Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.554
Cevap
19
Favori
159.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Arkadaşlar gdr3un yüklü. Olup olmadığını nasıl anlayabiliriZ

hocam wifi üzerinden güncelleme yapın telefonunuz güncel derse gdr3 yüüklüdür....birde uygulamalardan çıkarken geri tuşuna basın uygulamayı x ile kapatabiliyorsanız gdr3 yüklü demektir....

O halde yüklü değil.peki su an tel şarjda ve ben kurcalıyorum acayip ısınıyor şarjda olduğu için normal ama gunluk kullanımda da böyle ısınıyormu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar gdr3un yüklü. Olup olmadığını nasıl anlayabiliriZ

hocam wifi üzerinden güncelleme yapın telefonunuz güncel derse gdr3 yüüklüdür....birde uygulamalardan çıkarken geri tuşuna basın uygulamayı x ile kapatabiliyorsanız gdr3 yüklü demektir....

O halde yüklü değil.peki su an tel şarjda ve ben kurcalıyorum acayip ısınıyor şarjda olduğu için normal ama gunluk kullanımda da böyle ısınıyormu.

hocam şarjda kurcalayınca her cihaz ısınır normal kullanımda pek ısınma olmaz birde telefon nasıl hoşunuza gitti mi lumia 720 den sonra nasıl geldi birde batarya dolunca kurcalarsınız cihaz sizin artık zaten....

• hocam cihaz, güzel hızlı, ama bu acık gelme olayı canımı sıktı iade edip etmemek arasında gidip geliyorum.
    adi herifler ya
  • quote:

hocam cihaz, güzel hızlı, ama bu acık gelme olayı canımı sıktı iade edip etmemek arasında gidip geliyorum.
    adi herifler ya

o zaman şöyle yap derim ısınma v.s. sorun var de yalandan değişim talep et talep ederken de kapalı kutu cihaz istiyorum diye not ekle.....lumia 720 den hem daha güzel hemde daha hızlı bir cihaz aslında kullandıkça sizde anlarsınız....
  • quote:

quote:

hocam cihaz, güzel hızlı, ama bu acık gelme olayı canımı sıktı iade edip etmemek arasında gidip geliyorum.
    adi herifler ya

o zaman şöyle yap derim ısınma v.s. sorun var de yalandan değişim talep et talep ederken de kapalı kutu cihaz istiyorum diye not ekle.....lumia 720 den hem daha güzel hemde daha hızlı bir cihaz aslında kullandıkça sizde anlarsınız....

cihazı gerçekten beğendim, ama bu olayı ne yapacam henüz karar veremedim. şimdi iade edersem tekrar bu sahtekarlardan bir ürün almam. iade etmezsem kendi kendimi yer bitiririm. bugün eroyon telefonlara hiç bakmadı yarın tekrar arayacağım bakalım ne diyecekler

• quote:

quote:

quote:

adi herifler ya

cihazı gerçekten beğendim, ama bu olayı ne yapacam henüz karar veremedim. şimdi iade edersem tekrar bu sahtekarlardan bir ürün almam. iade etmezsem kendi kendimi yer bitiririm. bugün eroyon telefonlara hiç bakmadı yarın tekrar arayacağım bakalım ne diyecekler

hocam telefon on numara kıymetini bilene kronik bir sorunu yok şayet cihazın kutusu açık demişsiniz cihazda bir problem yoksa hiç göndermeyin sıfır cihazsa el değmemişdir anlarsınız zaten....bende 3 aydır kullanıyorum çok ama çok memnunum özellikle müzik keyfi bir başka oluyor.....

• Hocam 20 dakika oldu. Şarjdan alalı Full kullanımda %21 tüketti çok kotu gibi bu durumda 100 dakika anca gider gibi ve fazla ısınıyor buda inceliğinden kaynaklanıyor bakalım ne kadar gidecek şarj. Ama su durumda lumia 720 bin şarjı çok. Daha iyiydi

• Iyi seneleerrrrrr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

adi herifler ya

hocam telefon on numara kıymetini bilene kronik bir sorunu yok şayet cihazın kutusu açık demişsiniz cihazda bir problem yoksa hiç göndermeyin sıfır cihazsa el değmemişdir anlarsınız zaten....bende 3 aydır kullanıyorum çok ama çok memnunum özellikle müzik keyfi bir başka oluyor.....

Hocam cihaz bariz şekilde kullanılmış ekranda arkasında parmak izleri vardı şarj aletini poşetleri yırtılarak açılmış kutusu bayağı hırpalanmış yani cihaz kesinlikle daha önce kullanılmış ama 1 gün ama 1 ay

• quote:

Orijinalden alıntı: mga93

Iyi seneleerrrrrr

Sizede iyi seneler

• 1saattr 3.kez güncelleme yapıyor bu normal midir her güncelleme den sonra telefon kapanıp tekrar açılıyor ve tekrar güncelleme başlıyor

• quote:

1saattr 3.kez güncelleme yapıyor bu normal midir her güncelleme den sonra telefon kapanıp tekrar açılıyor ve tekrar güncelleme başlıyor

normal hocam ilk güncelleme gdr2 ve en son gdr3 ü yükleyecek muhtemelen şuan gdr3 e güncelleniyor telefon hadi hayırlısı olsun gdr3 de batarya performansı çok iyi gdr3 e yükselttikten sonra format atın derim telefona
  • Benim 8x bugün geldi,ereyondan aldım bende.Kutusu açılmamış her şey 0'dı.Bildirim ışığı sadece şarj durumu için mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: brunomartins

Benim 8x bugün geldi,ereyondan aldım bende.Kutusu açılmamış her şey 0'dı.Bildirim ışığı sadece şarj durumu için mi?

Şarjdayken yanar birde pil bitmesine yakın yanıp söner.

• quote:

Orijinalden alıntı: brunomartins

Benim 8x bugün geldi,ereyondan aldım bende.Kutusu açılmamış her şey 0'dı.Bildirim ışığı sadece şarj durumu için mi?

hocam hayırlı olsun bu fiyata bu telefondoğru tercih.... evet o ışık şarj seviyesi %10 un altına inince fasılalı yanar şarja taktığınızda direk yanar.şarj tam dolduğu zaman yeşil renk yanar belki htc şöyle bir güzellik yapıp 8.1 ile o ışığa aynı zamanda bildirim ledi olması için ufak bir güncelleme verebilir.
  • quote:

quote:

1saattr 3.kez güncelleme yapıyor bu normal midir her güncelleme den sonra telefon kapanıp tekrar açılıyor ve tekrar güncelleme başlıyor

normal hocam ilk güncelleme gdr2 ve en son gdr3 ü yükleyecek muhtemelen şuan gdr3 e güncelleniyor telefon hadi hayırlısı olsun gdr3 de batarya performansı çok iyi gdr3 e yükselttikten sonra format atın derim telefona

Yok hocam sanırım normal değil şimdi kalktım ve yine güncelleme var diyor ve halen gdr3 yok

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam sanırım normal değil şimdi kalktım ve yine güncelleme var diyor ve halen gdr3 yok

hocam bende kapalı kutu aldım 8x i 3 ay önce ve ard arda ilk 2 güncelleme geldi sonra en son 29 ekimde gdr3 güncellemesi geldi...bir kez daha güncelle bakalım gdr3 geldi çünkü....

• Tamam

• quote:

Tamam

hocam bu arada sizden esinlenip telefonu iade etmeye hazırlanan bir kaç arkadaş da 8x almayı planlıyorlar bu arada müzik dinlediniz mi ? beats audio performansı nasıl gerçi biraz kaliteli bir kulaklık alırsanız farkı ozaman anlarsınız.....
  • quote:

quote:

Tamam

hocam bu arada sizden esinlenip telefonu iade etmeye hazırlanan bir kaç arkadaş da 8x almayı planlıyorlar bu arada müzik dinlediniz mi ? beats audio performansı nasıl gerçi biraz kaliteli bir kulaklık alırsanız farkı ozaman anlarsınız.....

Daha müzik dinlemek nasip olmadı şimdi deneyeceğim kaliteli bir kulaklığım var Bi deneyip yorum yaparım

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.