Şimdi Ara

★HTC Desire 500 [Destek|Root-Rom-Bootloader-CWM Recovery] ★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
8
Favori
74.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • servisler bu güncellemeyi ücretsiz mi yapıyorlar acaba?
  • 4.2 guncellemesi gelmedi bence.. Serviste bilmiyor ne yaptigini.. Dün 1.26 guncellemesi aldi telefonum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servis ucretsiz olarak yapar dedi htc destek.. valla gelmedi diyen arasin sorsun arkadaslar, ben onlardan duydugumu ilettim olay boyle. hep birlikte skistiralim htc yi, ya yalan soyluyolar yada dalga geciyolar baska bisey degil yani 1 ay once 4.2.2 guncellemesi yayinlandi demislerdi.

• bende aradım zaten.. aynı şeyi söylediler.. ama yok böyle bir güncelleme :)
  • Grck kullanıcısına yanıt
    :) aynen olduğunu söylüyolar israrla ama ben güncelleme aldım diyen bir kullanıcı daha göremedim. burda aramızda yok nette başka forumlarda varmıdır diye baktım ama yok yani..
  • bende alamıyordum güncelleme dün güvenli modla deneyim dedim 1.26.401.2 diye bir güncelleme geldi.. sizde de mi aynı?
    Hocam sizin fabrika çıkış versiyonunuz eski sanırm o yüzden sırayla geliyor bu sistem düzeltmeleri, benim şu an android sürümü 4.1.2 yazılım numarası 1.32.401.1 şuan en gücelli bu diye biliyorum.. Bu 4.2.2 güncellemeside yalan az önce tekrar sordum HTC chat desteğe bu seferde yok sadece 4.2.2 update bilgisi geldi ama yayınlanmadı servise falan vermeyin güncelleme için bekleyin dediler, giydirdim bende baya niye bukadar tutarsız bilgi veriyosunuz diye adam ankette belirtin şikayet maili atın bilgi karışıklığı var sanırım cevabı verdi, şaka gibiler valla..
  • adamlar çok ilgili gözüküyorlar ama gerçekten bomboşlar.. insan yaptığı işi söylediği şeyi araştırıp takip etmez mi? komik valla..
    Aynen ya garipler yani.

• ne biçim adam bunlar ya banada gonderin servise bilmem ne diyorlardı ama simdi yok diyorlar bilgimiz yok diyorlar salak herifler
  • arkadaşlar 4.2.2 servise vererek terfi ettirebiliyoruz sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: rodan

arkadaşlar 4.2.2 servise vererek terfi ettirebiliyoruz sanırım

bilgiyi nerden aldınız acaba hocam
  • Yani iki gun once servise verirseniz guncellemeyi yaparlar diyolardi bu gun konustum yok dediler sadece 4.2.2 guncelleme alacagina dair bilgi geldi dedilerr, htc destege guvenmeyin bu konuda cok tutarsiz konusuyolar

• Ben tlfonu aveadan aldım bursada servis yok maalesef. Kvk ya versem ücret talep ederler herhalde. En iyisi beklemek, kaldı ki tlfonumda en ufak bir problem bulunmuyor çok şükür, yok yere başıma dert almayayim şimdi

• Merhaba, kvk nın ücret talep etmeden güncelleme yapacağını söylemişlerdi, ama dediğm gibi dün konuştuğumda tamamen tutarsız konuştu htc chat destekdeki arkadaş, sadece 4.2.2 güncelleme geleceğı bilgisi geçilmiş henüz dağıtımda olan bir güncelleme yok servise boşuna vermeyin dedi valla. cihazınızda sorunda yoksa bencede hiç uğraşmayın bakalım bu htc tutarsız bilgilendirmeleriyle ne zaman sonuca varacak daha uzunca beklicez gibi geliyor bana, bari 4.2.2 yerine kitkat'a yükseltseler beklediğimize deyse :)
  • Valla çoğu kaynakta kitkat alacağı yazıyor açıkçası ben onu bekliyorum. 4.1.2 ile 4.2.2 arasında çok bir fark olmasa gerek...

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

Valla çoğu kaynakta kitkat alacağı yazıyor açıkçası ben onu bekliyorum. 4.1.2 ile 4.2.2 arasında çok bir fark olmasa gerek...

valla doğru söze ne denir:) bu kaynaktahttp://htcsource.com/2014/01/will-your-htc-handset-be-updated-to-android-4-4-heres-what-we-think/ desire 500 ün kitkat alacağı belirtiliyor.ama tam tarihi yok tabii..htc ne zaman isterse o zaman verecek,keyif onların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetal2 -- 25 Nisan 2014; 0:34:04 >

• Aynen asil kitkati bekliyorum bende. Ayni sekilde bi kac kaynakta okudum kitkatin gelme olasiligi yuksek ama cok uzun surer diye dusunuyorum daha. Bakalim ozamana kadar sag kalirsa telefon :)

• ben güncelleme takıntısı olan biri değilim fakat şu telefondaki kitlenme olayı duzelir diye bir umut bekliyorum
  • bende cift hatlı htc 500 desire eşimde tek hatlı olan modeli var sizden ricam öncelikle kendi cihazıma root atmak istiyorum kolay bir sekilde yapabilecegim bir durum varmı yardımcı olabilecek biri varmı

skype redkan53
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.