.

Bir de ucuza ne kadara bulabilirim fiyatı düşer mi ? Birde arkadaşlar ben bu telefonu alırsam beni Üniversite 1.sınıfa kadar götürsün istiyorum.Şu an Lise 2'yim.

Bir de sormayı unutmuşum bunu aldığınızda etrafınızda ''Çakma Apple Iphone Irak,İran,Çinden mi getirdin'' gözüyle bakanlar oldu mu ? Birde Rom kurdum versiyon yükselttim GHZ 1.5 oldu diyenler var e zırt pırt versiyon için bir şey mi yükleyip duruyorsunuz bu telefona ? Widget indir-Müzik İndir-Resim İndir-Foto çek-Sitelere gir kullandan ibaret değil mi ?

• Milletimiz ne güzel hazıra alışmış yahu.Aç bir konu cevaplasınlar oh ne ala memleket.Az araştırın yahu..

Bu arada güzel bir android EGG buldum yabancı forumlarda..

Android kullanan her cihazda oluyor.Arama Motoruna tilt yazın ve arayın.Çıkan sonuçlar penceresinin yamuk olduğunu göreceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 7 Nisan 2011; 21:07:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1938

O zaman arkadaşlar sorumu buraya yazıyorum bulamadım ben cevabı.Diğer konuyuda sildireyim.

Herkese merhabalar.Arkadaşlar ben Nokia C7 almayı düşünüyordum fakat HTC'yi internet sitelerindeki herkes övüyordu Allah Allah dedim bir araştırdım.İnceleme videolarını izledim biraz özellikleri felan çok hoş HTC Desire HD'nin.

Sadece HTC Desire ile farkı ne bilmiyorum fakat HTC HD Desire biraz daha şık sanki.Her neyse ben bu telefon için para biriktirmeyi düşünüyorum.Bütçem bunu bir anda ödeyecek kadar değil elbette çünkü öğrenciyim.Widgetler felan varmış sanırım 40 tane Windows 7 den aşina olduğum bir terim Widget mesela bunlar hakkında düşünceleriniz.Neler yapabildikleriniz.Paylaşırsanız sevinirim.

Bir de ucuza ne kadara bulabilirim fiyatı düşer mi ? Birde arkadaşlar ben bu telefonu alırsam beni Üniversite 1.sınıfa kadar götürsün istiyorum.Şu an Lise 2'yim.

Bir de sormayı unutmuşum bunu aldığınızda etrafınızda ''Çakma Apple Iphone Irak,İran,Çinden mi getirdin'' gözüyle bakanlar oldu mu ? Birde Rom kurdum versiyon yükselttim GHZ 1.5 oldu diyenler var e zırt pırt versiyon için bir şey mi yükleyip duruyorsunuz bu telefona ? Widget indir-Müzik İndir-Resim İndir-Foto çek-Sitelere gir kullandan ibaret değil mi ?

Buraya yazana kadar google'a sorsaydın

http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&biw=1440&bih=694&q=desire+ile+desire+hd+ile+aras%C4%B1ndaki+fark&aq=f&aqi=&aql=&oq=&fp=e818a19eb72ca2a8

• TheNorth spbshell 3d için dediğin işlemleri de yaptım ama daha önce spbshellfix için verdiğin home switcher ile uygulama yapmıştım. Wifi de açık kullandım şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ama home tuşuna her basışta tema seçeneği geliyordu. Şimdi gelmiyor demiştim ki bunda da geliyor. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepolmez -- 7 Nisan 2011; 21:20:33 >
  • Arkadaşlar ben de bugün desire hd'me kavuşmuş oldum. Telefon büyülüyor gerçekten şu an kurcalama aşamasındayım da bir kaç sorum olacak size

1) telefonu novabazardan aldım ve sayfada açılışta vodafone logosu gelmektedir diye bir uyarı vardı ama benim telefonumda o logo gelmedi. bu ne demek oluyor? vodafone branding mi yoksa orjinal branding mi? buna nereden bakabilirim?

2) Htc Sync programını indirdim programı kurdum ama sync etmiyor program telefonu algılamıyor bu sorunla karşılaşan var mı?
  • Arkadas telefonu kullanmaya baslayan herkesin bir sorunu mutlaka cikiyo ya ugrasmaya usenuyolar yada cidden sorunlu telefonlar :)
  • spb icin sunu deneyin arkadaslar direck crack eklentisi daha once verildiyse pardon

http:// hotfile. com/dl/113691508/1282cc7/com_softspb_shell_cracked.apk.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 7 Nisan 2011; 22:51:45 >
  • 2. soruna cevap ADB sürücülerini google amca ya sor versin.. al kur :D hayırlı olsun
    quote:

Orijinalden alıntı: Bam margera

Arkadaşlar ben de bugün desire hd'me kavuşmuş oldum. Telefon büyülüyor gerçekten şu an kurcalama aşamasındayım da bir kaç sorum olacak size

1) telefonu novabazardan aldım ve sayfada açılışta vodafone logosu gelmektedir diye bir uyarı vardı ama benim telefonumda o logo gelmedi. bu ne demek oluyor? vodafone branding mi yoksa orjinal branding mi? buna nereden bakabilirim?

2) Htc Sync programını indirdim programı kurdum ama sync etmiyor program telefonu algılamıyor bu sorunla karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bam margera

Arkadaşlar ben de bugün desire hd'me kavuşmuş oldum. Telefon büyülüyor gerçekten şu an kurcalama aşamasındayım da bir kaç sorum olacak size

1) hayır türkiyeden alınanlarda vodafone logosu çıkmıyor.
    2) htc sayfasından en son sürüm htc sync ı indirin.
  • Outlooku android sync kullanarak senkronize ettim. Peki coredroid v5.1 de kullandığınız kernel ve radio yu söyleyebilir misiniz?

quote:

Orijinalden alıntı: aytoli

quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

quote:

benim de favorim coredroid. şu anda v5 kullanıyorum. hem görselleri süper hem de gayet stabil. bi şikayetim olmadı çok şükür. daha önce de coredroid hd v3.2 kullanmıştım ondan da çok memnundum.

kesinlikle katılıyorum hocam coredroid v5_0 çok stabil bir rom olmuş zerre takılma yok ve uygun radio ile kullanırsanız batarya ömrüde oldukça güzel.

Ben de coredroid v.5 kullanmaya başladım.sizler hangi radio ve kernelle kullanıyorsunuz.bir de outlooktan yedeklediğim kişileri almak istediğimde PIM'den kişiler kopyalanamıyor diye uyarı alıyorum.kaldırdım baştan yükledim ama değişen bişey olmadı.sizde de aynı şey oluyor mu acaba? bir çözümü var mıdır bunun?

• yada gerçekten tayvan ve çin üretimi telefonlar farklı benimki tayvan mesala tık yok cihazda Nazarda değmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

spb icin sunu deneyin arkadaslar direck crack eklentisi daha once verildiyse pardon

http:// hotfile. com/dl/113691508/1282cc7/com_softspb_shell_cracked.apk.html

extra işlemler yapmazsan crack bi işe yaramıyor hocam. tecrübeyle sabittir. dün marketi sildim en sonunda bugün bütün gün sorunsuz çalıştı. akşam eve geldim TheNorth hocam ın yöntemini denedim. marketi de kurdum yeniden. şimdilik sorun yok gibi. daha yarım saat oldu gerçi ama, hocam dediyse doğrudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltan83

Telefonunu arabasının aux una bağlayan oldumu hiç ? sorun olurmu ?

süper bi olay.

öncelikle bu iki ürünü aldım
    http://www.dealextreme.com/p/car-adapter-charger-for-htc-desire-hd-hd-7-12-24v-55000

http://www.dealextreme.com/p/plastic-car-swivel-mount-holder-with-suction-cup-for-htc-desire-hd-black-54645

pioneer sette aux mis gibi...

tubemate ile klipleri indiriyorum.

QQplayer (markette mevcut) ile indirdiğin kliplerin hepsini sırasıyla izleyebiliyorsun.
    istersen sd karta film at uzun yolda çoluk çocuk izlesin.

---------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

yada gerçekten tayvan ve çin üretimi telefonlar farklı benimki tayvan mesala tık yok cihazda Nazarda değmesin

Benimki china... ama sorunsuz herhangi bir sorun yaşamadım.
    Ben bu konuyu HTC'ye yazdım.
    Cihazın seri numarasını istediler onuda yazdım ve cihazın orjinal olduğunu
    Arada hiç bir fark olmadığını sadece üretim yerlerinin farklı olduğunu belirttiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: isumairu79

quote:

süper bi olay.

http://www.dealextreme.com/p/car-adapter-charger-for-htc-desire-hd-hd-7-12-24v-55000

http://www.dealextreme.com/p/plastic-car-swivel-mount-holder-with-suction-cup-for-htc-desire-hd-black-54645

QQplayer (markette mevcut) ile indirdiğin kliplerin hepsini sırasıyla izleyebiliyorsun.

dostum çakmak şarj aletiyle nasıl ses alıyosun ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

TheNorth spbshell 3d için dediğin işlemleri de yaptım ama daha önce spbshellfix için verdiğin home switcher ile uygulama yapmıştım. Wifi de açık kullandım şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ama home tuşuna her basışta tema seçeneği geliyordu. Şimdi gelmiyor demiştim ki bunda da geliyor. teşekkürler

home tuşuna basınca 2 seçenek geliyor mesela htc sense ve spb shell 3d. bu seçeneklerin altında bi tik var. bu eylem için geçerli yap mı öyle bişey. onu tikleyip spb ye tıklayınca bi daha sormuyor. sende çıkmıyor mu o tik işareti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytoli

quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

quote:

benim de favorim coredroid. şu anda v5 kullanıyorum. hem görselleri süper hem de gayet stabil. bi şikayetim olmadı çok şükür. daha önce de coredroid hd v3.2 kullanmıştım ondan da çok memnundum.

kesinlikle katılıyorum hocam coredroid v5_0 çok stabil bir rom olmuş zerre takılma yok ve uygun radio ile kullanırsanız batarya ömrüde oldukça güzel.

Ben de coredroid v.5 kullanmaya başladım.sizler hangi radio ve kernelle kullanıyorsunuz.bir de outlooktan yedeklediğim kişileri almak istediğimde PIM'den kişiler kopyalanamıyor diye uyarı alıyorum.kaldırdım baştan yükledim ama değişen bişey olmadı.sizde de aynı şey oluyor mu acaba? bir çözümü var mıdır bunun?

kernel- 2.6.35.10-g1418c33
    radio-12.35d.60.140fU_26.08.03.07_M

• coredroid yuklediginizde kernel otomatik olarak.duzenlenir ellemenize gerek yok.radio ise ercan hocamin yazdigini kullaniyorum bende gayet iyi.ayrica xda forumunda htc desire hd rom kisminda coredroid.v5.0 konusunda detayli olarak onerilen radiolar.mevcuttur.
  • son yıllarda almış olduğum cihazlar arasında en iyisi bu telefon diyebilirim ! 3 ay önce bu forumdan aldım ve oldukça memnunum.bundan önce iphone 4 vardı 4 ay kadar da onu kullandım.ondan önce de n 95 vardı.
    aklında soru işaretleri olan arkadaşlara şu kadarını söyleyebilirim ki, ne n95 ve benzerleri, ne de iphone 4 bu telefonun tırnağı olamaz .
    telefonum yurtdışı ve çin yapımıdır. şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım , yaşadığım ufak tefek sorunlarda da hem bu forumdan hem de xda dan fazlasıyla yararlandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Orijinalden alıntı: isumairu79

quote:

süper bi olay.

dostum çakmak şarj aletiyle nasıl ses alıyosun ki?

Yanlış anladın dostum... yada ben eksik yazdım anlatamadım..
    AUX bağlantısını aux jack ile yaparsın stereo stereo .. yani stereo audio kablo slim

al resimde ekleyeyim 2 ucuda aynen böyle olacak.. bir tanesini telefona diğerini araç teyibinin aux girişine bağlarsın...
    çakmak şarjıda bağlarsınki şarj sorununu ortadan kaldırırsın..

http://s.dealextreme.com/search/3.5mm+Stereo+Audio+Cable+Male-Male

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail özata -- 8 Nisan 2011; 2:22:28 >

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.