Şimdi Ara

>> HTC Desire C Kullanıcı kulubu << (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
425
Cevap
10
Favori
45.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Night_Shade_

Evet telefon dahili belleği multimedya için kullanmıyor.

Aynen. Zaten bu telefona kart şart müzik resim ıvır zıvır için. Sende bu telefondan var mi? Şu facebook programında sorun mu var anlamadım. Mesajlarıma bakamıyorum hata veriyor ama operadan girip bakabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende direk opera mobile kullanıyorum

• quote:

bende direk opera mobile kullanıyorum

Anladım teşekkürler : ).

Telefonu çok çok begendim kasasi çok şık kaliteli görenlerde çok beğeniyor menü geçişleri gayet stabil.Pili bence çok iyi elimden düşmüyor nerdeyse ,1 gün rahat gidiyor. Hoparlörü çok iyi olmasada kulaklık ile çok güçlü ve güzel ses veriyor çok beğendim. Fotograf çekimi iyi ama video konusunda kötü buldum. Ahize seside çok iyi.

• ses kalitesi güzel bir kulaklık ile gerçekten iyi... bir de şu kameraya autofocus ve led ekleselermiş iyiydi...
    işlemci şimdilik yeterli gibi ama 800 olsa en azından göze batmazdı bu kadar :)) 600mhz gören girek laf ediyor makinaya, daha denemeden...
  • Aynen. Donanimhaber incelemesinde inceleyen kişi genel anlamda iyi demesine karşın daha incelemeyi izlemeden islemcisine bakarak herkez kotulemis o yorumlara inanarak karar verseydim almazdim sahsen:). Bir şans eseri saturnde inceledim ve çok beğendim. Inşallah bir sorun çıkarmaz suanlik çok memnunum:)

• beyler ben de bu telefondan bugün olmazsa yarın alacağım sizler telefonu nereden aldınız internette uygun fiyata gördüm ama sitelere guvenemedim alan arkadaşlar hangi siteden aldıklarını söylerlerse çok makbule geçer. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Ben mediamarktan 549 aldım, bu arada bugün asphalt 5 oynadım güzel çalıştı.
    Oyun oynayanlar öneri yapsn biraz.

Benim önerdigim oyunlar,
    N.O.V.A
    Dead Trigger
    Asphalt 5
    Raging Thunder 2
    Quake III
    Pes 2011
    Duke Nukem 3D
    Racing Moto

• eyvallah sipariş verdim internetten. onereceginiz oyun ve program var mi?

• Yukarıda oyun önerdim birazda program yazayım,

Opera Mobile- En kaliteli web tarayıcı telefonun kendi tarayıcısindan kat kat iyi,flash destegi var

X-Plore - Süper bir dosya yönetici

MX player - Bence en ideal video oynatici, altyazı destegi ve senkronize etme var.

Speed Test - Download ve upload hızınızı test etmeye yarar

AndroZip- Rar ve zip dosyaları açar

Google Sky Map - adı üstünde
  • Bazı arkadaşlar çok yararlı ipuçları paylaşmış teşekkürler .Topik baya işe yarıycak gibi . Bende size ses kalitesi ile ilgili ekolayser eklentisini tavsiye ederim ses kalitesi çok değişiyor ,bas güçlendirmeyi devre dışı bırakıp beat audio yu aktif edin tiz ve basları yükseltin orjinal kulaklığında bile inanılmaz kalite oluyor .
  • Programın adı nedir soyleyebilirmisiniz?

• Rovio'nun yeni çıkan oyununu mutlaka yukleyin çok güzel adı Bad piggies. Ayrıca tavsiye edeceğim bir kaç oyun. swing shot, sprinkle, stickman basejumper.

• Beyler herkesin yorumları için teşekkürler, ben one x kullanıyorum ama bu telefonu kız arkadaşım için düşünüyordum. Tüm yorumları okudum ve almaya karar verdim. Zaten ics ve sense olmasi yeter, işlemci varsın 600 Mhz olsun, one x de 1.5x4 varda noluyor, cok güzel sarj yiyor valla :) tabii iyi yönleri de var tekrar herkese teşekkürler ellerinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Beyler herkesin yorumları için teşekkürler, ben one x kullanıyorum ama bu telefonu kız arkadaşım için düşünüyordum. Tüm yorumları okudum ve almaya karar verdim. Zaten ics ve sense olmasi yeter, işlemci varsın 600 Mhz olsun, one x de 1.5x4 varda noluyor, cok güzel sarj yiyor valla :) tabii iyi yönleri de var tekrar herkese teşekkürler ellerinize sağlık

Kız arkadasiniz kesinlikle çok begenecektir. Genel anlamda çok kullanışlı.

• Bu cihaza root yapabilen biri var mi? Bazı kullanmadığım uygulamaları silmek için root şart bilen biri anlatırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

quote:

Beyler herkesin yorumları için teşekkürler, ben one x kullanıyorum ama bu telefonu kız arkadaşım için düşünüyordum. Tüm yorumları okudum ve almaya karar verdim. Zaten ics ve sense olmasi yeter, işlemci varsın 600 Mhz olsun, one x de 1.5x4 varda noluyor, cok güzel sarj yiyor valla :) tabii iyi yönleri de var tekrar herkese teşekkürler ellerinize sağlık

Dediğim gibi bugün aldım telefonu, Vatan'ın haftasonu indiriminde 549 liraya geldi. Şimdi açtım,kurcaladım biraz, zaten One x kullanıyorum, eski telefonumda Desire S'ti o yüzden alışkındım. Menü geçişleri falan gayet seri, takılma vs olmuyor. Şekil olarak da çok beğendim. Bir de arka kapağı elde One x'e göre daha hoş bir his bırakıyor. Desire S'te de böyleydi. Sanırım artık HTC dışında telefon almayacağım. Iphone gereksiz pahalı ve one x'den sonra küçük geliyor. S3 ise ara yüz olarak çok zayıf, HTC'nin sense arayüzünün yanına bile yaklaşamıyor.

• quote:

quote:

quote:

Dediğim gibi bugün aldım telefonu, Vatan'ın haftasonu indiriminde 549 liraya geldi. Şimdi açtım,kurcaladım biraz, zaten One x kullanıyorum, eski telefonumda Desire S'ti o yüzden alışkındım. Menü geçişleri falan gayet seri, takılma vs olmuyor. Şekil olarak da çok beğendim. Bir de arka kapağı elde One x'e göre daha hoş bir his bırakıyor. Desire S'te de böyleydi. Sanırım artık HTC dışında telefon almayacağım. Iphone gereksiz pahalı ve one x'den sonra küçük geliyor. S3 ise ara yüz olarak çok zayıf, HTC'nin sense arayüzünün yanına bile yaklaşamıyor.

Hayırlı olsun. Dediklerinize katılıyorum samsung s2 de kullandım epey arayuz konusunda samsung başarısız. Telefonlarininda malzeme kalitesi çok kötü geliyor bana.

• quote:

Hayırlı olsun. Dediklerinize katılıyorum samsung s2 de kullandım epey arayuz konusunda samsung başarısız. Telefonlarininda malzeme kalitesi çok kötü geliyor bana.

Teşekkür ederim. Tabii bir de o konu var, 2 bin liralık telefon alıp plastik hissi yaşamak hoş bir şey olmasa gerek. Samsung istediği kadar benchmark testlerinde geçsin Htc'yi, o arayüzü adam edemediği sürece ben bir Htc kullanıcısının Samsung'a geçeceğini sanmıyorum.
  • quote:

Yukarıda oyun önerdim birazda program yazayım,

Opera Mobile- En kaliteli web tarayıcı telefonun kendi tarayıcısindan kat kat iyi,flash destegi var

MX player - Bence en ideal video oynatici, altyazı destegi ve senkronize etme var.

Burda benim tavsiyem tarayıcı olarak Dolphin'i kullanın çok memnun kalırsınız. Ekranı yakınlaştırdığınız da Htc'nin kendi tarayıcısında olduğu gibi yazıları ekrana sığdırıyor. Telefonu sallayarak sesli konut özelliğini açıp google da sesli arama yapabiliyorsunuz. Bazı kısa yol işaretleri var bunları ekrana çizip daha hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Mesut Çevik'te(Donanım Haber'in kurucu-site nicki Speed Step) sürekli olarak Dolphin'i öneriyor.
    Video oynatıcı olarak da özellikle Mkv videolarda alt yazıları sorunsuz çalıştıran Dice Player'ı öneririm. Ben neredeyse hepsini kullandım marketteki video oynatıcıların Dice player en iyisi.
    Bulut alan için de, Dropbox, Yandex Disk vb tercih edilebilir hatta alan yetmiyorsa hepsi kullanılabilir

• quote:

quote:

Yukarıda oyun önerdim birazda program yazayım,

Burda benim tavsiyem tarayıcı olarak Dolphin'i kullanın çok memnun kalırsınız. Ekranı yakınlaştırdığınız da Htc'nin kendi tarayıcısında olduğu gibi yazıları ekrana sığdırıyor. Telefonu sallayarak sesli konut özelliğini açıp google da sesli arama yapabiliyorsunuz. Bazı kısa yol işaretleri var bunları ekrana çizip daha hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Mesut Çevik'te(Donanım Haber'in kurucu-site nicki Speed Step) sürekli olarak Dolphin'i öneriyor.
    Video oynatıcı olarak da özellikle Mkv videolarda alt yazıları sorunsuz çalıştıran Dice Player'ı öneririm. Ben neredeyse hepsini kullandım marketteki video oynatıcıların Dice player en iyisi.
    Bulut alan için de, Dropbox, Yandex Disk vb tercih edilebilir hatta alan yetmiyorsa hepsi kullanılabilir

Wifi ile dolphin kullanılabilir, fakat 3g kullanıcıysanız, kesinlikle opera. Dolphinde tüm sayfalar olduğu gibi açılıyor ve inanılmaz kota harcıyor. Bende 1gb sınırsz net paketi var dolphin 20 dakikada 60 mb harcadı. Opera ise sayfaları sıkıstırarak açıyor kalitedende pek ödün vermiyor. 60 mb harcamk için 2 saat surf yapman gerek, ayrıca sıkıstırma yaptığı için çok daha hızlı.Sekmeli gezinti daha pratik dolphine gore, googleda sesli arama filan pek işlevsel degil yani günluk hayatta kullanmam zaten.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.