Şimdi Ara

★ ★ ★ HTC CHACHA(A810E) ANA BAŞLIK VE DESTEK ★ ★ ★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.033
Cevap
16
Favori
77.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nautilus20

quote:

Orijinalden alıntı: DarK-CasTLe

quote:

Sms için GO SMS programı kullanıyorum cihazın fabrikasyon ileti programını hiç kullanmadım güzel değil

bende sevmemiştim o hazır gelen programı.
    ama bu go pro dada karakter aşımı olunca da parça parça gönderiyor sms i

Ben 7 8 sms aynı attıyorum genelde o tarz bi problemle karşılaşmadım 5bin sms var bende messenger gıbı kısalı uzunlu mesajları atıyorum arka arkaya sorun yaşatmadı program

karşı tarafa nasıl gidiyor peki smsler ?

• Bende a önce turkcellden aldım ayda 10 tl taksitle :) cihaz hoşuma gitti hatta şu ondan yazıyorum genel itibariyle başarılı . Note den sonra fazla sıkıntı çekmedim sadece ekran biraz ufak geldi. Tek sıkıntım şarz girişinin yan tarafta olması sıkıntı yaratıyor . Bakalım umarım pil konusunda üzmez beni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya mesaj yazarken yukarıda TR-XT9 logosu var. Şunu nasıl değiştiriyorum bulamadım. T9 seçeneğini kontrol ettim, o kapalı. Bu başka birşey sanki. Bu logo açıkken sadece Word'deki gibi tanımlanmayan kelimelerin altını çiziyor. T9 açtığımda altta kelime öneriyor. Ben böyle ufak şeyleri bulamayınca çok sinir oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

Bende a önce turkcellden aldım ayda 10 tl taksitle :) cihaz hoşuma gitti hatta şu ondan yazıyorum genel itibariyle başarılı . Note den sonra fazla sıkıntı çekmedim sadece ekran biraz ufak geldi. Tek sıkıntım şarz girişinin yan tarafta olması sıkıntı yaratıyor . Bakalım umarım pil konusunda üzmez beni.

hayırlı olsun telefonunuz
  • Twitter'da bazı ayarları kaydedemiyorum. Örneğin; hesabımın ayarlar kısmına giriyorum. Direkt Mesaj geldiğinde ve Biri mention yaptığında bildirim göster seçeneğini işaretliyorum. Çıktığımda işaret kalkmış oluyor. Deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Bende a önce turkcellden aldım ayda 10 tl taksitle :) cihaz hoşuma gitti hatta şu ondan yazıyorum genel itibariyle başarılı . Note den sonra fazla sıkıntı çekmedim sadece ekran biraz ufak geldi. Tek sıkıntım şarz girişinin yan tarafta olması sıkıntı yaratıyor . Bakalım umarım pil konusunda üzmez beni.

hayırlı olsun telefonunuz

Teşekkür ederim root olayına gireceğim az sonra şu hafıza olayı biraz canımı sıktı. Yalnız cihaz gerçekten çok stabil çalışiyor one x alıncaya kadar idare edeceğiz bakalım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sms için GO SMS programı kullanıyorum cihazın fabrikasyon ileti programını hiç kullanmadım güzel değil

bende sevmemiştim o hazır gelen programı.
    ama bu go pro dada karakter aşımı olunca da parça parça gönderiyor sms i

Ben 7 8 sms aynı attıyorum genelde o tarz bi problemle karşılaşmadım 5bin sms var bende messenger gıbı kısalı uzunlu mesajları atıyorum arka arkaya sorun yaşatmadı program

karşı tarafa nasıl gidiyor peki smsler ?

tek sms olarak tabikide...

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Telefon on numara telefon da, birkac özelliği cok canımı sıkmaya başladı.

1-En buyuk sorun dahili hafıza. 150 mb hafızayla geliyor, 110,120 civarı dolu. Android guncellemesini yapamadım. Hafıza kartına indiriyorsun eyvallah da, telefon hafızasından da kullanması gerekiyor. Instagramı bile yukleyemedim.

2-Mesaj yazarken en üstteki mesaja çıkma olayı cok olmaya başladı, çok can sıkıcı.

3- Kendi istedigim bir fotoğrafı duvar kağıdı yapamıyorum. duvar kağıdı degistirmek istedigimde kesmemi istiyor. fotografı kesince de bir halta benzemiyor. Boyut bire bir uysa bile kestiriyor. Nokia 6220lerde bile olan bu olayın Htc ChaCha'da boyle absurt olmasına anlam veremedim.

Şarjın az gitmesine alıştım, ondan yana sıkıntım yok.

evet bir süredir bakamıyordum yazılanlara.. görünen o ki dahili hafıza ve sms yazarken ki yukarı atma cinnetleri başlamış :)

root edelim mi sizin cihazları artık ?

• arkadaşlar benim cihazın versiyonu 1.07 ve bir türlü root edemedim yardımcı olabilecek biri var mı acep ? samsung da ne kadar kolaymış bu işlem yau
  • quote:

arkadaşlar benim cihazın versiyonu 1.07 ve bir türlü root edemedim yardımcı olabilecek biri var mı acep ? samsung da ne kadar kolaymış bu işlem yau

bi arkadaş root etmişti hiçde memnun kalmadığını söylemişti hiçbulaşma istersen
  • quote:

quote:

arkadaşlar benim cihazın versiyonu 1.07 ve bir türlü root edemedim yardımcı olabilecek biri var mı acep ? samsung da ne kadar kolaymış bu işlem yau

bi arkadaş root etmişti hiçde memnun kalmadığını söylemişti hiçbulaşma istersen

buyrun benim?

• ekranı taktırdım bugün ama orjinali gibi değil tabikide siz siz olun dikkat edin telefonunuza telefon hurda gibi oldu içi açılınca falan aman dikkat
  • quote:

ekranı taktırdım bugün ama orjinali gibi değil tabikide siz siz olun dikkat edin telefonunuza telefon hurda gibi oldu içi açılınca falan aman dikkat

Aslında ben kılıf veya silikon kap kullanmaya karşıyım ama, bu alet elden düşmeye çok meğilli, sürekli kayıyor avcumdan.
    Birşey düşüneceğiz demek.

Hocam geçmiş olsun.. ekranı filan gördüm üstteki mesajlarda içim acıdı. Bir daha inşallah yaşamayın böyle bir olay .
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshine

quote:

ekranı taktırdım bugün ama orjinali gibi değil tabikide siz siz olun dikkat edin telefonunuza telefon hurda gibi oldu içi açılınca falan aman dikkat

Aslında ben kılıf veya silikon kap kullanmaya karşıyım ama, bu alet elden düşmeye çok meğilli, sürekli kayıyor avcumdan.

Hocam geçmiş olsun.. ekranı filan gördüm üstteki mesajlarda içim acıdı. Bir daha inşallah yaşamayın böyle bir olay .

kılıfsız kayıyor elden haklısınız artık daha dikkatli kullanıcam ekran zaten yan sanayi hiç dayanıklı değildir

• bu arada bir çok kişi pilden şikayet etmiş ama benim arka planda tango viber im pro facebook twitter 2 gmail 1 hotmail hesabı whatsapp gtalk sürekli aktif 11 de şarzdan çektim 40 dk kadar görüşme yaptım pil %80 lerde. ben sadece 3g yi kapattım sebebi ise bizim burada çok zayıf çekiyor ve hangi cihazda açarsam resmen sömürüyor pili şimdilik tek sıkıntım hafıza gibi 12 mb boş yerim kaldı gerçi kuracak bir şeyimde kalmadı 6 sayfa yazılım var zaten 32 gb hafıza kartımı taktım çok memnunum şimdilik bir sıkıtım yok ayrıca parmaklarım kalın olmasına rağmen çok seri yazıyorum arkadaşlarım şaşırıyor bu arada benim cihazda taiwan yazıyor bazı arkadaşlar çin demiş.

• quote:

bu arada bir çok kişi pilden şikayet etmiş ama benim arka planda tango viber im pro facebook twitter 2 gmail 1 hotmail hesabı whatsapp gtalk sürekli aktif 11 de şarzdan çektim 40 dk kadar görüşme yaptım pil %80 lerde. ben sadece 3g yi kapattım sebebi ise bizim burada çok zayıf çekiyor ve hangi cihazda açarsam resmen sömürüyor pili şimdilik tek sıkıntım hafıza gibi 12 mb boş yerim kaldı gerçi kuracak bir şeyimde kalmadı 6 sayfa yazılım var zaten 32 gb hafıza kartımı taktım çok memnunum şimdilik bir sıkıtım yok ayrıca parmaklarım kalın olmasına rağmen çok seri yazıyorum arkadaşlarım şaşırıyor bu arada benim cihazda taiwan yazıyor bazı arkadaşlar çin demiş.

Android sürümünü güncelledin mi ? Hangi sürümü kullanıyorsun ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackshine

quote:

kılıfsız kayıyor elden haklısınız artık daha dikkatli kullanıcam ekran zaten yan sanayi hiç dayanıklı değildir

Ben para kesesi seklinde (ustten iple baglamali) telefon kilifina koyuyorum. Onerebilirim. Deri kiliflar gibi sert olmuyor hem.

• quote:

quote:

bu arada bir çok kişi pilden şikayet etmiş ama benim arka planda tango viber im pro facebook twitter 2 gmail 1 hotmail hesabı whatsapp gtalk sürekli aktif 11 de şarzdan çektim 40 dk kadar görüşme yaptım pil %80 lerde. ben sadece 3g yi kapattım sebebi ise bizim burada çok zayıf çekiyor ve hangi cihazda açarsam resmen sömürüyor pili şimdilik tek sıkıntım hafıza gibi 12 mb boş yerim kaldı gerçi kuracak bir şeyimde kalmadı 6 sayfa yazılım var zaten 32 gb hafıza kartımı taktım çok memnunum şimdilik bir sıkıtım yok ayrıca parmaklarım kalın olmasına rağmen çok seri yazıyorum arkadaşlarım şaşırıyor bu arada benim cihazda taiwan yazıyor bazı arkadaşlar çin demiş.

2.3.5 geldi içinde güncelle dedim güncel sürüme sahipsiniz zaten dedi bir de arka planda çok fazla uygulama çalışmasına rağmen boşta 250mb ram boşta ona şaşırdım

• quote:

quote:

quote:

2.3.5 geldi içinde güncelle dedim güncel sürüme sahipsiniz zaten dedi bir de arka planda çok fazla uygulama çalışmasına rağmen boşta 250mb ram boşta ona şaşırdım

O zaman şey soracağım sana. Mesaj yazarken üstte görev çubuğunda TR simgesi mi çıkıyor ? Yoksa TR-XT9 mu?

• beyler acil cevap lazım bu telefon çok ısınıyor neden olabilir
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.