Şimdi Ara

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.610
Cevap
14
Favori
302.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar 32gb. class10 kart kullanan varmı yada sorun yaşamıyacagım bi kart önerisi olan?
  • @ercanekon, sbp shell3d nin senin dedigin sekilde calismasi kullandigin romla alakali degil.Bende stok rom kullaniyorum.aynisi bende de oldu.Su an sebebini bilemeyecegim.Ama custom romunu degistirmene gerek yok.
  • Orange telefon için bugun sabah bir guncelleme geldi arkadaslar. ekranda telefonununz için sistem guncellemesi vardır dedi ve guncellemeyi yaptı :D internet paylasıımı ve internet kullanımı ile ilgili değişiklikler oldu biraz hızlandı :D
  • Dün akşam itibari ile CoreDrid v5.0 2.3.3 Gingerbread 'a geçmiş bulunmaktayım.Gördüğüm bazı farklar.

1-2.2 ye göre çok daha hızlı
    2-Ses sorunu sıfır.Herhangi bir hack bile yüklemeden ses bangır bangır çıkıyor ve boğulma yok.
    3-Programlar daha stabil çalışıyorlar.Hatta 2-2 de sorun çıkaran bazı programlarım düzgün çalışmaya başladı
    4-Gece 12 de şarjdan çıkardım.Wifi,3G kapalı halde sabah 6 da %93 şarj durumu idi. Yani günlük standby'da %23-25 gibi bir şarj çekiyor.
    5-2-2 de düzgün çalışmayan navigasyon sorunsuz çalışıyor

Eksileri

1-Menü renklerini beğenmedim.
    2-Youtube uygulaması yine aynı.bazen açıyor bazen açmıyor.Ayrıca video arama yapılamıyor.
    3-Twitter giriş ekranında kullanıcı adı şifre giriş kutuları gözükmüyor.Ama girişe engel değil bu.

Ekran görüntüleri

★★★ HTC Desire HD Kullanıcılar Kulübü [ Destek | Bilgi ] ★★★

• arkadaşlar vodafonlu logolu alırsam ne gibi dezavantajım olur cevablarınızı bekliyorum tesekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

arkadaşlar coredroid hd v3.2 kullanıyorum. spb shell 3d yi indirdim kurdum, ilk kurulumdan sonra home tuşuna basınca htc sense-spb sordu, alttaki tiki işaretleyip ok deyince spb açıldı. gerçekten inanılmaz yapmışlar ancak menüye girip ana ekrana tekrar dönünce spb gidiyor ne yaptımsa tekrar getiremedim. uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim spb yine açıldı, yine aynı ayarları yaptım yine sonuç hüsran acaba custom rom danmı kaynaklanıyor bu sorun. aranızda coredroid kullanıp spb kuran varsa yardımcı olsun lütfen. sırf spb için rom değişirim valla, gerçi coredroidi çok seviyorum ama...

shell i kurduktan sonra home tuşu ana işlevini kaybediyor
    ve sadece shell ile htc sense arayüzleri arasında geçiş yapmanıza yarıyor.
    ama belli bir süre sonra satın almanız gerektiğine dair bir yazı çıkıyor ondan sonra
    kendini kapatıyor.
    valla bastırıp parasını alcam almasına da marketten paralı alışveriş çok zor bea.

yok market enabler kurcan (onun içinde downgrade yapman ve sonrada rootlamak lazım)
    yok google checkout hesabı açıcan vs. vs.

kısa yolunu bilen varsa yardımcı olsun da paramızla bi şey alalım

• @TheNorth hocam, spb shell 3d yi deneyebilir misin kullandığın romda sana zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

Orijinalden alıntı: naxxa

Hocam siteye üye olup indirmeyi denedim ama üye olsam bile yetkiniz yok diyor indiremiyorum

Üyeliğinizi tamamlamak için aktivasyon maili gelmeli.Aktif olmadığı için indirememişsiniz.Şimdi tekrar deneyin.Üyeliğini aktifleştirdim

Teşekkür ederim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

arkadaşlar coredroid hd v3.2 kullanıyorum. spb shell 3d yi indirdim kurdum, ilk kurulumdan sonra home tuşuna basınca htc sense-spb sordu, alttaki tiki işaretleyip ok deyince spb açıldı. gerçekten inanılmaz yapmışlar ancak menüye girip ana ekrana tekrar dönünce spb gidiyor ne yaptımsa tekrar getiremedim. uygulamayı kaldırıp tekrar yükledim spb yine açıldı, yine aynı ayarları yaptım yine sonuç hüsran acaba custom rom danmı kaynaklanıyor bu sorun. aranızda coredroid kullanıp spb kuran varsa yardımcı olsun lütfen. sırf spb için rom değişirim valla, gerçi coredroidi çok seviyorum ama...

ama belli bir süre sonra satın almanız gerektiğine dair bir yazı çıkıyor ondan sonra
    kendini kapatıyor.
    valla bastırıp parasını alcam almasına da marketten paralı alışveriş çok zor bea.

yok market enabler kurcan (onun içinde downgrade yapman ve sonrada rootlamak lazım)

applanettan ücretsiz indirdim zaten, market enabler a felan gerek yok ama, bir kez kurduktan sonra ilk defasında çalışıyor sonra çalışmıyor. benim problemim bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

@ercanekon, sbp shell3d nin senin dedigin sekilde calismasi kullandigin romla alakali degil.Bende stok rom kullaniyorum.aynisi bende de oldu.Su an sebebini bilemeyecegim.Ama custom romunu degistirmene gerek yok.

teşekkürler cevap için. bi çözüm yolu bulcaz artık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

quote:

kendini kapatıyor.

applanettan ücretsiz indirdim zaten, market enabler a felan gerek yok ama, bir kez kurduktan sonra ilk defasında çalışıyor sonra çalışmıyor. benim problemim bu.

trial o
    orjinali 14$ falan. bana kalırsa almak lazım da yolu uzun

• quote:

@TheNorth hocam, spb shell 3d yi deneyebilir misin kullandığın romda sana zahmet.

Tabiki.ekran görüntüleri..

• telefonuna kurup ta 4 gündür sorunsuz kullanan varmı?
    (yanılmıyorsan 30 martta çıkmıştı)
  • @armydc
    yok be abicim ne triali. applanettekiler full sürüm. normal markettekiler trial.
  • @TheNorth hocam 10 numarasın her zamanki gibi. akşam olmasını sabırsızlıkla bekliyorum rom kurmak için shell i ne kadar zamandır kullanıyosun hocam.
  • hacı abiler benide ekleyebilirsiniz listeye...
  • quote:

@TheNorth hocam 10 numarasın her zamanki gibi. akşam olmasını sabırsızlıkla bekliyorum rom kurmak için shell i ne kadar zamandır kullanıyosun hocam.

Sen istedin diye kurdum Test ediyorum şimdilik..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

@TheNorth hocam 10 numarasın her zamanki gibi. akşam olmasını sabırsızlıkla bekliyorum rom kurmak için shell i ne kadar zamandır kullanıyosun hocam.

Sen istedin diye kurdum Test ediyorum şimdilik..

eyvallah abicim büyüksün

• ayarlardan hafıza kartına giriyorum ancak hafıza kartını biçimlendir aktif değil, ne yapabilirim kartı formatlamak için?
  • Telefona hard reset atıcam arkadaslar rehberime herhangi birsey olurmu? 2. si nasıl atarım :D
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.