Şimdi Ara

HTC 8X >>> *WP8*-*342 PPI 720P EKRAN*-*BEATS AUDİO*-*8 MP ARKA 2.1 MP ÖN KAMERA*-*İMAGESENSE* (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.553
Cevap
19
Favori
159.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lumia 925 in siyahı beni ağır şekilde kendine çekiyor :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.h.a.

lumia 925 in siyahı beni ağır şekilde kendine çekiyor :S

8x ile özellik olarak bir far yok ki sadece fiyat farkı var 400 tl gibi bir fark 8x den 925 e geçmeye değmez ha 1020 veya 1520 alacam dersen o zaman farklı....
  • Video çekimi mono idi. Güncellemeyle stereo oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.h.a.

lumia 925 in siyahı beni ağır şekilde kendine çekiyor :S

foto kalitesi konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çünkü 925 kullanıcıları bundan çok şikayetçi olarak yorumlar yazıyor. Okumanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt

Video çekimi mono idi. Güncellemeyle stereo oldu mu?

Normal şartlarda olabilir ama HTC nin bunu yapacağını pek sanmam. Belki 2014 de çıkaracağı telefonlarda bunu ekleyebilir. Gerçi android lerinde stereo olan bir çok modeli var.
    Bende ilk başta görünce böyle üst modelde niye yok dedim şaşırdım.

Büyük ihtimalle stereo çekimlerde işlemciden kaynaklı kare/sn deki fsp oranı düşüyor bu oranın düşmemesi için mono da karar kılmış olabilir. Her telefonda kara/sn durumunu 30 fsp der ama önemli olan çekim süresince sürekli 30 fsp veremezler 6 fsp ye bile düşer.
    bunları ancak bir video nun info özelliklerinden öğrenebilirsiniz. Max min fsp lerine bakarak karar verebilirsiniz. Birde ortalaması yazar :)

• bugün n11 den havale ile alayım dedim ama. bankamatik kartını bi türlü kabul etmedi.. sadece kredi kartı mı geçiyo ki? kıl oldum.. nası yapcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallium

bugün n11 den havale ile alayım dedim ama. bankamatik kartını bi türlü kabul etmedi.. sadece kredi kartı mı geçiyo ki? kıl oldum.. nası yapcaz?

bankamatik kartı ile alamazsınız kredi kartı geçerli oluyor maalesef......en iyisi bir yakınınızdan kredi kartı bulmayı deneyin derim.....
  • htc bu telefonun reklamını iyi yapamadı sanırım daha hala telfonumu görenler yeni mi çıktı adı ne gibi sorular soruyorlar.....iyi bir reklam yapmış olsa daha çok satardı.800 tl ye lumia 720 satılırken bu telefon 799 tl ye nun yanında bedava sayılır.....
  • 800'e kadar düşmesi bizim için kötü hocam.Satacağımız zaman çok az değer biçilecek böyle giderse.Ayrıca da şuan da 1000 lira civarı olması lazım.Nerede 800 liraya bulunuyor ??

Bulunmasın da zaten düşmesin hocam bu kadar fiyatı.İsteyen Nokia alsın,isteyen HTC.

Ama yukarıda da yazdığınız gibi 1000 liraya kadar alınabilecek en iyi cihaz bu piyasada bence de.Benim de almamın en büyük sebebi;ses kalitesiydi.(kulaklık çıkışı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bose&hifi

800'e kadar düşmesi bizim için kötü hocam.Satacağımız zaman çok az değer biçilecek böyle giderse.Ayrıca da şuan da 1000 lira civarı olması lazım.Nerede 800 liraya bulunuyor ??

Bulunmasın da zaten düşmesin hocam bu kadar fiyatı.İsteyen Nokia alsın,isteyen HTC.

Ama yukarıda da yazdığınız gibi 1000 liraya kadar alınabilecek en iyi cihaz bu piyasada bence de.Benim de almamın en büyük sebebi;ses kalitesiydi.(kulaklık çıkışı)

ereyon ve n11 de 799 tl valla ben satmayacamkırılana kadar kullanırım.ona bakarsan lumialarda 2,el para yapmıyor....
  • Ha bilmiyorum hocam Lumia'ları.Ben kendi cihazımı düşünüyorum hocam.Ben HTC One'a geçmeyi düşünüyorum çünkü önümüzdeki aylarda.Ama hiç belli olmaz belki vazgeçerim ve uzun süre kullanırım 8X'i.Şuan kesin bir şey söyleyemiyorum.
  • quote:

Ha bilmiyorum hocam Lumia'ları.Ben kendi cihazımı düşünüyorum hocam.Ben HTC One'a geçmeyi düşünüyorum çünkü önümüzdeki aylarda.Ama hiç belli olmaz belki vazgeçerim ve uzun süre kullanırım 8X'i.Şuan kesin bir şey söyleyemiyorum.

hocam ben htc 8x i 800 tl ye almıştım hatta sıfıra yakın s3 üm ile takas ettim.geçmeden önce çok araştırdım lumiaları bile düşündüm ama lumialar çok pahalı gelmişti o zaman bu telefonu en az 2 yıl hatta kırılana kadar kullanırım....2-3 yıl sonra yeni telefon alırım her ihtiyacımı karşılıyor artı batarya süresi v.s. çok memnunum....iyi ki almışım diyorum.telefonun şekli ve beats audio özelliği on numara beş yıldız......

• Hocam haklısınız da.Siz şuan Nexus 5 kullanmıyor musunuz ? Bunu multimedya cihazı olarak kullandığınızı sanıyordum ben.Ayrıca da ben şarjdan hiç memnun değilim maalesef.Daha önce de anlatmıştım burada.Çok azalıyor.

Bu arada bir şeye dikkat ettim ben.Ama yanlış da görmüş olabilirim.Siz pil korumayı ''sürekli'' diye ayarlamışsınız sanırım.Onu telefon tavsiye etmiyor.Ayarlarda belirtiyor uyarı olarak.Benim ki sadece pil düzeyi %10 olduğunda devreye giriyor.Genelde o kadar olmadan şarja takıyorum gerçi.

Ama bazen sanki her şeyi açık bırakmışım gibi çok gidiyor şarjı.Bazen çok kızıyorum cihaza bu yüzden.Az kullanımda bu kadar fazla götürmesi normal değil diye düşünüyorum.

Ama ne yapalım.Bir de son 1-2 haftadır,telefonda takılmalar oluyor neden bilmiyorum.Kilit ekranını yukarı çekiyorum,altta bir satır gibi bir şey kalıyor 2-3 saniye kadar sonra o da gidiyor.Bu olmaya başladı son zamanlarda.Neden bilmiyorum ?

• quote:

Hocam haklısınız da.Siz şuan Nexus 5 kullanmıyor musunuz ? Bunu multimedya cihazı olarak kullandığınızı sanıyordum ben.Ayrıca da ben şarjdan hiç memnun değilim maalesef.Daha önce de anlatmıştım burada.Çok azalıyor.

Bu arada bir şeye dikkat ettim ben.Ama yanlış da görmüş olabilirim.Siz pil korumayı ''sürekli'' diye ayarlamışsınız sanırım.Onu telefon tavsiye etmiyor.Ayarlarda belirtiyor uyarı olarak.Benim ki sadece pil düzeyi %10 olduğunda devreye giriyor.Genelde o kadar olmadan şarja takıyorum gerçi.

Ama bazen sanki her şeyi açık bırakmışım gibi çok gidiyor şarjı.Bazen çok kızıyorum cihaza bu yüzden.Az kullanımda bu kadar fazla götürmesi normal değil diye düşünüyorum.

Ama ne yapalım.Bir de son 1-2 haftadır,telefonda takılmalar oluyor neden bilmiyorum.Kilit ekranını yukarı çekiyorum,altta bir satır gibi bir şey kalıyor 2-3 saniye kadar sonra o da gidiyor.Bu olmaya başladı son zamanlarda.Neden bilmiyorum ?

telefona format at derim bende de senin ki gibi benzer sorunlar vardı format atınca sorunların tamamı gitti....batarya verimi arttı, dene derim....

• Daha önce de atmıştım hocam.Üşeniyorum.Her şeyim gidecek gene.
  • Arkadaşlar telefon geldi ve kesinlikle ilk açan ben değilim. İade edip etmeme konusunda kararsızım. Ereyon telefonları na bakmıyor.
    bilgilendireyim dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Arkadaşlar telefon geldi ve kesinlikle ilk açan ben değilim. İade edip etmeme konusunda kararsızım. Ereyon telefonları na bakmıyor.
    bilgilendireyim dedim

yenilenmiş ürünler diyon yani. telefon nasıl ilk izlenimlerini alabilir miyiz? hayırlı olsun diyecem ama keşke açılmadık gelseydi. En azından site gerekli açıklamayı yapmalıydı.
  • Hocam yenilenmismi iademi olmus bilmiyorum ama yapilanin ahlaksızlık oldugu asikar telefon sarjda dolsun bir
    Değerlendirme yaparim

• Arkadaşlar gdr3un yüklü. Olup olmadığını nasıl anlayabiliriZ

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Arkadaşlar gdr3un yüklü. Olup olmadığını nasıl anlayabiliriZ

hocam wifi üzerinden güncelleme yapın telefonunuz güncel derse gdr3 yüüklüdür....birde uygulamalardan çıkarken geri tuşuna basın uygulamayı x ile kapatabiliyorsanız gdr3 yüklü demektir....
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.